eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - Novi ljudi, nove pobjede

Go down

Srpanj 2009. - Novi ljudi, nove pobjede Empty Srpanj 2009. - Novi ljudi, nove pobjede

Postaj  Dalibor 30/8/2009, 00:36

Evo stranački izbori su iza nas i izabran sam za predsjednika Hrvatske Stranke Prava.

Zahvaljujem svim glasačima što su mi dali svoj glas i povjerenje, a sada se treba primiti posla.
Prvo što je potrebno je odabrati podpredsjednika stranke koji će biti desna ruka, šef u slučaju da ja nisam dostupan i osoba od koje će se zahtjevati isto tako puno kako savjetima tako i dobrim starim šljakanjem. Osim toga tu je i formiranje vijeća stranke koje je tu uz predsjednika i podpredsjednika vladajuće tijelo stranke. Uz to biti će organiziran i promocijski tim kao i organizacijski za kongresne izbore.
Ljudi koji prihvate tu odgovornost će biti obavješteni preko stranačkog foruma i PM-om u igri, a u ovom članku ih javno neću imenovati.

Isto tako moj plan i program za stranku u narednih mjesec dana će biti objavljen na stranačkom forumu. Na taj način nadam se da ću privući više ljudi na forum, a samim time i na chat. Jasno mi je da ljudi možda i nemaju vremena za to ali pošto je ovo društvena igra samim aktiviranjem u zajednici, u ovom slučaju stranke, puno više se toga može napraviti kako za stranku i državu tako i za sebe.
Zamolio bih članove stranke ako mogu da posjete forum i chat HSP-a.

Toliko od mene za sada, pozdrav

Tom Cat
Hrvatska Stranka Prava
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.