Lipanj 2009. - OPERACIJA "ĐIGI BAU"

Go down

Lipanj 2009. - OPERACIJA "ĐIGI BAU" Empty Lipanj 2009. - OPERACIJA "ĐIGI BAU"

Postaj  Dom Perignon on 7/6/2009, 19:10

Pozdrav ljudi!!

Evo, nakon objave ovih članaka u eHrvatskoj i eSrbiji, vrijeme je da konačno i pokažem moju konačnu namjeru, zbog čega sam počeo s ovom medijskom "ofanzivom" kako su mi neki rekli Smile))

Prije svega, želim vam reći da imate razumijevanja za svoje presjednike i one koji vas vode, jer bogami, nije lako kad dobiješ 100+ PM i 500 zahtjeva za prijateljstvom! Treba svima odgovorit! Ma ko to može, ljudi, zato se izvinjavam ako nekom nisam uspio odgovorit, jer jednostavno ne mogu trenutno. I sve koga nisam prihvatio za prijatelja nek se ne ljute, al imam za naviku prihvatit samo nekog s kim sam razmijenio PM ili čiji su mi se komentari svidjeli. Al to ne znači da vas ne smatram prijateljima, sve je to sporedno.

Ono što smatram bitnim, to je da je večina ljudi pogodila što namjeravam, a novine su u obje države među top člancima i velike su se rasprave vodile, i ono što smatram največim uspjehom, 99% komentara je bilo normalno razgovaranje, s argumentima za i protiv! večinom su obje strane bile u pravu. Ali prvi put nisu bile "strane" Hrvati- Srbi, nego za - protiv.
Svaka čast ljudi, razveselili ste mene i sve kojima je na vrh glave provociranja i vrijeđanja.
Več sad mislim da sam uspio napravit velik posao, napokon se čuje glas onih koji su do sad šutili, i to je velik glas! Puno glasova!!!

Ajmo sad na moj sljedeči korak, i plan.

Ona priča o savezu je bila samo da vidim kako če ljudi reagirat na najekstremniju ideju. Poanta mojih zadnjih članaka i svih komentara u ovih 6+ mjeseci moje igre, je da igramo fer, i da promijenim ovo stanje i razmišljanje da mi moramo po defaultu bit neprijatelji.
Želim to promijeniti, ali mi treba svaki čovjek.
Zato, želim osnovat organizaciju. Organizacija če se za sad zvat "ĐIGI BAU"

OPERACIJA "ĐIGI BAU"

zašto glupo ime? Zato što če pravo ime doč kad se dogovorimo. znači sljedeče korake trebamo poduzeti

1: osnovat organizaciju. Presjednik organizacije če bit jedan mjesec Srbin drugi Hrvat, i tako u krug. Kao pokretač ovog, zahtijevam da prvi presjednik bude Srbin, iz razloga što če se Organizacija među ostalim bavit humanitarnim radom i promicanjem prijateljstva, a zbog ovog hakiranja kongresa, bilo bi moralno ispravno da neko Srpske nacionalnosti bude Presjednik..

Izabrat komisiju, neznam, 4 Hrvata 4 Srbina. Komisija služi za odobravanje troškova organizacije, da se novci ne daju u suprotnom interesu organizacije.
Interesi organizacije su samo promicanje prijateljstva između naših IGRAČA. Možda u budučnosti financira otvaranje dvije stranke u Srbiji i Hrvatskoj, stranke sa sličnim programom, koje bi se politički borile za Savez, ali sad nije vrijeme za to, nije u interesu Srbije da olakšamo neki novi pokušaj TO, tako i u Hrvatskoj. Kad dođe vrijeme i kad se dogovorimo, hočemo.

2. Prikupljat članstvo. Tu ulaze svi koji žele, koji se prepoznaju u ovom projektu. Bilo bi poželjno da to nisu ljudi koji su opterečeni s dosadašnjom politikom, ali primamo sve koji iskreno žele pokazat da možemo drukčije.

3. I onda radit. Što čemo radit? To čemo dogovorit, za početak, pričat, igrat se bez nervoza i vrijeđanja, pomagat ljudima i sve te lipe stvari. Sve drugo, s vremenom.

Što smiju, a što ne smiju radit članovi?
E pa na primjer, možete ratovati, okolo i međusobno, Dok god su nam političari takvi kakvi jesu, i dok god je takva situacija, Srbi imaju pravo oslobađat svoje teritorije, imaju pravo i napast Hrvatsku, osvojit je, Hrvati imaju pravo branit, ma imate sve pravo kao i do sad. Ma imate pravo nakon pobjeda i malo se bockat, sve je to draž igre.

Al nemate pravo vrijeđat se, nemate pravo igrat prljavo, nemate pravo gledat prljave stvari i ne reagirati, nemate pravo provocirati.

Eto, ja za početak mogu financirati otvaranje org. i dati svoju trenutnu ušteđevinu od 30 golda za početno funkcioniranje te org, mislim da bi bilo dobro da se s tim počme pomagati igrači ovi novi, u eHrvatskoj i eSrbiji, s tim da bi ipak veči dio išao u Srbiju pošto je stanje tamo kakvo je sad, da izguraju do 25.
Znači ako se slažu, org bi mogla lijepo surađivati s Ministarstvom zdrastva Srbije i s hrvatskim uredom dobrodošlice, ili slično. Ili čemo to samostalno, neznam.
Ali eto, volio bi da ovo zaživi, ne bi volio da se ja sam uhvatim tog posla oko organiziranja, jer sam Dalmatinac, znači po defaultu lijen, al dat ču sve od sebe. Volio bi da se podjednako uključe Srbi i Hrvati, i da u Komisiju Hrvati biraju Srbe a Srbi Hrvate. To je najpoštenije, i bilo bi više povjerenja.
Za početak možemo se nači na chatu i dogovorit detalje. Nači čemo neki stari napušteni chat, i neznam. nedjeljom, i to iskristalizirat.
Šteta, stvarno šteta bi bilo ne iskoristit ovu priliku da ovoliko ljudi koliko mi je poslalo PM ili komentar podrške, da se ne čuje naš glas ili da i dalje šutimo i nerviramo se.

P:S. Ponavljam, ovo nije nikakva nova Jugoslavija, pokoj joj duši, ovo je novi pokret, pokret za drukčije razmišljanje. Svi slični pokreti su dobrodošli za suradnju, pa tako i pokret PAJE PATKA.

Ratujte veselo i zdravo, i do viđenja, do sljedečeg puta

Dom Perignon

Broj postova : 48

[Vrh] Go down

Lipanj 2009. - OPERACIJA "ĐIGI BAU" Empty Re: Lipanj 2009. - OPERACIJA "ĐIGI BAU"

Postaj  InChY on 18/6/2009, 13:15

editirao
dodao mjesec i godinu
InChY
InChY

Broj postova : 469

[Vrh] Go down

[Vrh]