eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - Dragi Hrvati i Hrvatice (1. put) + Dear Allies

Go down

Srpanj 2009. - Dragi Hrvati i Hrvatice (1. put) + Dear Allies Empty Srpanj 2009. - Dragi Hrvati i Hrvatice (1. put) + Dear Allies

Postaj  Krepo 7/7/2009, 20:46

Dragi Hrvati i Hrvatice!

Pošto na kraju nije bio pokušaj TOa, jer moram priznati, zastrašujuće je izgledala prednost koja se gomilala iz sata u sat, PEACEovci su odlučili krenuti na druga bojišta, pa smo bez problema dobili novog hrvatskog predsjednika - moju malenkost.

Iako smo uspjeli ostvariti jedno jedinstvo u kojem nitko nije radio problema oko moje nominacije, kao što se to radilo ranije, i jednostavno glasao za mene, opet su me neke stvari malo razočarale. Za vrijeme kada ulazimo u jedno mračnije doba, doba u kojem nemamo svoj kongres, pišu se neki članci i pišu komentari nekih ljudi koji mi se ne sviđaju, ali ih moram poštovati i ako su dobro prezentirane ideje u njima, moram ih i prihvatiti, ali krenimo prvo na predstvaljanje kabineta, ne MOJE, već HRVATSKE, odnosno VAŠE vlade:

Ministar Obrane - mrgood
Ministar Obrazovanja - Klynn
Ministar Vanjskih Poslova - Max_Payne
Ministar Rada i Socijalne Skrbi - bbb_kambelovac

Funkciju savjetnika vlade, znači i mene i ministara, vršiti će:
PUNK BIBINJE
Josip Josipovic
dSoKre
Sumski

Funkciju glavnih kritičara vlade vršiti će:
PUNK BIBINJE xD
Johny Stulic

Najbitnija promjena je da će kabinet vlade obnašati svoje funkcije u mandatu od 10 dana kako bi se napravio još i dodatan pritisak da nešto rade. Žalosno je da ministarstva ima članak glasnika star i preko 2 tjedna. To u vladi koja slijedi neće biti tolerirano. Prvi članak koji će izdati je predstaviti svoj resor i šta misle raditi u narednih 10 dana.

I HVALA SVIMA koji su mi poslali čestitke, zbilja ste mi zatrpali sandučić! Smile

Evo, ukratko to, slijedi dio na Engleskom jeziku za kolege saveznike (koji slobodno svi pročitaju!):

Dear Friends

Thank you for your help, thank you for your support. We have defended Croatia from any possibility of TO on Presidential Elections. This will not be forgotten. Special thanks goes to citizens of:
obrazekBosnia and Herzegovina
obrazekPoland
obrazekRomania
obrazek Greece
obrazekFinland
obrazekSpain
obrazekUSA

If I left out someone, it was not attentional, you all were a great help.

The team of ministers, advisers and critics of the new government are:

Minister of Defense - mrgood
Minister of Education - Klynn
Minister of Foreign Affairs - Max_Payne
Ministar of Labor and Health Care - bbb_kambelovac

Government advisor:
PUNK BIBINJE
Josip Josipovic
dSoKre
Sumski

Main critics of the government
PUNK BIBINJE xD
Johny Stulic

Thank you for reading

AndyCro
Predsjednik Hrvatske
President of Croatia

Krepo

Broj postova : 12
Join date : 18.06.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.