eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009.-Korak dalje !

Go down

Lipanj 2009.-Korak dalje ! Empty Lipanj 2009.-Korak dalje !

Postaj  Dom Perignon 5/6/2009, 01:32

Drage građanke i građani,
odlucio sam ponovo izaci kao kandidat na izborima za predsjednika Hrvatske.
Razlog mog izlaska je višestruk i jedino što u ovom trenutku želim reći je da smatram kako Hrvatska može još bolje i više.
Zasto bas HSP?
Dobivsi sluzbenu ponudu HSP-a, za njihovog kandidata na nadolazecim izborima, a sagledavsi cjelokupni visemjesecni kvalitetan i nadasve organiziran rad, odlucio sam stati ispred stranke i podrzati njihov vidljiv trud i volju za radom.

Kao mozebitni buduci predsjednik cu nastaviti kontinuitet politike koju sam vodio za svoja dva mandata.
Prve poteze koje cu povuci su:
1) Promocija eHrvatske
2) Povecanje teritorija pod zastavom HR
3) Osnivanje Investicijskog fonda
4) "Izvlacenje" nove garniture vodstva drzave, poticaj svim zainteresiranima
kroz odradivanje unutardrzavnih funkcija

To su glavne smjernice po kojima cu raditi u ovom mandatu i to je ono sto danas gradanima mogu obecati, obecanje koje cu ispuniti.

Sto se tice formiranja Vlade odlucio sam sacekati kraj izborne utrke i napraviti novu sistematizaciju.
Sto to znaci?
Svi oni koji su svjesno i transparentno odradili prethodni mandat ne trebaju strahovati za svoju fotelju. Ono sto cu zahtjevati od svakog sadasnjeg ministra je mjesecni izvjestaj, izvjesce koje ce doci i gradanima na uvid. Napravit ce se cjelokupni izvjestaj po svim resorima i donijeti zakljucak rada dosadasnje Vlade te svakog pojedinog ministarstva, te na temelju tog odluciti o eventualnim smjenama.

Da obecavam brda i doline ne mislim.
Napravit cu sve sto je u mojoj moci da Hrvatsku ZAJEDNO dovedemo na zeljeno poziciju.

Zahvaljujem se HSP-u na ukazanom povjerenju i nadam se da cemo, bez obzira na
moje stranacko opredjeljenje, svi zajedno braniti interese Domovine.

Za bolje sutra, Split1700.

Dom Perignon

Broj postova : 48
Join date : 28.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.