Svibanj 2009. - ZIVJELA HRVATSKA !

Go down

Svibanj 2009. - ZIVJELA HRVATSKA ! Empty Svibanj 2009. - ZIVJELA HRVATSKA !

Postaj  InChY on 11/6/2009, 20:58

Postovani eHrvati !

Nakon velikih pobjeda koje je ostvarila nasa herojska vojska,polako ali sigurno se spremamo za jacanje nase edrzave.
Moje je misljenje da ti agresori nece neko vrijeme napadati jer imaju i drugih briga pogotovo ako vidimo rat izmedju njih i eRumunja,a sto se tice eSrba mislim da im je zreo put u bankrot ako misle nas napadati preko resistence war-a.

Ono sto je sada vazno da se regrupiramo i u drugim stvarima i da pokazemo jedinstveniju politiku i da svi doprinesemo koliko mozemo u ekonomiji,a znam da to mozemo jer sad je krajnje vrijeme da ojacamo nasu edrzavu i da nasi ljudi ostvare veliki cilj da nasa edrzava postane bogatija,jaca i sto je najvaznije - veca.

Dugo sam pisao da je prioritet nase edrzave povecanje teritorija,mnogi su me kritizirali da je to nemoguce napravit u ovom vremenu,a ja tvrdim suprotno jer ako nije sad vijeme,onda kad je vrijeme?

Sad je PEACE u problemima,sad je eMadjarska u maloj krizi i pravo je vrijeme da osvojimo ostatke eSrbije i da konacno krenemo u odlucnu bitku za eBugarsku,ali prije tih ratova mozda bi bilo dobro da ostvarimo jos koji savez i da ojacamo nasu poziciju kod saveznika,koji imaju moralnu obvezu nam pomoci,jer nasi hrabri momci se bore za interese saveznika i ne biraju sredstva kako da pomognu da se njihovi teritoriji odrze.

ZATO POZIVAM SVE eHRVATE DA SE PRESTANU SVADJATI I DA SE UJEDINE OKO IDEJE JACANJA NASE eDRZAVE !

TREBAMO BITI JAKI I SLOZNI I NAPASTI OVE ZVIJERI KOJE NAM PRIJETE I ZAUVIJEK IH IZBRISATI IZ eREPUBLIKE.

SRDACAN POZDRAV - ZDRAVI I VESELI BILI !

AntonyCash
InChY
InChY

Broj postova : 469

[Vrh] Go down

[Vrh]