eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009.-OTVORENO PISMO eSRBIMA I MLADENUTRP-u.

Go down

Lipanj 2009.-OTVORENO PISMO eSRBIMA I MLADENUTRP-u. Empty Lipanj 2009.-OTVORENO PISMO eSRBIMA I MLADENUTRP-u.

Postaj  Dom Perignon 14/6/2009, 16:00

Otvoreno pismo svim esrbima i narocito MladenuTrp-u.

Vidim da cijelo ovo vrijeme nakon herojske akcije "Dani gnjeva" svoje frustracije lijecite razlicitim tekstovima,prijetnjama pa i pokusajima TO stranaka,kao i sa nekakvom vrstom "oslobdadjajucih" ratova,kako to zovu Lipecovi ljubitelji,ali cinjenica je da dobar dio tih okupatorskih ljudi zivi i radi u nasoj lijepo edrzavi i sad se ja pitam zasto?

Ako ti ljudi koji mrze sve sto je eHrvatsko,mrze sve sto se prijedlozi,mrze sve sto je povezano s nama,jednostavno ne dignu sidro i kazu ZBOGOM i odu negdje daleko,recimo u Japan,gdje nece nasu edrzavu zagadjivati svojim prisustvom.

Jedan od njih je ocito napravio pametan potez i otisao je daleko,medjutim u svojim novinama The Belgrad Times pokazao je svu frustraciju prema nasem legendarnom predsjedniku Ivanu Radmanu,pokusavajuci pokazat da su i esrbi bitni u edrzavi,ali vara se jer nas je cilj da svi odete iz nase edrzave i dok god bude Ivan Radman podrzavao politiku jacanja edrzave,a slabljenja okupatora - mi cemo biti uz predsjednika i znam da ce i edrzava eHrvatska bit jaca.

Dragi MladeneTrp zelim ti puno srece i uspjeha u eJapanu i zelim da tamo napravis i novac i srecu,pozovi svoje sunarodnjake na taj put i DALEKO VAM KUCA.

Otvoreno pozivam sve eSrbe da napuste nase teritorije i da odu sto dalje od nase edrzave,a takodjer otvoreno pozivam vladu i predsjednika da i dalje rade na programu udaljavanja okupatora s nasih teritorija i jacanja propagande u dolasku novih jakih eHrvatskih snaga.

Nek svi vide kako tuce jako ehrvatsko srce i kako unistavamo okupatorske snage koji pokusavaju osvojiti nase stranke,ali nece uspjeti,zato eSrbi - PRAVAC JAPAN.


Srdacan pozdrav svim eHrvatima !

BOG I HRVATI

AntonyCash

Dom Perignon

Broj postova : 48
Join date : 28.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.