eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolovoz 2009. - /// Kongres u eHrvata ////

Go down

Kolovoz 2009. - /// Kongres u eHrvata //// Empty Kolovoz 2009. - /// Kongres u eHrvata ////

Postaj  doki1919 28/8/2009, 23:52

Bit clan kongesa je nesto s cime bi se trebali dicit i s cime bi ste trebali bit ponosni. Je da je ovo samo igra al opet, neko je glasao za vas ulazak.


A vi kako se oduzite tom glasacu ? Stavljanje totalnih gluposti u kongres bez bilo kakve rasprave ?
Još žalosnije je to što taj prijedlog prođe. Bez obzira na to dali je dobar ili ne, dali je bilo raspravo o tome ili ne. Dali je predsjednik sudjelovao u toj praspravi ili ne. Žalosno .


Trenutačno su sljedeći prijedlozi u kongresu :


Tax change: House predloženo od strane Nuncaboy : Income tax sa 15 % ide na 10% - prolazi sa 28 glasova Za, 9 Ne .

link

Tax change: Weapon predloženo od pranje: Icome tax sa 15% ide na 10% - prolazi sa 26 Za – 9 Ne.

link

Tax change: Moving Tickets predloženo od thDux: Income tax sa 15% ide na 10%, import sa 20% na 33% - NEprolazi sa 4 Za – 30 Ne.

link

Zasto prva dva prolaze ?

Za prijedloge nije bilo rasprave, bilo je spomenuto na forumu, par ljudi među kojima sam i ja, odbili smo to kao štetno po državni proračun.

Zašto onda ljudi glasaju ZA te prijedloge ?!

Ako niste do sada znali, članovi kongresa imaju svoj dio foruma na stranicama edomovina. Sigurno niste jer većina vas nije tamo.

Link forum-a


Lov na medalju je cilj ulaska u konges, žalosno ali istinito. A o plaćanju za glasanje neću uopće pisat jer me sram sta sam skupa sa takvima u kongresu.

doki1919

Broj postova : 57
Join date : 07.07.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.