eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - PRESJEDNIČKI IZBORI!!!! VAŽNO!!

Go down

Lipanj 2009. - PRESJEDNIČKI IZBORI!!!! VAŽNO!! Empty Lipanj 2009. - PRESJEDNIČKI IZBORI!!!! VAŽNO!!

Postaj  InChY 28/6/2009, 14:19

Ljudi, da li je samo meni čudno to što još uvijek nemamo nikakve službene obavijesti od našeg presjednika, vojske, svih ljudi koji nas vode?
Ništa, samo pozivi" ajmo," "nije još gotovo i slično... " kao da misle da ča se Srbi smilovat i da neče dignut minimalnu plaču na 100 kuna, i upropastit sve tvrtke za koje ste se toliko trudili i štedjeli.. kao da zbog toga ljudi neče otič negdje van radit jer u Hrvatskoj neče imat gdje, i kao da zbog toga nečemo sigurno izgubit i presjedničke izbore, t.j i sve regije il barem večinu, možda nam ostave koju da im služimo za trening ratove. Kao da neče kuna pasti na skoro bezvrijednu vrijednost.

Valjda stvarno misle da če se Srbi smilovat? Hoče, isto kao i oni njima. Velik, velik posao nas čeka da uspijemo sačuvati eHrvatsku i naš trud i vrijeme koje smo uložili u tu ehrvatsku, a čitajuči naše službene novine, oni i dalje nas uvjeravaju da je sve pod kontrolom, i da su to sve sitni problemi...
Da sitni problemi....
edit: Ipak su donesene vatrogasne mjere u članku MSSS-a, al šteta če i usprskos tome bit velika, naravno..
mjesecima su nas uvjeravali kako je eHrvatska jaka i stabilna, kako imamo vjerne i mnoge saveznike, kako smo bogati i sve te lijepe riječi... Kako je samo HDS i uvijek isti ljudi koji se po nekoliko puta kandidiraju za presjednika, ne dajuči šanse novim igračima da pokažu što znaju, jer oni su najiskusniji, i najbolji..

Oporba? redom svi smo prozvani Srbima, uvijek kad bi oporba dobila zamah i kad bi se osjetili ugroženima, uvijek su to oni riješavali u "našu korist"...
Dat ču vam samo neke primjere...

HLD, u jednom trenu postao respektabilna stranka, odmah su napali sve u HLD-u da su Srbi, pogotovo AndyCro-a koji je nenormalno mnogo radio za eHrvatsku..

HUS- za njih da ne govorim, uvijek kad bi malo ojačali slijedio bi nagli pad, i to je zanimljivo..

HSP- Nakon što su prošli mjesec skupili donacije za defense sisteme, izašli na izbore sami, a ne u ujedinjenoj oporbi, napokon su dobili prepoznatljivost na Hrvatskoj političkoj sceni, i počeli strelovit uspon prema barem najačoj oporbenoj stranci.. Al pogađate, nedugo zatim, HSP savjetnik dobio perm-ban, a na presjedničkim izborima se pojavio SPLIT-1700 Kao predstavnik HSP-a?
HAHAHAHA...to mi je bio največi vic od kad igram eRepublik? Kao, Radman protiv Splita... Pogađate, poslije toga razočarani pripadnici Hsp-a, i HSP ponovo pada s članstvom...

HSN- Tu mi ništa nije jasno, digla se velika prašina da je pokušan unutrašnji TO te stranke od strane HDS-a il vlasti.. U ovo ne vjerujem, jer bi to bilo stvarno previše...

Da ne govorim o velikom broju nezadovoljnh igrača koji su istupili što iz politike, što iz vojske.. Znam da uvijek ima nezadovoljnih, ali ovoliki broj igrača ipak je zabrinjavajuči...


I što sad? Radman i vlast nas pozivaju na jedinstvo. Kao da itko od nas toga nije svjestan, i kao da ima itko od nas koji ne znaju da nas samo jedinstvo može spasit.

Al pogledajmo činjenice: RADMAN- 2 puta presjednik
ROBY PETRIĆ –„ puta presjednik
SPLIT 1700- također..

Svi iz HDS-a.
Na prošlim izborima HDS je imao, neznam ni sam oko 20% glasova. Zašto ne bi neko iz oporbe dobio priliku?

