eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - ______OPROŠTAJ______

Go down

Srpanj 2009. - ______OPROŠTAJ______ Empty Srpanj 2009. - ______OPROŠTAJ______

Postaj  Dalibor 30/8/2009, 03:01

Dragi prijatelji, dobročinitelji Crvenog kriza rh

Zahvaljujem se prije svega na svim donacijama, a specijalno na onima pristiglim u tijeku TO-a Kongresa i tijekom ove gospodarske krize. Puno ste pomogli mladim igraćima koji se nisu odmah snašli u novonastaloj situaciji.

Od brojki ću ovaj put navesti samo dvije, tako da vas ne zamaran previše.
Od kad sam preuzela Crveni kriz rh prije dva mjeseca, u naš registar se upisalo i tražilo pomoć više od 300 osoba.
U 95% slućajeva radilo se o mladim igraćima koji su oko 5 levela.
Njima je pružena pomoć u giftovima, hrani i moving ticketima da se presele u regije sa bolnicom da bi mogli ratovati.

Rad u Crvenom krizu nije zahtijevao samo slanje giftova ili hrane, nego i INTENZIVNU KOMUNIKACIJU sa ovim mladim igraćima koji su se nalazili u najosjetljivijoj fazi igre.
Njima je trebala pomoć, nadasve u savjetima i trudila sam se uputiti ih u sve čari ove igre s ciljem da ne postanu dvoklikaši i tako ne izgube brzo interes za igru nego da postanu aktivni igraći i članovi eHrvatske zajednice.

Kada sam preuzela Crveni kriz SENT inbox je bio prazan - sada se u njemu nalazi
vise od 780 poslanih poruka, sa uputama i savjetima mladim igraćima.
Nadam se da će se moj nasljednik truditi jednako, ako ne i više, da pruži ovakvu vrstu pomoći mladim igraćima koji su budućnost eHrvatske.

Još jedno, Crveni kriz rh je djelovao kao dio Vlade bivšeg predsjednika IVANA RADMANA i želim se jos jednom zahvaliti IVANU RADMANU što mi je pružio priliku da obavljam ovaj posao, potporu u radu i potpuno odriješene ruke u vođenju Crvenog kriza.

Pozdravljam također odličan projekt eSkole za mlade igraće kojeg su pokrenili Venax, Friend Freeman i Starac i koji se već sada pokazuje kao odlična ideja za pomoć mladim igraćima.

Čestitam novom eHrvatskom predsjedniku AndyCro i novom ravnatelju Crvenog kriza rh Melkioru Tresicu.

Darcus
bivša ravnateljica Crvenog kriza rh
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.