eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rujan 2009. - BORKAN- ISKUSTVO I IDEJA,, VOLJA I ZNANJE

Go down

Rujan 2009. - BORKAN- ISKUSTVO I IDEJA,, VOLJA I ZNANJE Empty Rujan 2009. - BORKAN- ISKUSTVO I IDEJA,, VOLJA I ZNANJE

Postaj  Dalibor 28/9/2009, 17:35

Kako se zove Branko Kockica kad spava?
-Lego kockica.


Eto, dosta šale, vidite da mi nije do smijeha kad valjam ovakve loše viceve iz 24 sata. A razlog loše volje je politika, ili bilje reći politički „šefovi“ u eHrvatskoj.
Primjetili ste i sami da u zadnja 3 mjeseca se mnogo trudim da nagovorim stranke da se jedan mjesec dogovore oko jednog kandidata, i da u očiglednoj opasnosti za našu ezemlju napokon zaboravimo na sve nesuglasice i sve svađe, a pogotovo na sve klanove, jer je očito sve u malim klanovima, a što je još gore stariji igraći vuku ove novije ui „baš njihov klan“ i ovi noviji budu u „ratu“ s „nekim“ klanom a da ni sami neznaju razlog tomu.

Za ove izbore sam mislio da je Borkan idealan kandidat. Vojnik, nestranački opredjeljen, iskusan, kad mu spomeneš stranku, on misli na TO, a ne na izbore ... pa dok su Srbi haračili i pljačkali eHrvatsku, on je reko ljudi ajmo napravit TO italije, jer ovo neće dobro završiti. Je li omiljenu eHrvatskoj? Pa... je i nije, pola njih je pola nije, što nije ni čudo jer njegov posa i nije da bude omiljen i da se ulizuje ljudima nego da gleda kako „zafrknut“ neprijatelja. I radi to dobro, zajedno sa svojom ekipom.
Žalosno je da je jedan Punk Bibinje poznatiji u eHrvatskoj među novim igraćima a jedan Kokach, Mogwaii, Želja, Llux, i ostala ekipa koja radi u sjeni i u nonstop komunikaciji sa saveznicima većinom nepoznata.
Ali takav je život vojnika.

U ovom mandatu NE SMIJEMO DOZVOLIT DA NAM ZA PREDSJEDNIKA DOĐE NEKO KOME VOJSKA NIJE SVE!!

NE smijemo dovest ekonomičara, ma da je najbolji na svijetu! Ni političara ni novinara!

NE. Neka mi oproste, ali oni svoj posa mogu radit i bez predsjedničkog mjesta ako im je toliko stalo do boljitka eHrvatske.
Funkcija predsjednika je vojna funkcija, ako čemo baš gledat. Kongres je za ekonomiju. Ako izgubiš državu, zaludu ti ekonomičar.

Naravno, glupo mi je to govoriti, kad su večina ekonomičara u vojsci 
Želim reći da sammislio da i oporba i Hds je svjesna da če VOJNIK bolje vodit državu u ovakvom vremenu, kad nas nonstop napadaju, svaki put sve jače! Mislio sam da će biti problema s HDS-om u vezi toga, već sam se pripremao da ih napadam zbog toga, kad ono ŠOK! Uz mnogo jeba**nja boga i svih svetaca, HDS je ipak pristao da ne kandidira svog kandidata ako se Borkan bude kandidirao, i ugodno su me iznenadili. Odustali su od svog čovjeka, a znamo koliko je to teško HDS-u, do sad tako reći nemoguče bilo za očekivati. Ali, i oni su svjesni da nije više bit osvojiti vlast, niti imat više glasova. Što če ti 50% glasova ako onih drugih 50% te ne može ni nacrtanog vidit a kamoli da radi za tebe! Svaka vam čast, iznenadili ste me....

Ali me isto tako iznenadila oporba. Jedna stranka je prvo s oduševljenjem prihvatila Borkanovu kanditaturu i preko nje je trebao ići, da bi sutradan naglo promijenila mišljenje? I to SVE stranke!! LOL. Sve su poslale odgovor kao da su copy paste!

