eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolovoz 2009. - Situacija je krajnje komplicirana!!!

Go down

Kolovoz 2009. - Situacija je krajnje komplicirana!!! Empty Kolovoz 2009. - Situacija je krajnje komplicirana!!!

Postaj  Dalibor 30/8/2009, 02:48

Poštovani građani eRH,

Javljam vam se kao jedan od najiskusnijih xHSR-ovaca kako bih vam pobliže objasnio situaciju...

Kao što znate, eHrvatska je pretrpila TO od strane eSrbije... U njemu je stradao eHrvatski kongres, ali i dvije ehrvatske stranke - HDS i HSR...
HDS se snašao, te mu je stranka bila ustupljena - bar nam tako kažu, ali to je sad nevažno... Važno je za znati da su HDS-ovci zvali u pomoć svih i potrošili tko zna koliko love kako bi spriječili TO svoje stranke, a nisu ni promislili da sačuvaju glasove (kad je već bilo očito da Srbi ne popuštaju te da se vodi tijesna bitka) za eventualni slučaj još jednog TO-a (jer su srpski kandidati bili po više stranaka - po svim ako se ne varam)
Na kraju je HDS-u ustupljena stranka, a HSR je pretrpio jadan TO jer su se neki HSR-ovci unatoč odluci Vijeća HSR-a da svi ostanu u HSR-u dok situacija ne bude jasnija (nitko nije znao koliko ima Srba i koja im je još meta), otišli u HDS i glasali za hrvatskog kandidata (čini mi se da je to bio matrixcore)
Naravno, nitko više ne ulazi u to da je zbog HDS-a i došlo do jačanja eSrbije pa i do TO-a naših stranaka i kongresa, pa neću ni ja sada pisati o tome... Bilo bi samo dobro kad bi to imali na pameti jer je ipak HDS jedina "ljevica" u eLijepoj Našoj i svi su dosadašnji predsjednici podržani od strane HDS-a!

Ali ok, HSR je pretrpio TO! Nastavio se rad na forumu i pripreme vračanja stranke u naše, hrvatske ruke... Većina je, po odluci Vijeća, prešla u HLD jer je on bio izguran iz Top 5 (nije bilo smisla gubiti dvije stranke i time glasače)
A tek sada ide smješni dio - srpski igrač nije do kraja mandata bio predsjednik HSR-a! O, ne - niti blizu! Pitajte našeg dragog Damjana Groznog tko je nadalje bio predsjednik! On će vam sigurno znati odgovoriti... Bio je i 00385 - ali on je ipak poseban čovjek sa očito posebnim potrebama (lako možete i saznati u kojoj je on stranci bio) ...
Damjanu nije ni palo na pamet da prepusti stranku nazad nama - ma ne, on je prevelik čovjek da tako nešto napravi... Ipak je on jako "bitna" ličnost u eRH... Ja sada o Damjanu mislim sve najgore jer se ponio bahato, egocentrično i licemjerno... Čak se sprdao pa je i preimenovao stranku u Stranka Crvenih Patuljaka, što je po meni krajnje bezobrazno, jer je on i povrh svega u vojsci - i onda HDS-ovci nešto **** (da ne rečem ružnu riječ) kako se vojska i politika u ovoj državi ne mješaju i kako su oni pošteni ljudi koji imaju najbolje namjere za eRH...
Da ne govorim kako su HDS-ovci protiv RL imena stranaka - vidim da su se namučili po pitanju HSP-a (koji je, po meni, danas najjača stranka u eHrvatskoj), a još najviše po pitanju svoje stranke... Ali dobro sad, kad bi brojili HDS-ove besmislice i gluposti, našlo bi ih se i više nego što mislim (piše Radman u svojim novinama kakav treba biti novi predsjednik, a ja do dan danas nisam upoznao transparentnog predsjednika)

Ali eto, što je, tu je... Kako neki kažu - bilo pa prošlo! Bar HDS-ovci više ne mogu pisati kako je Josipović PEACE-ovac jer su uvedena državljanstva i nema im više pomoći po tom pitanju (bar se nadajmo)...

No, krenimo dalje! Sicenica je postao novi predsjednik... HSR-ovci se nisu odazvali u punom broju - ja sam osobno šokiran rezultatima izbora jer ima puno više aktivnih HSR-ovaca! Neki su ratovali, neki su bili na moru pa nisu imali pristup netu, neki tvrde da je sicenica imao pomoć (od strane drugih ehrvatskih stranaka - što uopće ne sumnjam, ali neću nikoga prozivati) itd. - ima tih teorija...

Sicenica se dokazao kao krajnje neozbiljan igrač - Rekao je da planira otvoriti forum za HSR (HSR je već imao forum), zatim je rekao da planira otvoriti chat za HSR (i to je već imao), pa je onda rekao kako planira osvojiti bar 2 kongresna mjesta što bi bio rekord za HSR (koji nikad nije tako malo kongresnih mjesta osvojio u cijeloj povijesti)... Zatim je rekao da ne želi resignat da ne ispadne izdajnik proletera - iako je promijenio orijentaciju stranke u center-right - a da ne govorim da očito ne zna što znači sama riječ proleter - bar su u igri svi proleteri (radnici) - svako može pronaći posao čime se bar dijelom ostvario cilj ideje proletarijata... A najgenijalnija ideja mu je ime stranke - Hrvatska Stranka Slobode! Kao prvo, to bi po samom imenu trebala bit stranka u centru (center, libertarian), odnosno, isključivo liberalna (liberal, liberalis - slobodan)... Kao drugo, ime nema smisla - zar u igri ima robova? Zar je netko nekoga lancem vezao za radno mjesto? Ime ima smisla koliko i Hrvatska Ujedinjena Stranka, eto - dovoljno sam rekao!
Da smo pretrpjeli TO od nekog ozbiljnog čovjeka koji bi bar imao neke pametnije ideje, rekao bih "aj, nismo bili dovoljno organizirani, šta je, tu je", ali ovo je stvarno sprd na općenitu hrvatsku politiku!

Kako izgleda da je sicenica pobijedio i na ovim stranačkim izborima, aktivniji xHSR-ovci će konačnu odluku donijeti ubrzo pa pozivamo sve ljude koji su istinski socijalno orijentirani da nam pomognu u razradi plana...
Link za chat - ako sretnete nekoga tu, molimo vas da porazgovarate te da ostavite svoje ideje - što i kako? Ako pak ne bude nikoga na chatu, svoje mišljenje slobodno pošaljite putem pm-a na "Vijece HRS-a" - ovoj organizaciji imaju pristup aktivniji HSR-ovci.
Ako nemate ideja, a pristaša ste xHSR-a ili podržavate manifest kojim se koristio HSR, molimo vas također da se javite na chat/org kako bi znali s kojim brojem ljudi raspolažemo!

Zahvaljujem na čitanju i strpljenju,

Petar Petrov Petrovski (sada Mr_Cro),
xPredsjednik, Kongresnik i Vijećnik HSR-a
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.