Svibanj 2009. - POBJEDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go down

Svibanj 2009. - POBJEDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Svibanj 2009. - POBJEDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  InChY on 11/6/2009, 20:58

Postovani eHrvati i eHrvatice !

Nakon jucerassnjeg po mnogima najtezeg dana za nasu edrzavu,danas mozemo dignuti ruke siroko u zrak i konstatirati da smo pobjedili u dvije velike bitke.

Prije 2 dana agresorska emadjarska vojska napala je nas teritorij u Vojvodini i pokusala ga osvojiti,valjda vjerujuci da su jaci od nas i da mogu unistit nas duh,medjutim docekalo ih je puno iznenadjenja u samoj bitki koju su na pocetku vodili i gdje su mnogi mislili da ce osvojiti tu nasu vrlo vrijednu regiju,medjutim nase srce je jace i vjera u nasu vojsku je presudila - odbacili smo te agresore daleko od Vojvodine.

Vidio sam mnoge komentare od ljudi koji su tvrdili da je Vojvodina izgubljena,ali pravo naso junacko srce nikad nas nije napustilo,pa ni u tim teskim vremenima kad se odlucivalo o nasoj sudbini na podrucju kojeg su htjeli uzeti ti okupatori.Svi smo svjedoci visemjesecnih prijetnji te edrzave i to sve zbog njihovog prijateljstva sa eSrbijom i eto bas zbog toga mi je zao sto je Split1700,pa poslje i Roby propustili sansu da dotuku eSrbe do nogu i da osvojimo preostale dvije regije koje po mnogo cemu trebaju pripasti nama.
Kad smo vec kod eSrba ne smijemo zanemariti te resistence war-ove koje sve cesce otvaraju,jucer su iskoristili emadjarski napad i vrlo kukavicki su napali Rasku,valjda misleci da ce nas lako pobjedi oni su krenuli u jednu odlucnu bitku i dozivili po tko zna koji put - poraz.
Medjutim ono sto brine je cinjenica da sve cesce dolaze na ideju o resistence war-ovima i mozda u buducnosti jedan kojeg otvore moze zavrsit kobno po neku nasu regiju,a da bi se to sprijecilo treba vidjeti nacin da se osvoje preostale dvije regije,a sto se tice eMadjara nakon ovog poraza imaju oni i drugih briga (kao sto je rat s eRumunjskom).

Dragi vojnici,gradjani i svi koji ste stali na prag obrane nase voljene edrzave vi ste HEROJI jer ste obranili nase teritorije od jakog neprijatelja koji je imao sansu osovjit nase teritorije i onda agresivno krenut dalje,vi ste svi svjesni da u teskim vremenima pokazujemo zrelost da djelujemo kao momcad,kao tim i da zajednickim snagama i srcem pobjedjujemo jake neprijatelje,mislim da je vrijeme da pokazemo svima nasu snagu i da polako ostvarimo nas plan da postanemo jedna od najjacih edrzava u erepublici.

Hvala vam od srca heroji sto se obranili nasu edomovinu i sto danas je vec nasa edrzava slobodna za sve ljude dobre volje i sto smo pokazali esvijetu da brojcanost nije prednost,nego jacina srca jednog ponosnog naroda kojem na svu srecu pripadam i na to sam jako ponosan.

Zdravi i veseli bili.
InChY
InChY

Broj postova : 469

[Vrh] Go down

[Vrh]