eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - SPLITE1700 VRATI SE !

Go down

Svibanj 2009. - SPLITE1700 VRATI SE ! Empty Svibanj 2009. - SPLITE1700 VRATI SE !

Postaj  InChY 11/6/2009, 20:23

Postovani egradjani i egradjanke !

Zadnjih dana u nasoj edrzavi slusamo o poljuljanom zajednistvu,optuzuju se ljudi da sire mrznju unutar nasih granica i da postoji opasnost da zbog tog nezajednistva izgubimo nasu edrzavu.

Najjaktivnija osoba po tom pitanju je bio Split1700 koji je u svojim novinama pod tekstom "Tko je sada kriv" pokusao otvorit temu koju on smatra najvaznijom u nasoj edrzavi i ima pravo jer zajednistvo je najvaznija karika u opstanku jedne edrzave,ali i kritika je vrlo vazan dio opstanka jer omogucuje da vlada i predsjednik samo bolje odradjuju svoj posao.

Pozivas na zajednistvo,a zaboravljas kad si kao predsjednik poveo nasu edrzavu u odlucnu pobjedu protiv eSrba i tu si bio svjedok kako smo zaboravili svi na prepucavanja i stali kao jedan na branik edomovine i pokazali kako se radjaju istinski heroji,sjecas se Split da se i tada prepucavalo oko dosta stvari koje nisu bile kako treba,a dokaz je trenutno stanje - da se ne izrazim kako drugcije.

Dragi i cijenjeni Split1700 u nasim srcima si heroj zbog herojske akcije prosirenja i obrane nase voljene edomovine i na tom cinu smo ti svi zahvalni i naravno ti si uspio u svom naumu da ujedinis sve eHrvate bez obzira u kojoj stranci bili da disu kao jedan,ali dragi Splite nije istina da ljudi koji kritiziraju rad vlade pricaju neargumentirano,mislim da je samo monetarna politika dokaz da se ne radi tako kako si ti napisao,a i nije istina da samo HDS moze voditi edrzavu,jer skoro svaka stranka ima postenih i sposobnih ljudi i siguran sam da mogu odradit i bolji posao,nego HDS-ova ekipa.

Ono sto me malo boli kao covjeka je nedostatak samokritike i nedostatak objektivnosti,jer ti trazis krivca u pogresnim ljudima,jer ljudi su umorni od HDS-a,previse su bahato vladali,previse su obecali i malo toga ispunilii i mislim da je vrijeme da dodje druga grupa ljudi i da onda pogledaju malo svoje vladanje da im bude skola za buducnost da budu uspjesniji.
Razlog zasto su ljudi (kako ti kazes razjedinjeni) je nacin vladanja HDS-a i gusenjem misljenja onih koji misle drugcije,a to ne znaci da se mrzi edomovina,to ne znaci da smo protiv eHrvatske i da je zelimo unistit,dapace i mi kao prepostavljam i vi iz HDS-a zelite da budemo jedna od najjacih edrzava ovdje,ali tad treba radit posao kako Bog zapovjeda,a ne gusiti misljenje drugih na nacin da ih se etiketira kao izdajnike sto pogotovo tebi ne sluzi na cast Splite1700 jer smo svi stali iza tebe u najvaznijim trenucima nase edrzave.

I za kraj ako ti smatras da smo svi mi smutljivci,neposobnjakovici,razaraci eHrvatske i izdajnici evo ja javno pozivam tebe da "ujedinis" nas "razjedinjeni" narod i pozivam:

SPLITE1700 VRATI SE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SPLITE1700 VRATI SE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SPLITE1700 VRATI SE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SPLITE1700 VRATI SE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zdravi i veseli bili !
AntonyCash
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.