eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj - 2009. - ..:::HRVATSKO SRCE II:::...

Go down

Travanj - 2009. - ..:::HRVATSKO SRCE II:::... Empty Travanj - 2009. - ..:::HRVATSKO SRCE II:::...

Postaj  Johny Stulic 19/4/2009, 00:05

..:::HRVATSKO SRCE II:::...

Pozdrav svim stanovnicima nase eDomovine

Upravo san dobio službenu informaciju da je skupljeno samo 1400kn u svrhu placanja objave članka o eRepubliku na T-portalu...
Kao što znate potrebno je skupiti 5900 kuna , ako se uspije skupit toliko i članak izadje u T-portalu ,uroditi će plodom ,dobiti ćemo barem 3000 novih igrača koji su prijeko potrebni eHrvatskoj ,jer joj opada broj stanovnistva...
Maximalno je aktivno 1000 ljudi ,što je,uspoređujući s Mađarskom, gdje igra aktivno oko 3-4 tisuće ljudi jako malen broj...

Računajte s time da će ti novi igraći radit u vasim firmama ,punit blagajnu HNBa ,jačat ekonomiju , jačat Vojsku i obrambene zidove diljem eHrvatske...

Zato Vas molim da izdvojite nesto kuna i uplatite na žiro račun ,jer nevjerujem da je ikome teško uplatit do 50 kuna...

Ja osobno,koji neradim ,srednjoškolac sam, nedobivam nikakvu plaću ni stipendiju niti ista slično,ako ja mogu izdvojit 50 kuna za ovu igru i jačanje nase eDomovine onda možemo svi mi...Jer je sad vrijeme da pokažemo svoje domoljublje i da se ujednimo i skupimo taj novac...

Evo žiro račun:

*************************** ***************************************** *

2484008-1103423743
Udruga mladih "Varazdinski underground klub" V.U.K.

Razlog uplate: Donacija

************************** ***************************************** ***

Uplati se tako da odete u najblizu banku ili poštu,donesete na papiriću napisane ove podatke od gore i uplatite...

Evo i originalni Suckov clanak koji je izasa prije 3-4 dana link

Hvala puno
S poštovanjem
webstartm

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.