Svibanj 2009. - Velika Mađarska, ? ili !

Go down

Svibanj 2009. - Velika Mađarska, ? ili ! Empty Svibanj 2009. - Velika Mađarska, ? ili !

Postaj  InChY on 3/6/2009, 22:42

Dobar dan vam želim poštovani građani esvijeta.

Ovih smo dana postali svjedoci eMađarske ekspanzionističke politike. U naslov sam stavio ? upravo zato što su svi građani eHrvatske svijesni da rastom Mađarske raste i utjecaj PEACE-a. Upitnik predstavlja pitanje ŠTO TO ZNAČI?... On se odnosi i na budućnost te raspored snaga esvijeta kakvog ga mi dosada poznajemo. Uskličnik predstavlja potencijalnu opasnost koju ekspanzionizam eMađara predstavlja nama eHrvatima.

Trenutačno nam eMađari nemogu ništa upravo zbog MPP koji su aktivirani protiv njih. Stoga se eHrvati nemoraju brinuti da će naša voljena eHrvatska pasti u ruke dušmanima. Na temelju toga sigurna su sva ulaganja u sve sadašnje regije eHrvatske od istočne Srbije do Istre i južne Dalmacije. Ma kako god ovo zvučilo svi su svjesni da su ovotjedna događanja i ponašanja eMađara bila jako predvidljiva. Surova je istina, ali Mađarska ekspanzionistička politika nastavlja. Razog tome je upravo velika koncentracija stanivništva u njihovoj državi i jako velik broj obučenih i profesionaliziranih vojnika. Brojke od 6000 do 8000 akrivnih stanovnika su stvarno enormne.

Moja predviđanja su da se eRumunji neće moći sami obraniti od ove pošasti stoga će im uvelike trebati i naša pomoć. Zajedničkim snagama ATLANTISA eIndonezija je pretrpila velike gubitke, ali ako se oslabi front ,kako bi se spriječio prodor eMađara, to može dovesti do vračanja na granice od otprilike mjesec dana. eRumunji su u teškoj situaciji i oni neće moći sami protiv ova dva dušmana željna krvi i mesa. Stoga predlažem da vladajuća stranka sa liderima drugih zemalja atlantisa smisli akciski plan u slučaju da situacija postane kritična...

Veliki izazovi su pred nama, igra postaje sve zanimljivija. Dolazi razdoblje teških i taktičnih odluka. Pobjednik će biti onaj tko ih pametnije i taktičnije donese

Vas urednik novina
Pero Pero

Vote i/ili Subscribe
InChY
InChY

Broj postova : 469

[Vrh] Go down

[Vrh]