Lipanj 2009. - Izdanje #7 - OPREZ NA IZBORIMA

Go down

Lipanj 2009. - Izdanje #7 - OPREZ NA IZBORIMA Empty Lipanj 2009. - Izdanje #7 - OPREZ NA IZBORIMA

Postaj  Vladimir Andreev on 11/6/2009, 15:16

Pozdrav cijenjene građanke i uvaženi građani eHrvatske.

Nakon male pauze ponovo se vraćam pisanju svojih novina. Nekoliko je razloga zbog kojih ovaj članak izlazi, neki su svečani a neki su prilično ozbiljni i zahtjevaju pozorno čitanje.

Krenimo s light temom. Dakle, kao što sam naveo u Glasniku HLD-a, jučer smo obilježili polu-godišnjicu naše državotvornosti. Ne želim se ponavljati, pa sad neću ponovo pisati povijest niti govoriti o trenutnom "stanju nacije". Samo ću još jednom naglasiti koliko sam sretan što sam eHrvat i što znam da ćemo bez obzira na sva međusobna neslaganja stati jedan uz drugog kad zatreba.

Sad kad sam to izjavio moram reći da se moja bojazan da će nam ta sloga itekako zatrebati obistinila. Slijede nam izbori za predsjednike stranaka. Pogled na kandidate sve govori. Skoro sve stranke imaju za kandidate ljude koji se po prvi put pojavljuju u strankama. Uglavnom su to sve eSrbi. Ne bi to bilo ništa loše, uostalom demokratsko je pravo svih ljudi bez obzira na nacionalno opredjeljenje da sudjeluju u političkom životu. Ono što brine jest način kako oni žele doći u prvi plan. Ne impliciram da oni žele po defaultu naštetiti eHrvatskoj, ali isto tako ne mogu vjerovati ljudima za koje ne znam, nikad nisam čuo za njih niti ih vidio na chatu i forumu. Ako žele dobro eHrvatskoj svaka čast, ali postoje neki preduvjeti koje moraju zadovoljiti, bar ako žele biti kandidati u HLD-u: poštivanje unutarstranačke procedure. Dakle: PRAVILNA kandidatura, aktivnost na chatu i forumu, plan i program rada! Bez toga ne mogu vjerovati da imaju časne namjere a uglavnom to nisu neki novaci koji ne znaju kako se ova igra igra.
Imajući u vidu sve gore navedeno, slobodan sam ovo nazvati pokušajem TO-a. I kao što su oni pretrpjeli TO, tako ga imaju pravo pokušati nad nama. A mi imamo pravo BRANITI SE od istog. E pa JA ću to pravo iskoristiti.

PORUKA SVIM eHRVATIMA I eHRVATICAMA:

DOBRO POGLEDAJTE TKO SE KANDIDIRA U VAŠOJ STRANCI! Da bi bilo lakše pogledajte slijedeće članke: Pokusaji TO-a i Kuda lete bele curke
To su ljudi na koje sam mislio u gornjem dijelu teksta. Vjerujte im (ako želite) kad kažu da žele napredak eHRu, ali imajte u vidu da postoje procedure u svim strankama. Imajte u vidu da uglavnom te ljude nitko nije vidio niti da su aktivni članovi datih stranaka. Imaju se pravo kandidirati. VI imate pravo dati ili NE dati glas njima. Mislite na budućnost eHrvatske. Ti ljudi su isti koji žele eHrvatsku u PEACE-u. Ti isti ljudi su odjednom iznikli i žele predaju teritorija eSrbiji. Razmislite, dobro pogledajte prije nego kliknete VOTE i tek onda glasajte. Više od toga ne mogu tražiti od Vas.

Htio bih još nešto napomenuti. Vrijeme poslije izbora je savršeno za napad na našu državu. Dosta ljudi radi u drugim državama, i isti dan nakon glasanja se vraća tamo i odmah zapošljava. Imajte na umu ipak jednu bitnu stavku. Nakon povratka u dijasporu i ponovnog zapošljavanja imate period od TRI DANA u kojem NE MOŽETE DATI OTKAZ. Samim tim se ne možete vratiti u Hrvatsku ukoliko nas netko napadne. Pozivam sve eHrvate da ostanu tri-četiri dana kući. Više je koristi od toga: olakšavamo posao HV-u i HOS-u koji onda mogu bolje koordinirati obranu; sigurniji smo; radeći u eHR firmama pomažemo eHR ekonomiji. Mislim da su ovo dovoljni razlozi za ostanak tih nekoliko dana. Netko će reći da nema potrebe. Ja ću odgovoriti da nema potrebe RISKIRATI. Pomognimo eHrvatskoj, pomognimo SEBI.

Za kraj poruka svim eSrbima u eHrvatskoj.
Ne mislite da vas mrzim. Dapače, volio bih da ste aktivniji u politici, ali ovo nije način da skrenete pozornost na sebe. Svi smo krenuli od nule u svojim strankama, nitko nije dobio mjesto na lijepe oči i samo smo svojim RADOM i aktivnošću dokazali da možemo doprinjeti stranci i državi. Siguran sam da i među vama ima kvalitetnih i sposobnih ljudi, koji mogu unaprijediti ovu Lijepu našu. Ali ako smo mi krenuli od nule, onda i vi morate poći istim putem. Ovo što sad radite definitivno budi sumnju u vaše dobre namjere. Pokažite da sam u krivu. Pokažite da možete poboljšati eHrvatsku. Potvrdite moje mišljenje da MOŽEMO živjeti zajedno!!!

Pozdrav

Gjuro, igrač domesticus vulgaris

EDIT: Molim sve koji imaju namjeru ostaviti komentar tipa "Prvi", "Drugi", "Ovo sam ja pisao" da se suzdrže. Ako ja ne trollam i ne spamam po vašim novinama, nemojte ni vi po mojima.
Ako ja ne pijem iz vašeg WC-a molim ne pišajte u moj bazen! HVALA

Vladimir Andreev

Broj postova : 194

[Vrh] Go down

[Vrh]