eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - PODSJETNIK NA AKCIJU

Go down

Svibanj 2009. - PODSJETNIK NA AKCIJU Empty Svibanj 2009. - PODSJETNIK NA AKCIJU

Postaj  InChY 11/6/2009, 21:17

Danas sam dostigao experience level 17… ZASLUŽENO, neki bi rekli.. Ma neeee ljudi. Pa ja se samo igram, i kroz igru napredujem… Napredujem svojim položajem u igri, ali i napredujem svojom osobnošću izvan nje…

Upoznajem ljude koje, da nije ove igre, vjerovatno nikad i ne bih upoznao…

Čisto sumnjam da bih se slučajno negdje sreo sa jednim šibenčaninom i pričao s njim kao da smo 2 stara znanca koji smo obilazili gradske birtije u potrazi za ko zna čim…
Čisto sumnjam da bih upoznao 2 zagrepčanina s kojima se svakodnevno nasmijem uz neobaveznu zezanciju u večernjim satima, a jedan od ta dva sretnika, ili nesretnika, ni ne zna da nas jedno 20-tak dolazi u njegovu vikendicu u Vodice na ljetovanje Smile ….
Čisto sumnjam da bih upoznao jednu djevojku iz daleke dijaspore, koja mi se sada i ne čini više tako daleko Smile ...
Čisto sumnjam da bih upoznao još masu drugih ljudi, kojeg vrlo bitnog zagorca Smile ..., kojeg bosanca od kojih su neki i u osnivanju nove svjetske religije Smile ..., kojeg meksikanca hrvatskog porijekla Smile… (da sad ne spominjem ponaosob sve, jer bi se onda odužilo) s kojima svakodnevno komuniciram, a koje sam upoznao igrajući ovu predivnu igru… Napominjem IGRU…

Jer ova IGRA je tu da bi nas spojila, a ne razdvojila.. Barem ja to tako shvaćam… IGRA je tu da bi mi bili dobri jedni prema drugome, a ne da bi se svađali, podmetali i govorili si ružne riječi… IGRA je tu, da bi se družili, da bi zajedno nešto radili, da bi zajedno predlagali, te na kraju krajeva da smo SVI ZAJEDNO dio nečega… dio naše online domovine eHrvatske…

E sad, ovo gore navedeno je u biti služilo ovome što ću u nastavku napisati, a odnosi se na podsjećanje na akciju, o kojoj sam igrom slučaja i sam autor članka. Akcije koje bi se (barem po meni) trebali svi pridržavati, i koje se JA pridržavam.. Riječ je o akciji: POKAZIMO SVIJETU STO ZNACI BITI eHRVAT.

Link na Akciju: POKAŽIMO SVIJETU ŠTO ZNAČI BITI eHRVAT

Kako sam danas dostigao exp level 17, dobio sam 5 golda, te se pozivam na akciju, i doniram 1 gold Hrvatskoj narodnoj banci… Naravno čekam i ostale medalje, i ostale golde od raznih aktivnosti u IGRI, koje ću također, sukladno članku, u određenoj mjeri donirati u HNB.



Koristim priliku da PONOVNO pozovem sve gradjane eHrvatske, da se odazovu i ponasaju sukladno navodima u clanku i akciji pod nazivom: POKAZIMO SVIJETU STO ZNACI BITI eHRVAT

S poštovanjem svima

Elessar1977
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.