eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rujan 2009. - Mea Culpa - br. 12/2009

Go down

Rujan 2009. - Mea Culpa - br. 12/2009 Empty Rujan 2009. - Mea Culpa - br. 12/2009

Postaj  Sebenico 24/9/2009, 23:02

Dragi citatelji zelim Vas pozdraviti u svoje ime jer dugo nije bilo nikakvog clanka sa moje strane.

Ovaj broj Mea Culpe bit ce izdat samo u eHrvatskoj posto je namjena ovoga clanka iskljucivo moja kandidatura za kongres eHrvatske.

Prije svega prilozit cu kandidaturu za kongres koji svaki HLD clan mora napisati da bi njegova kandidatura bila sluzbena a glasi:

Nick: Johny Stulic - http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1386764
mjesece starosti: 28.03.2009 - Day 494 of the New World - 6 mjeseci ne racunajuci stari nick
trenutnu lokaciju na eRepubliku Slavonia
online dostupnost: navecer i u toku dana par puta (navecer oko 2 sata ali preko dana po 5 min par puta)

Ja Johny prisežem da ću vjerno obavljati dužnost koja mi je dodijeljena od strane građana eHrvatske,njene vlasti i mojih stranačkih kolega.
Dužnost ću obavljati časno,pametno i revno,te neću dopustiti njeno oskvrnuće i uplitanje osobnih interesa.
Također neću dopustiti da ju drugi omalovažavaju,niti ću bez argumenata i dogovora sa samim građanima eHrvatske dolaziti u sukobe sa drugim kongresnicima.
Ova dužnost mi je čast te stoga neću iznevjeriti povjerenje MOGA naroda.

U koliko udjem u eHrvatski kongres svojih 5 Golda doniram u blagajnu HLDa i predsjedniku stranke GP.1 dajem iznos na raspolaganje.


Svoju povijest opisat cu u kratkim crtama:

Prva stranka HUS - clan vijeca, glasnogovornik, kongresnik, admin foruma, statisticar foruma
Druga stranka HLD - predsjednik HLD-a u 2 mandata, kongresmen HLDa, statisticar HLD foruma, admin HLD foruma, glasnogovornik HLDa, HLD veleposlanik za eBiH

Eto nadam se da sam Vam poblize prikazao moju kandidaturu.

Ono sto mogu garantirati da cu svoju kongresnu duznost obavljati u skladu sa ciljevima koji su predstavljeni pred eHrvatski Kongres i da cu raditi u suradnji sa ostalim kongresnicima te predsjednikom eHrvatske.

Johny Stulic
Kandidat za kongres u regiji: Slavonia

Sebenico

Broj postova : 58
Join date : 12.09.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.