eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2009. - Pomagala za poduzetnike

Go down

Sijecanj 2009. - Pomagala za poduzetnike Empty Sijecanj 2009. - Pomagala za poduzetnike

Postaj  Johny Stulic 19/4/2009, 15:04

Pomagala za poduzetnike

Štovani poduzetnici, poslodavci i menađeri, napokon nešto i za vas: pomagala za upravljanje tvrtkama! Forumima kruže raznorazne tablice, formule, računi, ali ništa što sam vidio po detaljnosti se ne može ni približno nositi s onim što vam nudim u ovom tekstu. 8-9 stranica tablica, grafika, trendova... Ljubitelji statistike napokon dolaze na svoje Very Happy

Jeste li ikad poželjeli znati wellness svih svojih uposlenih, sve na jednom mjestu? Pitate li se kolika je njihova pojedinačna produktivnost? Plaćate li nekoga dovoljno, ili možda previše? Znate li koliki je prosječan skill u vašoj tvrtki? A prosječan wellness? Pitate li se kolika je prosječna plaća, a kolika ukupna produktivnost? Čitajte dalje…

obrazek

Znate li koliko vaša tvrtka dnevno potroši neophodne sirovine? Koliko se novca troši na sirovine, a koliko na plaće? Koliki je dnevni profit? Zanima li vas koliko vas košta proizvodnja jednog komada proizvoda, i koliko zarađujete po svakom komadu? Čitajte dalje…

Pratite li vremenske trendove proizvodnje, prihoda i rashoda? Vremenski trend prodaje? Koji su dani u tjednu bolji, a kada treba osigurati više novca za plaće, jer će prodaja biti slaba? Kako oscilira stanje računa vaše tvrtke? Ne znate? Pa što čekate?! Sve je u boji! Very Happy

obrazek

Opet su skočile plaće i niste sigurni možete li izdržati još jedan krug povišica. Hoće li tvrtka i dalje biti profitabilna? Prije nego uljepšate dan svojim uposlenim, budite sigurni da ne srljate u propast, odgovor na sve nedoumice je svega par klikova daleko.

Još niste poduzetnik, ali razmišljate o pokretanju vlastite tvrtke. Odabrali ste gospodarsku granu, okupili partnere i skupili novac, ali niste sigurni hoće li vaš novi pothvat biti financijski isplativ. I tada su moje tablice prava stvar za vas: čak i bez iskustva njima ćete lako i brzo simulirati poslovanje svoje buduće tvrtke.

Želite napraviti upgrade postojeće tvrtke, ali niste sigurni koliko je taj potez isplativ. Imam odgovor i na to! U tablici za tren možete procijeniti koliko će trebati povećati plaće, koliko će se manje proizvoditi, i najvažnije od svega, koliko će se više zarađivati…

Vašom tvrtkom upravlja više osoba, i svatko od njih želi sudjelovati u vođenju statistike. Nema problema, ove tablice zasnovane su na Google tablicama i dostupne su svima kojima želite dati uvid u poslovanje tvrtke.

Kao što vidite, alati koje nudim primjenjivi su u velikom broju situacija. I sam sam poduzetnik, vodim i vlastite i državne tvrtke, i odgovorno tvrdim: ove tablice su u mnogim situacijama naprosto nezamjenjive i uvelike olakšavaju život svakog poslodavca. Trenutno postoje verzije za Raw materials i Manfacturing tvrtke, no ukoliko se pojavi interes, napravit ću verziju i za naše Construction poduzetnike.

Zanima vas kako to izgleda u praksi? Svaki alat dolazi sa detaljnim uputama za korištenje – helpom. Ilustrirane help dokumente možete pronaći na ovim linkovima:

https://docs.google.com/View?docID=dckjtn7s_0gsgq2rrx&revision=_latest - Raw materials

https://docs.google.com/View?docID=dckjtn7s_7xzfxj2gr&revision=_latest - Manufacturing

Kao što sam već rekao, i sam koristim ove alate, dakle – testirani su. Obzirom da svakodnevno koristim tablice, konstantno ih dorađujem, poboljšavam i uvodim nove opcije.

Velika mi je želja pomoći kolegama poduzetnicima i tako posredno pomoći i razvoj našeg gospodarstva. Nadam se da sam u tome ovim tablicama koliko-toliko uspio. Koliko god bih želio svima besplatno podijeliti ova pomagala, ipak sam i sam poduzetnik, i nema baš puno smisla pomagati konkurenciju bez naknade, zar ne?

Stoga sam odlučio ustupiti kopiju tablice svima koji odluče nagraditi moj trud sa 1 gold. Nije malo, ali nije ni puno, obzirom što se sve dobije. Osim toga, ovo je investicija koja se vraća.

Kako doći do tablice? Donirate meni (CopyPaste071) 1 gold, i pošaljete PM. U njemu navedite koju verziju tablice želite (raw materials ili manufacturing), kao i svoju gmail e-mail adresu, i prenijet ću na vas vlasništvo nad kopijom odgovarajuće tablice. Na taj način ni ja više ne vidim što vi u toj tablici pišete, ipak su podaci o poslovanju povjerljivi Very Happy

Povrh svega, obvezujem se svima koji kupe tablicu da ću redovito ažurirati dokumente pomoći i da ću im potpuno besplatno slati nadogradnje tekuće verzije tablice.

Nadam se da sam vas zaintrigirao ovim tekstom. Sve upite, pohvale, kritike, sugestije su OK, a pogotovo narudžbe su dobrodošle Very Happy

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.