eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolovoz 2009. - .:..:::. Službeni kandidati HLD-a za kongresne izbore .:::..:.

Go down

Kolovoz 2009. - .:..:::. Službeni kandidati HLD-a za kongresne izbore .:::..:. Empty Kolovoz 2009. - .:..:::. Službeni kandidati HLD-a za kongresne izbore .:::..:.

Postaj  Dalibor 29/8/2009, 23:39

Poštovani Hrvati i Hrvatice,

25.8. (iliti sutra) dolaze nam kongresni izbori. HLD Vam ovim člankom predstavlja svoje službene kandidate po regijama:

Slavonija - Diavolo72, HrvojeZ

Zagorije - AndyCro, byserabya

Centralna Hrvatska - Joe DiMaggio O_o, Don-Vito

Lika i Gorski kotar - dancingwoman27

Istra i Kvarner - Dino_Zippo

Sjeverna Dalmacija - Trenk, Jaficek

Južna Dalmacia - Una73


Te kandidature naših kandidata:


byserabya

"Evo predstavljam svoju kandidaturu za kongres u erepRH,u erep sam od 16.06.2009 ,bio sam pripadnik 1.gardijske brigade,vlasnik sam triju firmi u erep naravno. Cerim se
U hld sam ušao prevenstveno zato da pomognem koliko mogu ljudima koji razmišljaju isto kao i ja,nadam se da če ljudi prepoznat moje riječi i ako budem izabran u kongres trudit ču se da ih neču iznevjeriti i osramotiti,puno hvala i pozdrav!!"


Jaficek

"Ja sam Jaficek vlasnik jedne wep firme i pola tiket firme bio sam zamjenik zapovjednika 2.gardijske brigade spreman sam pomoci svim gradanima rh u obrani od kojekakvih agresora i pohlepnih profitera. Ako mene izaberete za kongresmena dat cete glas za narod koji je zeljan boljeg standarda i veceg broja informacija sto se dogada u rh i svijetu.

Vas Jaficek"


HrvojeZ

"S politikom sam krenio kao "neaktivan" član HUS-a, zatim sam se u stranci više angažirao, postao njen predstavnik na prijašnjim kongresnim izborima. Zatim je HUS zapao u neke probleme i neki ljudi poput AndyCro-a, Johny Stulica, Josipa Josipovica i dr. su odlučili preći u HLD i napraviti promjene te oživiti stranku. Odlučio sam poći s njima i od onda do danas sam član Hrvatskih Liberalnih Demokrata. Drago mi surađivati s ljudima iz moje stranke, došli su neki novi, neki stari su ostali itd. i sada je kako je (dobro). U eRepubliku nisam bio nekih 2 mjeseca, zatim sam se vratio i pola mjeseca sam bio dvoklikaš, i nedavno se ponovno aktivirao u radu stranke, tako i namjeravam dalje."


Una73

"Moje ime je Dijana i ponosna sam prva HLD-ova predsjednica i kongresnica. U proteklih mjesec dana (zapravo 20 i nešto malo) odrađujem svoj 2 mandat u kongresu i moram priznati da se osjećam kao da sudjelujem u velikim odlukama za našu veliku malu državu.

Svakodnevno provodim vise sati online na eRepubliku, chatajući na chatu stranke, ponekad i nacionalnom chatu kada nema "tenzija", a ujedno sam i poslovodja u i HLD Tvrtci zajedno sa Johnyem Stulicem.
Kroz ovaj kratki predsjednicki mandat pokusavam usmjeriti i zainteresirati na prvom mjestu svoje clanove za vecu komunikaciju i angazman u stranci, jer su se neki po povratku s ljetnih praznika jednostavno uspavali.
Takodjer radim i na ocuvanju i unapredjenju do sad stecenih prijateljskih odnnosa sa vecinom stranaka u eHrvatskoj.

Prijavila sam se za kongres iskljucivo kako bi doprinjela kvalitetnijem radu i komunikaciji unutar stranke i izvan nje, a ukoliko mi pripadne čast da ponovno sudjelujem u radu kongresa, i dalje ću raditi da se dignitet kongresa vrati na razinu na kojoj je i bio.

Potruditi cu se kao i u prethodna dva mandata ispuniti vasa ocekivanja i nadam se da cu potvrditi jos jedan mandat, zahvaljujuci glasacima koje nisam iznevjerila.

Predsjednica i kongresnica HLD-a
Una73"


Dino_zippo

"Član sam HLD stranke čiji sam i službeni kandidat u regiji Istra i Kvarner.
Ovo je jedina stranka u kojoj sam bio te moram istaknuti da je pravo zadovoljstvo surađivati sa kolegicama i kolegama iz stranke.
Svakodnevno sam aktivan na stranačkom forumu i chatu te sa kolegama Gjurom i GP-om vodim HLD caritas. Vlasnik sam tri firme i dvije organizacije.

