eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - eEkonomija na mom primjeru

Go down

Travanj 2009. - eEkonomija na mom primjeru Empty Travanj 2009. - eEkonomija na mom primjeru

Postaj  InChY 3/6/2009, 22:42

Dobar dan poštovani građani eHrvatske

Prošlo je mnogo vremena od moga posljednjeg članka te se osjećam obaveznim prema mojim pretplatnicima stoga sam odlučio napitati ovaj članak. Ovih dana smo bili svjedoci izvanredne vještine i sposobnosti eHrvatske i njihovih lidera u obrani lijepe naše. Također smo svjedoci nove gripe koja je zavladala u svijetu stoga ne preporučam odlazak u Meksiko... HHH naravno da se šalim ipak je ovo esvijet.

Ovaj članak posvetit ću nesrazmjeru plaća na tržištu i preniskih cijena proizvoda na tržištu te velnesa. Većina srednjih i velikih poduzetnika, ali i onih manjih shvaćaju da je posovati uspješno pravo umjeće. Tu se još upliću oni igrači troklikaši ( oni koji treniraju, kupe hranu, i rade i neprate zbivanja u erebubliku odnosno nedovoljno se informiraju ). To naravono izaziva slab vlenes. Ja sam osobno izgubio živce sa takvim ljudima. Ovo je moja situacija. Zaposlim ja ljude imaju tako ono 45 velnes i ja se nadam ajd sad će oni iskoristit ovu priliku pa povećati velnes u bitci... HHH al oni ništ. I ja šta ću podjelim im većini otkaze ostavim samo neke za održavanje hladnog pogona. A da to nisam napravio poslovo bi s gubitkom jer se naprosto u eHrvastkoj razvilo tržište i postoji velika konkurencija i nemoguće je davati velike plaće, ljudima koji imaju mali velnes, i uz to prodavati proizvode za ništariju od cijene. Ovim člankom reklamiram svoju grain tvrtku i pozivam zainteresirane da se jave na PM na moju org. I tako se prijave za posao ali to vrijedi samo za one koje imaju velnes veći od 85 i skilove raspona od 0 do 4. Također tražim da redovito prate zbivanje u e svijetu, a ne da ko ovi moji ne povećaju velnes na bitci. Ne mogu davati velike plaće ali ako se pokaže intares financirat ću hranu za svakoga radnika odnosno kupovati na market placeu i donirati i pritome davati ostatak plaće umanjenu za hranu.

Nadam se da će ovaj člank pronići sluha i odjeka u eHrvatskoj.

Vaš urednik novina

PS OVA PONUDA VIŠE NE VRIJEDI JER JE TVRTKA PRODANA
Pero Pero
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.