Lipanj 2009.--:-:- HDS - cestitke eDomovini -:-:-

Go down

Lipanj 2009.--:-:- HDS - cestitke eDomovini -:-:- Empty Lipanj 2009.--:-:- HDS - cestitke eDomovini -:-:-

Postaj  Dom Perignon on 9/6/2009, 18:45

Danas, 6 mjeseci nakon ucrtavanja eHrvatske na kartu svijeta zelimo u ime HDSa cestitati svima nama, svim eHrvatima! Dani poput ovog bi nas trebali zbliziti, da zaboravimo stranacka prepucavanja i sve sto ide uz ePolitiku. Jucer je nas kolega, Predsjednik kluba saborskih zastupnika HDSa, ellessar1977 izdao clanak Jesmo li zaboravili sta znaci biti eHrvat i izazvao salvu reakcija, kako pozitvnih, tako i negativnih. Zasto? Jesmo li stvarno zaboravili sto znaci biti eHrvat? Mozda nas Roby Petric moze podsjetiti ili barem reci sto je nekad znacilo biti eHrvat u svom clanku Pola godine moje Domovine . Ma sto mi pisali po komentarima eNovina, ipak smo, kad najvise treba, kad je sigurnost nasih eGranica u pitanju svi mi eHRVATI!

Ostavimo sentimentalnost na stranu, jer HDS ne bi bio HDS da se i danas, na Dan eDrzavnosti ne hvatamo posla. Ovih dana je Vodstvu HDSa prioritet otvoriti vrata stranke i predstaviti nas, HDS svima vama. Dosta nam je bilo pecata ekskluzivnog kluba, jer mi to nismo! Mi smo samo skupina ljudi koji ce napraviti sve sto je nasa mogucnost u ovom eSvijetu za nasu Domovinu!

HDS je od jucer najbrnojnija hrvatska stranka. Ponosni smo sto su nam pristupili mnogi mladi clanovi, pa Vam u cijelosti prenosimo tekst dvojice:

miro0992, eRodjen 28.05.2009. :

Moj nickname je miro0992 , iz Slavonije sam tocnije iz Osijeka.

Jedan od glavnih razloga zbog kojih sam odlucio svojim ulaskom u HDS podrzati stranku je zapravo sam rad i pristup clanova prema novim igracima.

Cim sam dosao i registrirao se u igru, nekoliko igraca koji su mi poslali pm bili su iz HDS-a.
Iz prilozenoga sve sto sam zakljucio bilo je kako ova stranka vodi brigu o novim igracima tzv. "bebama".

Kasnije sam svatio kako je i sam Ivan Radman nosilac iste stranke koji je predsjednik eHrvatske. Vidio sam njegove komentare i sam taj pogled na ovu igru koji sam dobio je bilo kako je HDS takva stranka koja gura eHrvatsku naprijed i iz dana u dan sve vise ljudi dolazi ali naravno sve to bez dobre stranke nebi bilo moguce i njezinih clanova te samog vrha stranke.
Zato sam se odlucio pristupiti HDS-u i po mojem vidjenju svega toga HDS svakoga dana ce dobijati sve vecu prednost naspram drugih stranaka. Glavni razlog tome je sama zajednica stranke koja misli na sve ukljucujuci i nove igrace, samu cijelu zajednicu eHrvatske to jest svih njezinih gradjana. To su bili moji razlozi zasto sam ja odlucio pristupiti HDS-u, ali mislim i kako je svima cilj pristupiti jednoj od najboljih stranaka u igri koja se dokazala i dokazuje se svakim danom. Prije svega svojim pobjedama u ratovima, ekonomijom, i pametnim upravljanjem svojom zemljom.

Moja igra u eRepublici je tek zapocela ali sudeci po ovome do sada sto sam vidio to ce biti jedan lijepi pocetak dobrog prijateljstva.

Hvala svima na pomoci a tako i predsjedniku eHrvatske Ivanu Radmanu koji je omogucio nama novim igracima svatitit igru lakse i sto brze krenuti prema svome nekom cilju, organizacija je super nadam se kako ce iz dana u dan rasti kako bi sto vise igraca privukli i povecali samu zajednicu nase zemlje eHrvatske.

pozdrav od miro0992, Osijek.

Nas drugi marljivi clan koji je tek nekoliko dana u igri, a vec pun znanja i ideja je Alkemichar:

Danas su mi postavili zanimljivo pitanje. Zašto sam došao u HDS ??? To me pitanje zateklo jer sam totalno apolitičan i imam averziju prema politici i političarima (doduše tu i tamo poneka političarka može proći ;-)).

Počeo sam igrati prije 10 – 11 dana i tada sam upoznao neke ljude na starom službenom chatu (xat). Nisam imao pojma ni tko su ni što su, ali su mi kao novaku jako puno pomogli što sa hranom što sa savjetima što sa raznim korisnim linkovima da se informiram o igri.

Zadnjih dana kako je počela ova strka oko izbora i svega toga čisto iz dosade odlučio sam malo pogledati tko je u kojoj stranci i igrom slučaja većina ljudi koji su bili toliko ljubazni prema meni kao novaku taj prvi dan moga igranja ovdje su bili iz HDS-a.

Onda sam još malo dublje kopao i došao do njihovog statuta i manifesta. Proučio sam to i zaključio da se sa velikom većinom toga što tamo piše složio i rekao ako sam u RL apolitičan ne moram biti i in game. Zato sam se učlanio u HDS.

Zanemarite sve što gore piše, prava istina o učlanjenju je neodoljivi šarm i slatkorječivost Atee i obećanje šefa ako dođem u stranku da će mi povisiti plaću za 50 %.

Alkemichar

Ovakve rijeci nasih novih clanova su nas "starije" HDSovce potakle na razmisljanje, pa je John Vorsha (bez linka na profil, svima je poznat kao MVP dva mandata u vladi Ivana Radmana i sabornik koji kad se kandidira pobere najveci broj glasova) napisao jedan mali tekst zasto je on u HDSu:

U stranci sam otprilike 4 mjeseca i imam samo riječi hvale. Učlanio sam se 11.02. 2009. i tada još nisam ušao ozbiljno u politiku, bar ne onu na državnoj razini. Naime, do tada sam aktivno sudjelovao u radu HSR-a, tadašnjeg HP-a. Tamo je isto bila super ekipa i otišao sam na lijep način. Sprijateljio sam se sa splitom1700 i još uvijek ga smatram jednim od boljih eprijatelja. HDS je tada bio jedna od najjaktivnijih stranaka i baš zato sam ga odabrao. Taj „trend“ je ostao do danas i uvijek ima tema na forumu na kojima raspravljamo o svemu vezanom za erepublik, a tu i tamo i „offtopic“. Drago mi je da se svi slažemo, ako mene pitate ekipa je fenomenalna, s nekima se dopisujem i preko msn-a non-stop. Kada su u pitanju novi igrači, mislim da dolazi kvalitetan kadar i drago mi je da su to većinom ljudi bez „straha“ od predlaganja novih ideja. Ukratko, HDS mi je omogućio sve ono o čemu sam sanjao kada sam ušao u stranku.

John Vorsha

Toliko od nas iz HDSa za danas, a sve nove clanove pozivamo da nam se pridruze na stranackom forumu: LINK .

S postovanjem,
Tajnistvo Hrvatske Demokratke Stranke

Dom Perignon

Broj postova : 48

Korisnički profil

[Vrh] Go down

[Vrh]