eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - 18. Intervju - Hary

Go down

Srpanj 2009. - 18. Intervju - Hary Empty Srpanj 2009. - 18. Intervju - Hary

Postaj  InChY 8/7/2009, 13:39

oštovanje dame i gospodo!
Pred vama je novi broj Hrvatskog Intervju Lista.
U ovom izdajnu možete pročitati odgovore Haryja.
Uživajte!



Recite nam nesto o sebi u RL.
Zovem se Haris, živim u gradiću po imenu Lukavac koji se nalazi u blizini Tuzle, BiH.


Kako ste saznali za eRepublik?
Lutao sam po Travian.Ba forumu, otišao na profil floosha, i vidio pitanje tipa «Hoćeš ići za predsjednika na erepubliku ?» pomislio sam da bi moglo biti zanimljivo, otišao na google, upisao eRepublik i tako sam došao ovdje.


Opisite nam svoj pocetak eZivota.
Nakon registracije, našao sam posao, radio, postavio avatar i trenirao, pomislio sam da je igra dosadna, vidio sam novine pročitao i vidio link chata, kada sam tamo otišao slika o igri je bila poptuno drugačija, shvatio sam da je ovo igra koju ću igrati duže vrijeme, svakim danom je postajala zanimljivija i zanimljivija, prvi ljudi koje sam upoznao bili su Les Paul, Mentalita i Interwal i u igri sam ostao najviše zbog druženja na chatu.


Zasto se niste na kraju kandidirali za predsjednika eBiH?
Jer sam tako dogovorio sa vrhom stranke, ovako kad nije bilo borbe između dvije vladajuće stranke rado smo mogli pomoći Hrvatskoj, na kraju smo ja i Toroman odlučili podržati kandidaturu Zemlje...


Sto bi promjenili da ste se ipak kandidirali?
Ljudi koji bi vodili eBiH da sam ja postao predsjednik su bili odabrani, mogu reći da se radilo o najboljim i najaktivnijim ljudima naše države, bilo je mnogo planova o međunarodnoj suradnji i u vojnom i ekonomskom smislu, zamišljeno je i par projekta koji bi pomogli razvoju eBosne i Hercegovine, najveći ekonomski projekt koji je bio u planu je izravnati odnos izmedju državnih (komericonalnih) i privatnih firmi, jer je čest slučaj da se poslodavci u eBiH žale na državne firme, planirao sam uraditi «Mini baby boom» koji bi doveo neki broj aktivnih igrača i ujedno predstavljao pripremu pravog Baby Booma, u svim segmentima bi nam povećanje aktivnog stanovnistva značilo puno. U Vojnom planu htjeli smo dodatno opremiti Specijalnu vojnu jedinicu «Drake» sa q3 Weapon firmom u kojoj bi radili pripadnici navedene jedinice i sebi omogućili oružanje većeg kvaliteta u službenim akcijama naše vojske. Također smo imali dobar plan o međunarodnoj suradnji ali o tome drugom prilikom.


Sto mislire o novom prijedsjedniku eBih?
Zemlja je jako dobar čovijek, nakon dugog i jako dobrog iskustva u vojsci poželio je probati i politički život, iako ne shvaćam zašto je odmah krenuo na mjesto predsjednika, ali to nije tema ovog razgovora. Želim mu sve najbolje u upravljanju našom državom.


Kakav je odnos eHrvatske i eBiH trenutno po vasem misljenju?
eHrvatska i eBiH su od početka u jako dobrim odnosima, eHrvatska nam je puno pomogla u našem početku, nakon što je eBiH ušla u Atlantis naši odnosi su bili na vrhuncu, mnogi eBiH zamjere sto eHrvatskoj nije pomogla u odbrani kongresa i zauzetih regija, ali svi znamo da se eBiH već prije izjasnila da se neće i ne može miješati u sukobe eHrvatske i eSrbije, razlozi su već poznati.


Sto mislite o toliko najavljivanom TO-u predsjednickog mjesta eHrvatske koji se nakraju nije dogodio?
U eMedijima regiona je previše navikano o tome, PEACE je za predsjedničke izbore imao zadatak braniti TO svojih članica širom eSvijeta i po mom mišljenju su zakazali u Hrvatskoj, jer je teško napadati tuđe i braniti svoje istovremeno.


Sto mislite o novom savezu EDEN?
Čini mi se kao dobra ideja, ne znam puno o tome ali činjenice ukazuju da je to skup ex-Atlantis članica sa tla Europe.


Imate li namjere iduce predsjednicke izbore kandidirati se za predsjednika eBiH?
Ove izbore sam prepustio Zemlji, a do idućih ima vremena, možda da, možda ne, zavisi od situacije.


Cuo sam za neki Baby Boom u eBiH za neka 2 mjeseca, pa jel nam mozete reci per rijeci o tome?
Bilo je priče, nadam se da ćemo tada dobiti mnogo novih igrača, a stanovnici državu čine jačom.


Imate li neki savjet za nove igrace?
Moj savjet je da se igrica ne shvaća preozbiljno, i najljepši trenutci u igri dožive se na Chatu/Ircu, pa savjetujem da svi budu aktivni, jer na Chatu će naučiti mnogo toga, steći nova iskustva, prijatelje i ugodno se osjećati.



Dame i gospodo to je bio još jedan uspješan intervju.
Nadam se da vam se je svidio!
Zamolio bih vas sve čitatelje da ispunite formular iliti neku vrstu ankete koja se nalazi ovdje.
Unaprijed se zahvaljujem.
Još jednom vam donosim linkove na sve moje prijašnje članke.
1. Webstartm
2. Friend Freeman
3.IVAN RADMAN
4. Selector
5. dSokre
6. split1700
7. Mario Kamenjak
8. matrixcore
9. elessar1977
10. Atea
11. Eronet + Bekitare
12. Vladimir Andreev
13. Master Blaster
14. AntonyCash
15. Matadox
16. GreenDevil
17. Zemlja
Do idućeg članka
pozdravlja vas vaš
Plese Tomislav
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.