eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - eHrvatska -vs eSrbija Primamo prijave u reprezentacije!!

Go down

Srpanj 2009. - eHrvatska -vs eSrbija Primamo prijave u reprezentacije!! Empty Srpanj 2009. - eHrvatska -vs eSrbija Primamo prijave u reprezentacije!!

Postaj  Krepo 7/7/2009, 21:18

eHrvatska -vs eSrbija Primamo prijave u reprezentacije!!

Dragi moji sugrađani. Vrijeme uzbuđenja, ratova, blata do koljena i krvi do kukova, je prošlo nažalost, slijedi nam malo razdoblje mira. I pratim eSrpske novine, ljudi tek ima par dana oslobodili svoju državu, a več im dosadno. Pa čitam o planovima za napade, na zapad, jug, istok, sjev, ops ne sjever. Pa neznaju sad gdje bi, što bi. A ni kod nas nije bajno. Doduše mi smo nešto slično več prošli, dok smo se mi svađali kuči oko poreza, Srbima je bio glavni cilj oslobodit svoju eOtađžbinu. Sad je imaju i viču „dossaaadaaa!“ A mi zbog štrumpfova ne možemo se svađat oko poreza, lagano gomilamo oružje i dosađujemo se i mi.
Nismo mi navikli na miran Balkan, niko od nas.
Pa rek'o sebi, ajde punk bogati, znaš onu ,“ kruha i igara“.
Zato predlažem da sljedeču nedjelju organiziraju „BALKANSKE IGRE“
Za sad predlažem da se naše reprezentacije sukobe u 3 discipline.
1. Šah
2. Coll of duty online igra
3. PSOVAČNICA. Ovo je nova igra, teren za igru če bit ovako, jednu utakmicu če bit domačin hrvatski chat a drugu Srpski. Svaki tim ima po tri svoja najbolja spamera i psovača, i samo oni smiju se psovat i vrijeđat, podjebavat, svi ostali su gledatelji i mogu samo navijati. Pobjednika poslije utakmice če odličit gledatelji glasovanjem Smile
NARAVNO TO NIJE KRAJ! Svaki sudionik reprezentacije če morat uplati određeni dio golda prije utakmica, i poražena reprezentacija svoje golde uplačuje u suparničku Narodnu Banku.
S vremenom bi se moglo i uključit i eRumunje, eMađare, epoljake, eTalijane.
Da malo ubijemo vrijeme do sljedečeg rata između nas. eBebe če nam pocrkat od dosade!!!!
S vremenom možemo dodat i nove discipline! A zamislite samo kako čemo slavit naše „sportske heroje“ Nemaju svi 100 golda za tankanje, pa nek ovaku donesu pobjede svojoj e ZEMLJI!

Vote i sub, please..

Krepo

Broj postova : 12
Join date : 18.06.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.