eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - 17. Intervju - Zemlja

Go down

Srpanj 2009. - 17. Intervju - Zemlja Empty Srpanj 2009. - 17. Intervju - Zemlja

Postaj  InChY 4/7/2009, 13:46

Poštovanje dame i gospodo.
Pred vama je novi intervju!
Uživajte!



Recite nam nesto o sebi u RL.
Pozdrav sima i isprika sto kandidatura ide ovako kasno jer dodanas nismo bili sigurni koje ce nas stranke sve poduprijeti.
Pa u kratko iman 27godina,ozenjen.Rođen sam u BiH u Ljubuskom, zivim trenutno u Hrv. u Makarskoj znaci relacija Lub-Mak.



Kako ste saznali za eRepublik?
Za erp sam kao i svi saznao sasvim slucajno. Bio sam na obveznoj jutarnjoj kafi u procitao u novinama.Mislim da je bio Jutarnji list na posljednjoj stranici.(savjet i nama da se reklamiramo u Avazu)



Opisite nam svoj pocetak eZivota.
Pocetak zivota tezak, kao i za svakog pocetnika.Nastao sam 3 dana nakon nastanka eHrvatske
Pratio Hrvatski chat i poslusao savjet R.Petrica oko lagane zarade na MM, tu stekao prve golde.Sreca a i nesreca sto sam upoznao (nam malo starijima) lika poznatog pod nickom Jegulja koji me zaposlio u HCK.
U pocetku je bilo ok, ali kao i kod svakog novog igraca primamljivost golda me svela na neke stvari kojima se ne ponosim u erp karijer.Drug Jegulja je pokrao HCK i mene uvalio u to.Poslje je jedan novinar izbacio clanak pa je ispalo da sam u HCK doniro 5 golda a izdoniro 10. (Isprike svima koji su donirali i koji se osjecaju prevareno,davno je to bilo ali sjecanja i posljedice ostaju,pocetak-goldi-Jegulja).
U toj aferi su banovani mnogi ukljucujuci autora clanka,Jegulju i jos mnoge druge.Lutao sam svjetom radi dizanja ranka po eRumunjskoj i eSpaniji, te bio mjesec dana kongresmen u jednoj od najacih politickih stranci (PPP) u eKanadi hvala Joey Phillips.I zatim dolazak u eBiH.Trenutno radim u Ministarstvu Obrane kao zapovjednik 2. Armije i specijalne postrojbe DRAKE.



Kandidirate se za predsjednika. Ako pobjedite, sto cete promjeniti?
Po meni nema se tu mnogo da mjenja.Izuzevsi par sitnih gresaka bivsi presjednici eBiH su napravili vise manje dobar posao i usmjerili eBiH na neki put koji ide sada i koji cemo vjerovatno da i dalje sljedimo.(Vise kad izbacimo clanak vlade i svojih planova)



Kakav ce biti odnos eBiH i eHrvatske ako pobjedite?
Do sad je odnos eBiH i eHrvatske bio i vise nego korektan nadam se da ce tako i ostati.



A odnos eBiH i eSrbije?
Tu cemo morat da radimo na poboljsanju odnosa s obzirom na politicke događaje u posljednje vrijeme,vrjeđanje i slicno.Nadam se cisto prijateljskim i dobrosusjedskim odnosima nasih drzava.



Tko vam je dao password od firme Zlatni klas i zašto. Kako je do istoga dosao nikolaZ.
Pa pass sam dobio od tadasnjeg presjednika eHrvatske Splita 1700 u namjeri da otpustimo sve radnike koji su bili neaktivni vise od 3-5 dan,a takvih je bilo u 3 firme oko 1000.
A kako je nikolaZ dosao kasnije do tih firmi to pitajte njega.



Nakon toga su vas optuzili da ste Zlatni Klas prodali srbima. Kako to komentirate?
Jedino logicno je bilo da se optuzi mene jer sam taj dan dobio pass.Pa i ja bi to ucinio da sam bio na njihovom mjestu samo malo diskretnije i fer prema optuzenom, jer svak je nevin dok mu se krivnja ne dokaze,a dokazalo se da sam bio nevin u cijeloj toj prici.Poslje se ustvrdilo da je bilo hackovaja acc (prepostavljamo sa cije strane), gdje se osim mog acc hackovao i acc rockera-ma i jos nekih eHrvatskih građana te drzavnih firmi.Oslobođen svih optuzbi hvala BelB i ostalima na pomoci i potpori.



Koliko znam general ste eBiH vojske. Kakve su vase duznosti? Opisite malo.
Eto dosao sam na poziv Soke da malo probam pokrenut aktivnost vojske sto sam vise manje i uspio u prvoj i 2 armiji.
Primanje i prosljeđivanje zapovjedi od presjednika i MO,pracenje aktivnosti svoje brigade...(Ostalo imate u statutu eBiH vojSke).



Tko je po vama kriv za TO kongresa u hrvatskoj?
Pa ako netko nesto izgubi ili biva porazen uvjek su krivi oni koji su pobjedili.Zar ne?
A ako si mislio na krivca u Hrvatskim redovima u to nebi ulazio jer nisam ni bio
informiran o njihovu nacinu obrane od TO.



Gdje vidite eBiH nakon vaseg mandata, ako pobjedite?
Pa ja se nadam jednu stepenicu vise u ekonomskom i vojnom razvoju,Poboljsanju odnosa sa susjedima i aktivnijom i brojnijom drzavom . Mozda se to ne cini na prvi pogleda ali imamo dosta dobre plate sto se tice svih skilova jedino malo kaskamo u landu. Jedan od ciljeva je i podignut plate za taj skil te stici eMađarsku po platama te zauzet 2 mjesto u esvijetu po tom pitanju.



Imate li neku poruku glasacima?
Meni ce bit bolje vama isto,Jedno mislim drugo govorim trece radim(sala naravno)
Ocjenite sami covjeka i njegov program pa glasajte kako mislite da ce vam bit bolje.



Neki savjet za nove igrace?
Jedini savjet im je da ne odustaju odmah nakon 2 dana igranja, igra postaje puno zanimljivija kasnje.Ako treba pomoc slobodno se obratite ,tu je chat, poznanstvo prijatelji i najvazniji expekt ige malo, vise zanemaren u posljednje vrijeme druzenje...



Dame i gospodo to je bio još jedan uspješan intervju.
Nadam se da vam se je svidio!
Zamolio bih vas sve čitatelje da ispunite formular iliti neku vrstu ankete koja se nalazi ovdje.
Unaprijed se zahvaljujem.
Još jednom vam donosim linkove na sve moje prijašnje članke.
1. Webstartm
2. Friend Freeman
3.IVAN RADMAN
4. Selector
5. dSokre
6. split1700
7. Mario Kamenjak
8. matrixcore
9. elessar1977
10. Atea
11. Eronet + Bekitare
12. Vladimir Andreev
13. Master Blaster
14. AntonyCash
15. Matadox
16. GreenDevil
Do idućeg članka
pozdravlja vas vaš
Plese Tomislav
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.