OK. Ne želite Borkana, Po jednom šefu stranke sam im predložio, ajmo, nađimo se na chatu, dogovorite jednog kandidata, nije me briga ko je, samo da bude prihvatljiv i vojsci, i svim strankama. Pa neka bude i dSokre ili MaBusic, iako znam da večina vojske je sumnjićava u njihovu sposobnost vođenja države u OVOJ SITUACIJI!.

Ne mogu a da ne pomislim da je jedini cilj oporbe srušit HDS

Super plan... Ajmo...

Ajmo srušit HDS i mirni smo. Znam da če se oporba uhvatit ka miš na ljepilo kad se to kaže. Jer žele rušit HDS.

Zar nitko ne shvaća da NE SMIJEMO imati za prioritet RUŠENJE HDS-a, nego UDRUŽIVANJE??
A da smo kandidirali samo jednog igraća nestranačkog, mogli bi se bez problema ujediniti, jer ne bi bilo pobjednika i poraženih.

Žao mi je. Baš mi je žao, jer oporba je do sad gubila dobijene izbore jer su išli pošteno i čistom igrom, da bi sad, kad je najpotrebnije pogledati „širu sliku“ vi je ne vidite, nego vidite crvenu krpu -„sruštit hds“...

. Barem sto put sam kritizirao Borkana zbog teške naravi. Ali to je nebitno, ne biramo PAPU,ovdje se ne radi samo o Borkanu. Ovdje se radi o svim ljudima oko njega. Oko svih projekata koje imamo, koje smo htjeli provest još na prošlim izborima da sam ja pobijedio. Nebitno hoču li ja biti ili Borkan ili Želja, ili neko drugi iz tog TIMA, zakleo sam se da čemo te projekte provesti pa što koštalo da koštalo.

Jedno od najvažnijih je Vojska i Željin plan za istu. Pa uvođenje ministarstva Komunikacije, (izuzetno važno) novi sustav upravljanja državom, gdje više neće biti da je ministar MRSS-a ilio Ministar vanjskih poslova, ili što ja znam.
Bit će URED MRSS-a. I voditelj ureda, ali i pomočnici, iz raznih stranaka i po jedan dva novih igraća tako da ih što prije naućimo poslu i da dobiju iskustvo. Pa če za svako ministarstvo biti Ekipa, a ne jedan čovjek. Jer sad nam treba naprimjer, 10 puta veča komunikacija sa saveznicima. A gdje je pračenje što neprijatelj radi? PREVIŠE POSLA!! Previše da bi ijedna stranka ga mogla obavit bez pomoći druge, i bez pomoći vojske i Hosa.

Da ne govorim o HOS-u i HV-u. Ni u ludili ne smijemo dozvolit da nam bude ka u eSrbiji, gdje se svađaju njihovi „Beli Orlovi“ i „VeS“..

HOS i HV MORAJU BITI KAO DVA PRSTA JEDNE RUKE!!! Čak imam plan da napravimo i zajednički chat kad su napadi na eHR!!

MORAMO PROMICATI NAŠE ZAJEDNIŠTVO, JER SMO TU NAJAĆI NA ESVIJETU!!

Hrvati mogu biti zajedno kao nitko, ili mogu biti razjedinjeni kao nitko! Nažalost, ali tako je. ŠTO ČEMO RADIJE??

EVO JEDAN PRIMJER koji mi je sad pao na pamet. Igrač The-Dux je izdao članak gdje je napisao da je svojom neopreznošću izgubio 12 golda na Monetary Marketu, i moli onog ko ih je kupio da ih vrati.
Poslao sam mu gold, i vidio da su i drugi mu poslali, ubrzo je čovjek vratio svih 12 golda i ispucao ih u eSlavoniji!!!!

ZAR JA JEDINI VIDIM VAŽNOST OVOGA??!?!?! HEEEEJJJ!! HEEELOOOUUU???

