eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - Početak "u sredini događaja"

Go down

Travanj 2009. - Početak "u sredini događaja" Empty Travanj 2009. - Početak "u sredini događaja"

Postaj  Johny Stulic 19/4/2009, 14:46

Početak "u sredini događaja"

Poštovani eHrvati i eHrvatice.
Ovim vas putem pozdravljam i želim vas malo upoznati s radom mojih novina.
Iskoristiti ću ih za vaganje događaja kako u eHrvatskoj,tako i u eSvijetu i trudit ću se da budu neutralne i da ćete moći komentirati same događaje napisane u članku ,a ne članak kao takav.
Biti će tu politike,intervjua sa igračima,a isto tako i zabavnih i informativnih članaka.

1.Politika:
Vrlo gadna stvar koju u RL-u vrlo malo cijenimo,a u zadnje vrijeme i ovdje u eHrvatskoj postaje jako problematična,jer prisustvujemo teškim riječima koje lete na sve strane,nešto sa strane građana koji su uglavnom objektivni,nešto od redova HV-a koji iako nisu stranački opredjeljeni imaju puno za reći i najviše od članova stranaka u Hrvatskoj.
Politika je domena,koja je i u ovoj igri postala žeđ za vlašću ne samo radi dobrobiti same zemlje i njenih građana,već i benificija koje se nude u vlasti.
Ovim kratkim osvrtom na politiku pozivam naše stranke,a s njima i naše građane da budu rječitiji,te da koriste vokabular koji će pokazati da smo profinjen narod,a ne gospoda koja sjede ispred dućana sa dvije gajbe pive u krvnoj slici i koja se ponaša krajnje užasno,psujući i podbadajući druge.
Odlučite što je najbolje za vas i okolinu u kojoj se nalazite.
A što se ostalog tiče,uvijek sam za transparentnost i slobodan govor svih građana.

2.intervjui
Tu ću se truditi dati priliku svakom,ali baš svakom građanu da dobije svojih 5 minuta slave,te da ostali građani saznaju kakva je ta osoba,te njegove težnje u eRepublicu.

3.Zabava i zanimljivosti
U ovom djelu članaka ću se posvetiti razbijanju monotonije čitanja teških članaka i pružiti malo razbibrige za sve.
Biti će viceva,anegdota i zanimljivosti koje neću pisati samo ja,već su svi građani sa željama dobrodošli da mi putem PM-a pošalju bilo što od navedenog (naravno bitno je da nije vulgarno i bezobrazno).

Hvala na čitanju i pišemo se uskoro,jer moram još doraditi vremenske izlaske članaka koji će dolaziti u isto vrijeme.
Živite dugo,slobodno i uspiješno!!
Branimir Vukadin.

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.