NI U LUDILU NE BIH TU REKAO DA SE LJUDI NISU TRUDILI SVE OVO VRIJEME I DA NISU NIŠTA NAPRAVILI!!!
To nije istina, jer su napravili mnogo, i svaka im čast na trudu..
Samo SPLIT 1700, je na dan izbora cijeli dan na chatu bio, neznam je li uopče jeo, i iako se ne slažem s njegovim viđenjem politike, ne možemo osporit trud i želju.

Ali, isto tako, moramo priznat da u zadnjih mjesec dana, ljudi koji nas vode su izgubili kompas. Jedina bitka koja nas može spasit od trenutnog potpunog poraza su Presjedničli izbori, i iako sam pesimističan, imam veliku vjeru da čemo se uspjeti obranit, al naravno samo ako damo sve od sebe.

Zbog uvjeravanja stanovništva da smo jači nego što jesmo, doveli su nas na rub katastrofe.. Tvrtke se redom gase u Hrvatskoj, Srbi če nas pokušat dovoljno upropastit da se što kasnije oporavimo, naštampat če kuna toliko da čemo godinama strepit od Monetarnog udara.. A ako pobijede na presjedničkim izborima ostaje pitanje samo koju če nam regiju ostavit.

Ja sam potrošio skoro sve golde na pobjedu u Raškoj, iako sam znao da ta pobjeda možda neče ništa značit, al nam znači puno, da pokažemo koliko smo još opasni i da smo još tu i da još možemo ugrist.

I KAP KOJA JE PRELILA ČAŠU JE BANIRANJE HGK-a!!!

1000 golda je bačeno u vjetar! 1000 golda koje smo mi donirali za te bolnice,DS, i što ti ja znam! Tih 1000 golda bi nas spasilo u ovom teškom mjesecu koji dolazi..
1000 golda smo dobili kad je osnovana eHrvatska, zamislite!! A sad smo sve to u vjetar bacili!!! Da smo ponudili saveznicima 1000 golda pobijedili bi i u kongresnim i presjedničkim izborima bez problema!!

I NIKO DA PREUZME ODGOVORNOST?? NITKO DA SE OBRATI JAVNOSTI???
Hoče li sad Elessar bit žrtveno janje ili ljudi koji bi trebali napokon reči, pogriješili smo i zbog toga dajemo ostavku?

ZATO POZIVAM SVE HRVATE DA MISLE NA PRESJEDNIČKE IZBORE KOJI NAM SE BLIŽE!!
Nađimo čovjeka iz oporbe koji če nas vodit! Bilo ko za koga čemo svi stat!

Zapamtite, ja ne tražim da sad svi ljudi koji su u vladi, ministarstvima, vojsci, da odstupe, nisam lud, ti ljudi su super i odlično radili, njih nismo čuli puno u novinama iako su i oni radili kao crnci.. ima posla za sve koji hoče radit!

Al sami ljudi koji nas vode, da stvarno žele dobro napravit, trebali bi reči, ajmo nač nekog koga čemo svi podržat, mi čemo se povuči sa funkcija, al čemo uvijek biti tu i pomagati djelima i savjetom.. Njihovo iskustvo se može uvijek iskoristit.

PREDLAŽEM VLADU HRVATSKOG JEDINSTVA!! Znači i vlast i oporba nek izađu s jednim kandidatom! Al pobogu, dosta ste odradili presjedničkih mandata, dajte nekom drugom priliku! To je vaša obaveza! Taj vaš potez če probudit i prodrmat eHrvatsku, a to nam treba sad, više nego ikad!

I onda, ako se uspijemo obranit, to neče bit zasluga oporbe, nego svih nas. Bit če onda vremena da se bori,o s unutrašnjom politikom, kad spasimo eHrvatsku!

DAKLE, JEDINSTVO DA, AL I PROMJENE!!

p.s : i pozivam vlast da što više izdaje članak tu u erepubliku, kod nas je kronični nedostatak informacija, budite svjesni da 60-70%ljudi nije na chatu, poput dvoklikaša i ostalih koji nemaju vremena, i oni moraju znat što da rade, a pošto je naš medijski prostor zagušen, članci trebaju bit što češči i što više votani!
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.