Pa da je ovo neko izdao u Americi, engleskoj, grčkoj, rumunjskoj, Srbiji, bog te pita di, čovjeka bi ismijali, pa rekli bi mu „ Jesi li ti lud pa ču ja žrtvovat svoj gold da pomognem tebi koji ne paziš?“ ili bi jednostavno rekli : „ Pa ionako če ih ispucat u ratu, pa što ču ti slati, mogu i ja pucat umjesto tebe, uostalom, to je moja lova“..
Ej, ljudi. I to za vrijeme napada na slavoniju.., gdje je svima trebao i zadnji gold, zadnja kuna.
Nema toga u Hrvata kad smo zajedno. EVO TI LJUDINO, NE SEKIRAJ SE. GOLD ĆE DOĆI. Žrtvovat čemo isti sekund jedni za drugog. Zad zamislite da to radimonon stop, da to radimo i u danima kad nema rata? A to če nam sad biti potrebnije nego ikad, jer smo financijski iscrpljeni poslije ovih napada i pomaganjem saveznicima. Vjerujte, Mađari samo čekaju to da nas napadnu svim snagama.

dSokre, maBusic, jeste li sposobni pokrenut Hrvate da se ŽRTVUJU za Državu, za HNB, za jedno drugoga? Ili idete rušit HDS?!

Bogami ja mislim da je Borkan sposoban. Ne samo Borkan, nego ljudi oko njega, njegova vlada iz svih stranaka, moj Zdrug, Željin HOS, a a bogami i HV i građani.
Ili ajmo još jedan mjesec gledat predsjednika s novim „subvencijama“ i novom „reorganizacijom vojske“ i ponovnim mijenjanjem svih ljudi u ministarstvima, ambasadore i slično...
Ajmo još jedan mjesec čitati po novinama naslove „PLJAČKA eHRVATSKE“... Što će Borkan opljačkat? Pa cijeli HNB je 20 puta prešao preko njegovog profila nekoliko puta? Sve lire?
Ako mu Šveđani toliko vjeruju da mu povjere 2000 golda, Poljaci, Španjolci, onda samo radi toga mi je lakše nego da dolazi opet neki novi, nije da mu ne bih vjerovao..

Dragi moji igraći, ja neznam kako meni ide ovo „lobiranje“,da li radim to dobro ili ne, ako ništa drugo nadam se da mu ne štetim, ali vjerujte mi da vam govorim od srca. Nije meni bitno hoće li se još njih 10 kandidirati. Ja sam uvjeren da će Borkan pobijediti, ali ljuti me da se ne mogu dogovoriti, napraviti kompromis, jer ako se i drugi kandidiraju, onda če biti lobiranje, svađanje, i ovi što će izgubiti će se osjećati ili ljuto ili razočarano, opet nećemo postići efekt kakav nam treba, kakav ja želim i koji bi nam dao ogroman BOOOST u eHrvatskoj..

Evo neki projekti koje smo zamislili, barem oni glavni, da ne idemo sad člankom od kilometra.... To su sve veliki projekti koji ne bi imali šanse ako bi opet eHrvatska bila 50%-50%... I naravno, TIM, okosnicu ljudi koji će pokušat to pokrenuti..
A kao što sam rekao, poslije pobjede će bit potrebno mnogo ljudstva, i bit će otvoren natjećaj za sva ta mjesta u logistici.
Moramo bacat što prije nove igraće u „vatru“ iskustvo moraju steći već nakon mjesec dva dana, da je svak od njih sposoban vodit bilo koji posa..

Ajmo redom neke važne stvari koje MORAMO pokrenuti..

1. Naravno novost će biti „OTVORENE SJEDNICE VLADE“ najvjerovatnije Nedjeljom, oko 20 sati. Svaki građanin će moći dati prijedlog, kritiku i slično. VALDA če se konstantno nadopunjavati, mijenjati i slično ako bude potrebe, a nadam se da hoće, jer to znaći da će se uvodit novi projekti koji će tražiti nove ljude..