Zalažem se za poštenu igru kako kod političara tako i kod ostalih igrača.

Za kongres sam se kandidirao jer želim doprinijeti razvoju eHrvatske na vojnom i gospodarskom planu. Uvjeravam vas da ću svoj mandat odraditi pošteno i do kraja.

Unaprijed zahvaljujem svima koje ce mi ukazati povjerenje te na predstojećim izborima dati svoj glas."


dancingwoman27

"Moje ime je dancingwoman27. Igram eRepublik nešto više od četiri mjeseca ( počela sam 24.03.2009.godine). On-line sam u prosjeku oko 2h dnevno. Tijekom dana dođem više puta. Redovito pratim sve događaje u igri. Komentiram, pratim forume, budem na chatu, kupujem hrvatsko, itd...

U kojoj sam stranci?

Članica sam HLD-a, od svoje prve mogućnosti da se učlanim u neku stranku. Došla sam u stranku jer su mi razmišljanja stranke bila najbliža mojima.

Zašto baš mene za kongresnicu?

Zato što svatko zaslužuje priliku da nešto novo proba,spremna sam sudjelovati u raspravama s kolegama kad je nešto dano na glasovanje. Uvijek sam tu za bilo kakvu vrstu pomoći novim igračima a isto tako i stranci jer znam kako je to biti početnik i ne znati puno o igri.Želim šansu da se dokažem da mogu biti od koristi kao punopravni član kongresa.

Gdje i kako glasovati za mene?

Za mene možete glasovati ukoliko se nalazite u regiji "Northwest Croatia " u eHrvatskoj. Glasovati možete ako ste skupili 35 EXP-a, tj. postali lvl 6. Svoj glas dajete tako da kliknete na VOTE pored imena kandidata ("dancingwoman27", ukoliko želite glasovati). Nakon toga će se pojaviti prikaz privremenih rezultata na tim izborima.

Unaprijed zahvaljujem svojim glasačima.
Lijep pozdrav
dancingwoman27"


Trenk

"Kandidiram jer se želim vratiti u politku. Do sada sam bio 2 puta u kongresu, imam iskustva i tamo i kao egrađanin, što je vidljivo iz toga koliko već igram ovu igru, a to je od 12.12.2008. godine. Imam status Colonel iliti pukovnik. Borio sam se za eHrvatsku i naše saveznike. Sva moja aktivnost je i vidljiva na mom erepublik profilu i ona sama govori za sebe. Svoju kandidaturu shvaćam ozbiljno kao i izvršavanje dužnosti kongresnika. Tu sam da ispunjavam volju naših egrađana i zatupam interese naše edomovine. Nikad ne srljam u odlukama i ne idem kako vjetar puše, vodim se razumom.
Bit ću onaj koji sluša vaš glas...."


Joe DiMaggio O_o

"Mnogi od vas me ne poznaju jer se prvi put kandidiram za kongres u Hrvatskoj, te sam relativno mlad igrač.

Pošto imam nekog iskustva kao kongresnik u Ukrajini uvjeravam vas da vas neću iznevjeriti ukoliko postanem zastupnik, jer vjerujte, nije lako pratiti i aktivno sudjelovati na kongresnom forumu na Ukrajinskom jeziku, pisan ćirilicom.
Ukoliko uđem u hrvatski sabor, neću samo grijati fotelju već ću se truditi izložiti konstruktivne prijedloge za boljitak eHrvatske i njenog građanstva, te po svojoj savjesti i obavezi glasati za ostale koje će izložiti moji budući suradnici, zastupnici.
Obećajem da ću prije nego što glasam za predloženi zakon shvatiti i utvrditi o čemu je riječ a ne samo površno prijeći preko toga.
Osim što budem glasao, trudit ću se sudjelovati u raspravama o prijedlozima i glasati samo za one sa čvrstim argumentima.

Nadalje želim časno i pravedno služiti eHrvatskom narodu unutar kongresa, na način na koji bi to svaki kongresnik trebao obavljati i izglasavati zakone koji su u interesu samih građana eHrvatske te koji će se vezati na bolji standard zivota eHrvatske i koji će biti raspravljani sa kolegama kongresnicima.

Glasajte za Joe DiMaggia u Lici i Gorskom Kotaru!

Hvala na potpori i živite mi dugo, slobodno i uspjesno!!!"


Dragi gra�ani eHR, pozivam Vas ovim putem da iza�ete na nadolaze�e kongresne izbore u što ve�em broju te svojim glasom podržite svog kandidata, onog za kojeg vjerujete da �e posao obavljati dobro i savjesno, na �ast svojim gra�anima. Vidimo se po isteku izbora.

Puno HRK-a, Gold-a i EXP želi Vam,
HrvojeZ
Glasnogovornik Hrvatskih Liberalnih Demokrata
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.