Lipanj. 2009.-:-:-:-: HDS by Plese Tomislav :-:-:-:

Go down

Lipanj. 2009.-:-:-:-: HDS by Plese Tomislav :-:-:-: Empty Lipanj. 2009.-:-:-:-: HDS by Plese Tomislav :-:-:-:

Postaj  Dom Perignon on 6/6/2009, 11:59

Dragi eHrvati i eHrvatice!

Dan nakon predsjedničkih izbora čast nam je i ponos izaći u javnost s ovim člankom i zahvaliti svima Vama koji ste svoj glas dali našem kandidatu, našem i Vašem predsjedniku, IVANU RADMANU!

Pošto nas kude da slabo radimo na prezentaciji stranke, odlučili smo objaviti članak jednog našeg novog člana u cilju približavanja HDSa svekolikom eHrvatskom pučanstvu.

Prepuštamo riječ našem dragom PleseTomislavu:

U ovom članku ćete pročitati stvari vezane uz Hrvatsku Demokratsku Stranku.

Dakle HDS.

Prvo ću reći zašto sam ja ušao u HDS.

Nisam ušao u HDS jer je on left center. To me se uopće ne tiče. Ušao sam u HDS zato što sam u članovima tog istog HDS-a vidio slogu i zajedništvo. Uvijek su bili spremni na šalu. Ali kad se radilo, radilo se. U početku me je bilo strah iznesti nove ideje ili napisati svoje mišljenje. Nikad se nezna kako će vas tko prihvatiti. Mogu reći da su me ovi ljudi prihvatili kao staroga prijatelja. Isto sam vrijedio i još uvijek vrijedim kao i najstariji član, kao i predsjednik.U toj stranci smo svi kao jedno. Nema nesuglasica među nama, i nema povlastica. Svi smo jednaki što se tiče popularnosti unutar stranke. Nitko nije bahat ili nedaj Bože bezobrazan.
Zato sam izabrao HDS.

A sada nekoliko riječi o Hrvatskoj Demokratskoj Stranci

Hrvatska Demokratska Stranka trenutno broji 314 članova i trenutno je druga u eHrvatskoj po broju članova. Orjentirana je "Center-left, Libertarian". Predsjednik stranke je IVAN RADMAN.

HDS ima dugu i uspješnu povjest u politici eHrvatske.

Od dosadašnjih 6 predsjednika eHrvatske svih 6 je bilo iz HDS-a
Redom:
Roby Petric-Siječanj 2009
Split1700-Veljača 2009.
Split1700-Ožujak 2009.
Roby Petric-Travanj 2009.
IVAN RADMAN-Svibanj 2009.
IVAN RADMAN-Lipanj 2009.

Trenutno u kongresu sjedni 9 naših zastupnika:
Han Sule, elessar1977, matrixcore, Nibohr, Kubotai, Darcus, Croat4ever, Moroplovac, Adriatic_Rage.

No naravno u stranci postoji još aktivnih igrača osim kongresmena.
Mislim da je red da vam neke od njih predstavim:
Atea, delboy1512, malosanmaka, John Vorsha, Denis K, dSokre, Kadaj, DinoFr, Kubotai, Tabanar, Kokach, CopyPaste071 te moja malenkost Plese Tomislav.
To su neki od njih.

Želim još napomenuti da je većina državnih projekata potekla iz glava HDS-a

Neki od projekata su:
Agencija za nekretnine RH
Hrvatski Construction Centar
Preustroj Hrvatske Vojske
Ured za dijasporu RH
HRVATSKI DOM
Spalimo piljevinu
Dani Gnjeva

Slovimo kao najorganiziranija stranka. Svake kongresne izbore, osim zadnjih, smo osvojili većinu u saboru. Neki će reći sreća ili slično, ali ipak to je organizacija. Bez čvrste ruke ne bi bilo ove HDS-ove povjesti koja hvala Bogu nije štura (kratka).

Naravno imamo i svoj forum:
http://ehds.forumotion.com/forum.htm
Pozivam sve nove članove da ga posjete!

Želim vam samo poručiti da sam ja dosta moglo bi se reći ''friški'' u HDS-u. No ja sam dobio priliku, i vjerujte mi nema veze što sam novi tamo, to se u našem stranačkom radu uopće ne vidi.
U HDS-u se osjećam kao da sam među svojim prijateljima iz djetinjstva i kao da s njima radim i pričam. Uopće nisam svjestan da su to neki nepoznati ljudi, koje u životu nisam vidio.
Još jednom vas pozivam da svratite na naš stranački forum i da izaberete HDS!

GRAĐANI POBJEDIMO!!
Navik živi onaj ki zgine pošteno!
Živio HDS!!

**************************************** *

Zahvaljujemo Plese Tomislavu, na iskrenom i osobnom članku i pozivamo sve Vas koji smatrate da su ePolitika i učestvovanje u radu stranaka previse važni djelovi života u eHrvatskoj da bi se prepustili "profesionalnim političarima", te ako se želite aktivno uključiti u rad Hrvatske Demokratske Stranke, svratite na stranački forum na čašicu razgovora.

Ako imate ikakvih pitanja u svezi HDSa i našeg rada, slobodno pitajte, ostavite comment na naše članke, PMajte naše Tajništvo ili bilo kojeg aktivnog člana HDSa (da ih ne imenujemo, mnoge ćete naći kao aktivne članove/građane hrvatskog društva).

Želimo biti prepoznati po svim istaknutim pojedincima iz eHrvatskog javnog života koji su članovi i simpatizeri naše stranke, HDSa. Želimo biti prepoznati po našem radu za eHrvatsku. Ali na kraju svega, ipak smo mi samo skupina ljudi koji čak nisu ni istomišljenici po svim pitanjima, ali funkcioniramo složno jer nam je Domovina na prvom mjestu, a prijateljska atmosfera unutar stranke (čitaj: "na stranačkom forumu") ono što nas čini najjačima.

Sa poštovanjem,
Tajništvo Hrvatske Demokratske Stranke

Dom Perignon

Broj postova : 48

[Vrh] Go down

[Vrh]