eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - SPASIMO EHRVATSKU!!! NEMA PREDAJE!!!

Go down

Srpanj 2009. - SPASIMO EHRVATSKU!!! NEMA PREDAJE!!! Empty Srpanj 2009. - SPASIMO EHRVATSKU!!! NEMA PREDAJE!!!

Postaj  Dalibor 30/8/2009, 00:42

Joooj, joooj joooj
Kompir i fažol,
slana riba i palenta
to je sve dobro




Pocinjemo sa jednom primorskom pjesmom koja nekako i opisuje trenutnu situaciju u eHrvatskoj. Iako je bilo i boljih dana mi se ne zalimo i pokusavamo spasiti situaciju zajednickim trudom sto znaci da su medjustranacke tenzije nestale i uprli smo zajedno da spasimo drzavu za koju smo se toliko borili da ju dobijemo.

Predsjednički izbori

Ako se mene pita najvazniji predsjednicki izbori u povijesti eHrvatske, jako je vazno da dobijemo na tim izborima zato SHOUTAJTE, PMAJTE SVE PRIJATELJE IZVANA POZOVITE IH DA NAM POMOGNU SPASITI DRZAVU, PEACE JE JAKO DOBRO ORGANIZIRAN I AKO NE SKUPIMO GLAVE NECEMO USPJETI!!!!Nas kandidat, vjerujem da svi to vec znate je AndyCro i ja vas uvjeravam da je on i vise nego sposoban da obavlja ovu funkciju. Nevjerojatno je ovo, iako se svi tijekom dobrog zivota "mrzimo", ipak upremo zajedno za spas eHrvatske i to je ono sto krasi nas narod.

Nadam se da ce se 6. srpnja oriti domaca pjesma i da cemo uspjeti nadvladati i pobijediti sve probleme i nedace koje su nas zadesile. Zapamtite ovo eHrvatska zivi vjecno, nema predaje!!!!

ice_1, urednik Poslijepodnevnog lista.
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.