2. Slaganje Vojske, postavljanje TEMELJA na kojem će sve buduće vlade graditi, a ne da svaka nova Vlada svaki mjesec iznova cijelu vojsku pretumbava. OVO je jedan od NAJVAŽNIJIH POSLOVA, kojeg će se uhvatit ŽELJA, svima poznat zapovjednik HOS-a, i svima je poznato njegov uspjeh u organizaciji HOS-a, napravivši od HOS-a jednu jedinicu koja može biti primjer svima u eSvijetu! Pravi čovjek za to, nesumnjivo. Čeka ga ogroman posao, ali ako itko to može može on. On na mjestu MOD-a, to znaći brže napredovanje mlađih igrača.

3. Uvođenje MINISTARSTVO ZA KOMUNIKACIJU. Ovo je također mnogo važno. Igraći moraju znati mnogo toga što se dešava, moraju znati SLUŽBENE obavijesti, ovo nije izmišljeno nego uzeto od Španjolaca,i bit će odličan uspjeh ako to napravimo kako treba. Oo će biti MOST između Vlade i i igrača. Pogotovo novih igrača. Izuzetno važno da novog igrača zadržimo u igri, pružajući mu sve moguće informacije i slično..

4. Uvođenje MENTOR PROGRAMA. Ovo je već bilo, i pokušat čemo ponovo uvest, svaki iskusniji igrač bi trebao uzet nekog novog pod „okrilje“ pomagajući mu savjetima, financijski i slično.

5. Iskoristit svaku mogućnost da ponovimo još jednom uspjeh akcije poput „Feragosto“ dakle, još jednom napunit HNB sa nekom valutom, u roku sljedeća dva mjeseca... Vrijedi se potrudit za ovo, jer je dobit velika. Jeste, uvedeno je državljanstvo, ali još uvijek se može to napraviti, pogledajmo Rumunjski TO Ukrajine. A znajući koliko smo dobri organizatori, imamo veliko šansu za uspjeh.

6. Da sad ne govorimo dalje o tome kako treba dignut plaće, smanjit cijene, ovo ono, jer to svaki kandidat govori, i to svi znamo, to se podrazumijeva i to će poslije izbora svaki voditelj/ministar objavit svoje projekte.

Dakle, za kraj, još jednom vas pozivam da glasate za BORKANA. Nemojte sad oni koj ne bi voljeli vidjeti Borkana za predsjednika govoriti kako ima „tešku narav“ jer ne biramo PAPU, nego predsjednika. Biramo ono što nam treba, iskusnog predsjednika, a sav ostali posao moramo svi raditi, jer je glupo pomisliti da bi Borkan, Mabusic ili dSokre mogli išta napraviti sami.
U Borkana su imali povjerenje i Šveđani i Španjolci i Poljaci i svi, pa moramo i mi. Barem tu možemo misliti da će svaka kuna i Gold biti na sigurnom. I možemo biti uvjereni da če nam Predsjednik ZNATI što treba učinita u slućaju napada i slično, ne smijemo riskirati da zbog neiskustva se povuće krivi potez kojeg bi bilo teško popraviti.

Jednostavno, ovo vrijeme TRAŽI čovjeka kao BORKANA. Žao mi je da to oporba nije prepoznala, pa barem preporućila nekog sličnog. Bez obzira, nadam se da čemo napokon biti ujedinjeni i da čemo skupa raditi bez obzira ko pobijedio.
eHrvatska vas treba! Bili dobitnici ili poraženi sutra!
Idemo pokazati da možemo napravit jedan VELIKI KLAN zvan eHRVATSKA!!

p.s. Znajući koliko posla ima Borkan u planiranju akcija sa saveznicima ovih dana i da nema vremena za pisanje članaka, nadam se da mi neće zamjeriti što sam ja objavio ovaj da približim ljudima njegov program i slično..
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.