eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolovoz 2009. - DVI, TRI RICI...

Go down

Kolovoz 2009. - DVI, TRI RICI... Empty Kolovoz 2009. - DVI, TRI RICI...

Postaj  Dalibor 30/8/2009, 02:32

Dragi prijatelji,
nakon mjesec dana odsutnosti (GO) polako se vracam starim navikama.
Za pocetak zelim poruciti kako necu, a niti smatram to potrebnim, gubiti vrijeme na dio iskompleksiranih klinaca koji konstantno gledaju kako ce nekog bezrazlozno optuziti, hebati mu sve po spisku i osjetiti majcinsku toplinu nakon sto se jos 15-tak istomisljenika zaludi nadasve glupim i neutemeljenim clankom i slozi s njegovom tezom.

Osvrnuo bih se na clanak koji je isao prije nekoliko dana te bih ga ukratko zbog svoje odsutnosti prokomentirao.
Pljacka eHrvatske
*pred nasim nosevima prebacivale preko Monetary marketa i kune i goldi
*junak ove price napravio jednu Q5 firmicu pod nazivom Integrated Defense
*koliko si je nasa legenda Split uzeo novaca
*dosao ucjenjivati Radmana da iz HNBa ukrade golde jer mu je ponestalo za tenkanje
*Integrated Defense Splitova firma
*Splitova fantom organizacija u Spanjolskoj sa 3 multyaccounta, te Q3 i Q4 firmom
*..................
*..................

SRAMITE SE!!!!!!!
SRAMITE SE!!!!!!!
SRAMITE SE!!!!!!!

Krao nisam, duzan nikom nisam, oni koji su mi duzni znaju da to nikad nisam trazio a niti cu traziti natrag....
Obzirom da me se povezuje s Radmanom reci cu sljedece. Ono o cemu smo ja i Radman razgovarali uglavnom se svodilo na teme koje njemu ni u kom slucaju nisu bile ugodne za naš zajednicki razgovor, nismo se bas "mazili" a niti smo danas u nekim prijateljskim odnosima. Dapace, dio Sluzbi se ubacio u rad Radmana, na moju inicijativu, zbog sumnje da je tada radio u suradnji s PEACE-om no ta prica nikad nije ni izlazila u javnost upravo zbog nedostatka dokaza, iako dan danas drzim da je veza postojala no to je moje osobno misljenje.
Posebno me zabrinulo zasto taj Radman nije uputio clanak poput ovog, clanak objasnjenja, no ocito mu ovakva situacija mozda i odgovara pa stoga i zelim ovu "defense pricu" posebno istraziti.
Evo reci cu i to da sam od admina trazio (obzirom da sam odnedavno u eR team-u) da mi ukoliko je moguce daju ime vlasnika kompanije, od famoznih defense, pa se nadam kako cemo i tu stranicu zauvijek zatvoriti.

Iskreno, hebe mi se tko sta pise o meni, oni koji me poznaju svjesni su koliko imam zelju da virtualna Hrvatska bude vodeca zemlja u eR.
Split je dao i dat ce mnogo i jedino sto mogu na sve to reci jest da me ovakvi clanci nece otjerati od
eDomovine, da nece baciti mrlju na ono sto sam do sada dao, dajem i davat cu za ovu virtualu koja mi upotpuni moj svakodnevni "prazni hod".
Ne trazim rijeci pohvale, zahvale niti sam zaludjen masovnom podrskom vec zelim biti van svih kalkulacija u kojima nisam sudjelovao. Ono za sto mogu biti pohvaljen, kritiziran i sl. jesu dva mandata koja sam odradio na casnoj funkciji a sve ono sto se nakon tog razdoblja dogadjalo je daleko od mojih ociju.

U znak zahvalnosti na ovakve optzbe Splico ce platiti i napraviti promociju eRepublika po vodecim HR medijima, najavljenu eDomovina Zajednicu (sredina 9 mj.- Split) odrzati u sto vecem broju ...., a nadam se da ce mi moji "vjerni obozavatelji" znati vratiti istom mjerom, da ce napisati "clanak zahvale" u svom stilu.

Sto reci osim HVALA VAM.

NAPOMENA: Akcija "Lov na 1000 golda", koja je prekinuta zbog moje odsutnosti, ce se nastaviti kroz dan-dva a sav novac koji je do sada uprihodjen bit ce usmjeren na stabilizaciju MM.

Bog s Vama, Split1700.
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.