eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - MIR,MIR DO NEBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go down

Lipanj 2009. - MIR,MIR DO NEBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Lipanj 2009. - MIR,MIR DO NEBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  InChY 23/6/2009, 09:18

Postovani gradjani eHrvatske !

Nakon brojnih kritika i napada i brojnih uvreda na moj racun kako os "ocekivane" strane eSrba,tako i od strane jednog broja eHrvata moram napisati ovaj tekst i pocet svidjelo se to meni ili ne promjeniti neka misljenja.

Ocito je da moji sunarodnjaci misle da sam ja "crna ovca" eHrvata i da sve sto radim je u losem interesu eHrvatske,pa evo koristim priliku da se ispricam tom broju eHrvata koji se sramio mojih tekstova i ovim putem zelim im poruciti da ih vise nikad necu sramotit,pa stoga mjenjam svoj pogled na stanje u nasoj lijepoj erepublici.

Mjenjam stavove oko rata sa eSrbima,oko neprijateljstva nasa dva enaroda,mjenjam stil govora,necu vise kritizirati nikoga,govorit cu uvijek u superlativu o HDS-u,uvijek cu govoriti da smo nepogresivi i uvijek,ali uvijek cu biti samokritican prema samome sebi.

Nista ne zamjeram eSrbima na komentarima,apsolutno su u pravu da me gade jer iskreno gadim se ja sebi kad vidim da sam pokusao otvorit oci odredjenim ljudima koji su napisali da ja radim protiv eHrvatske,gade mi se napisi mojih sunarodnjaka kad vidim kako se slazu zapravo sa svim sto su napisali eSrbi pa eto onda mogu i ja napisati da sam promjenio ideologiju i da cu od sada ovako pisati,mozda dragi moji sunarodnjaci cu biti prihvaceniji ovakav:

1. Zalazem se da se eSrbima vrate teritorij okuprian u akciji DANI GNJEVA,kao i da se uspostave dobri i kvalitetni odnosi sa eSrbima.
2. Zalazem se da se nakon povratka teritorija ojaca ekonomska suradnja izmedju dvije drzave i da se pripreme trening ratovi.
3. Zalazem se da HDS vlada vjecno.
4. Zalazem se da se nacionalizam svake vrste izbrise iz svih novina.
5. Zalazem se da IVAN RADMAN,SPLIT1700 i ROBY PETRIC dobiju spomenike,kao i HDS.
6. Zalazem se za ljudska prava.
7. Zalazem se prekid svih neprijateljstva,samo da idemo u rat ako se neke druge edrzave bore i to samo onda ako to zele nasi gradjani.
8. Zalazem se za rad,red i disciplinu.
9. Zalazem se za Kennedy-ev slogan "ne pitajte sto drzava moze uciniti za vas,vec sto vi mozete uciniti za drzavu"
10. Zalazem se da ljudi imaju slobodu pisanja sto zele,a da svaki kreten to ne komentira kako on zeli.

Ovim sam zapravo vec pojasnio zelju za promjenom i dubokom isprikom prema eSrbima i esrpskom narodu,ne zanimaju me rekacije mojih sunarodnjaka,jer njihova podrska kad su me napadali sa svih strana je bila dovoljno dobra da porucim i njima da me sram sto sam uopce ista pisao protiv ikog,a kamoli sto sam pisao u korist eHrvatske.

Kad me ljudi koji nista drugo i ne znaju nego kritizirati uzmu na zub i govore da sam ovakav ili onakav,a kad se dogodi problem nema ih nigdje,onda dragi moji ljudi ne trebate se cuditi sto ovo sve i pisem.

Porucujem svima,a pogotovo onima koji su me najvise klritizirali da vise nikad necu napisati nacionalisticki tekst,da vise nikad necu govorit protiv eSrba,da vise nikad necu kritizirati nepogresive clanove HDS-a,ostavljam vama da to sami ucinite.


Sad imate dovoljno materijala da me blatite,pa da vidim tko je namastovitiji,onaj koji bude najbrutalniji ocekuje od mene 1 gold.


POZDRAV !
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.