Svibanj 2009. - POVRATAK

Go down

Svibanj 2009. - POVRATAK Empty Svibanj 2009. - POVRATAK

Postaj  InChY on 11/6/2009, 20:22

POSTOVANI eHRVATI I eHRVATICE !

Evo samo da vam se svima obratim da sam se vratio s novim novinama i sa novim temama.

Nakon sto sam bannan,dogodilo se niz nepravilnosti i onda sam saznao na javnom chatu da je zbog mene bannano jos egradjana,medju njima je bio jedan uvazeni clan eHSP-a NIKOLA STOJANOV,nazalost Nikola je bannan zauvijek i tako je ostvaren jedan od planova vladajucih,ja ne znam kako je netko mogao zaprimati novce s mog accounta kad sam bannan,jer ja nisam na njega mogao uci,a ispada da su ljudi nesmetano dobivali donacije od mene,najsumnjivije je da se sve to odvijalo dan prije izbora,tako da budi sumnju,a svi znamo da vladajuci su skloni na odredjene igre i igrice i gotovo sve izbore koji su se odvijali mozemo reci da su blago receno kontroverzni,vladajuci se hvale da su nasu edrzavu spasili,da su je ucinili jednom od najvecih i najbogatijih na svijetu,a prava istina je drugcija,ekonomski stojimo nikad gore,nemoguce je naci dobro placen posao,a stanovnistvo odlazi u druge edrzave,sto zbog ratova,a sto zbog posla,tako da slobodno mozemo reci da imamo jaku emigraciju i ako ovako nastavi eHrvatska postat cemo lak plijen za edrzave koje nas gledaju preko nisana.

Prije banna sam bio zestoko kritiziran da govorim lose stvari protiv vlade i HDS-a i to najcesce su govorili da govorim bez argumenata,pa da,sad malo pojasnim svoje napade,nakon odlicne akcije DANI GNJEVA i osvajanja gotovo cijele eSrbije javno sam vise puta cestitao SPLIT1700,nekadasnjem predsjedniku eHrvatske i clanu HDS-a na tim akcijama i cak sam javno otvorio peticiju da mu se napravi spomenik,smatrao sam to velikim uspjehom nase vojske i politike,ali smatrao sam da treba nastaviti i osvojiti cijelu eSrbiju,tad su se pojavili clanovi HDS-a koji su me kritizirali i govorili da je to glupost,da ne treba osvojit cijelu eSrbiju i naravno s tim se omogucilo da se eSrbi pregrupiraju i naprave resistence warove,kojih je bilo i bit ce,a sve zato jer se posao nije odradio do kraja i to direktno optuzujem vladu i vlast,narocito sad kad nam je veci dio stanovnistva vani zbog ekonomske situacije.Nakon Splita jednostavno sam morao kritizirati nacin na koji je CopyPaste izbacen iz utrke za predsjednika i kako je izabran Roby Petric,po svemu arhitekt velikog problema nase edrzave,kako moze dragi bivsi predsjednik objasnit monetarnu politiku,ekonomske probleme i jednostavno nezainteresiranost za osvajanje drugih teritorija?

Siguran sam da ce odgovor bit u stilu da nemamo dovoljno novaca za napast teritorij recimo eBugarske ili eMadjarske? Svi znamo da su te dvije edrzave veliki protivnici nase edrzave i oni ce kad tad nas napast,a onda smo u problemu ako nastavimo s ovakvom politikom koja nasu edrzavu gura u ponor.Smatram da nam treba rat da ojacamo malo gospodarstvo koje je u kolapsu i da nparavimo sve da vratimo nase ljude kuci,kao i herojsku vojsku koju imamo,ali koja se bori u eRumunjskoj i u drugim edrzavama,pomazuci tako druge edrzave umjesto da pomazu jacanju nase edrzave,eto toliko za sada o vladajucima.

Sto se tice HSP SAVJETNIKA i njihovog teksta u njihovim novinama PRAVA ISTINA mogu samo reci da su vrlo dobro stali na stranu vladajucih i pljuvanjem po meni pokazali su koliko ih se lako izmanipuliralo,nakon mog banna napisali su da sam neprofesionalan i da sam rusio ugled stranke,a ja sam samo upozoravao ono sto se na kraju i dogodilo,a to je ekonomija nase edrzave.

Kad sam spominjao da trebamo osvojit cijelu eSrbiju,docekali su me mnogi na noz,ali kroz resistence war ce te vidjeti da sam imao pravo,samo polako.

Kad sam govorio da je koalicija jedina sansa da se korumpirana vlast skine s trona,opet su me napadali,ali zadnji izbori su pokazali da je vecina stranaka za koaliciju,osim eHSP-a,a da su bili i eHSP srusila bi se ova vlast i mozda bi se otkrilo sto su i kako radili ovo vrijeme koje su vladali nasom edrzavom,a nastavljaju vladat na isti nacin kao i prije - netrasparetno.

Svim clanovima eHSP duboko se ispricavam ako sam ih s nekim naslovom ili tekstom povrijedio,jer mi to nije bila namjera,a jos manje mi je bila namjera da nekog izdam ili unistim,zao mi je sto se preko mog accounta odredjeni ljudi obracunali sa strankom koju nosim u srcu i tekst PRAVA ISTINA me istinski povrijedio,jer je skroz neistinit,molim i pozivam sve clanove eHSP-a da preispitaju svoju savjest i vide gdje sam ja to radio u korist nekih drugih,a protiv stranke koju iskreno volim.

POZDRAV eHRVATIMA i eHRVATICAMA I BRANITELJIMA MA GDJE BILI

AntonyCash
InChY
InChY

Broj postova : 469

[Vrh] Go down

[Vrh]