eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rujan 2009. - Dobra vecer Srbijo!

Go down

Rujan 2009. - Dobra vecer Srbijo! Empty Rujan 2009. - Dobra vecer Srbijo!

Postaj  Dalibor 28/9/2009, 17:47

Evo javlja se vas voljeni Sucko. Smile Znate da ja vas jako volim i da znam svaki kut nase eSrbije bolje nego nijedan drugi eSrbin. Smile

Moja danasnja zanimacija je nas voljeni predsjednik vonMartin!

Sigurno se pitate, gdje je vonMartin? Da, pitam se i ja!

- Zadnji shout, prije 4 dana, shout prije tog shouta, prije 10 dana, onda jos poneki shout u tom danu, i onda najednom shuot prije 19 dana. Jel to lici na aktivnog predsjednika koji pomaze preko shoutovima da usmjeri gradane gdje da se bore ili da glasuju vazan clanak?
Meni se cini da nije, mozda se ovo ne cini tako gorzno, ali pogledajte situacije kod drugih predsjednika.

- Takoder, kada je zadnji put vonMartin napisao neki komentar? Kritike sijevaju sve cesce, a vonMartina nema da obrani svoju politiku, i svoj rad?

- Jos jedan osvrst na vonMartinove novine. Zadnji clanak prije 11 dana, clanak prije toga je star 27 dana.

Jel se to cini kao aktivan predsjednik?


Sto je vonMartin napravio u ova 2 mandata?

- Uspio je 3 puta izgubiti istu bitku, onaj tko govori da su bitke bile diverzije, ukratko mulja. Tko zeli neka pogleda liste donacije za tenkanje stranih tenkova, ali i nekih srpskih koji su tada bili zaista slabi.
1. bitka
2. bitka
3. bitka

Sto je ovime jos napravio? Srusen je moral igraca (pogotovo u tom trenutku kada se desi poraz) Mnogi igraci su potrosili sve zalihe, isli nakon bolnice na fajtove pa kasnije imali problema radi toga.

- Uspio je navodno napraviti dug Srbije preko 1000 golda, vise o tome se moze procitati na zadnjem Hostilianovom clanku! Na vama je da odlucite jel ovo istina ili ne.
S obzirom da NBS ima oko 1800 golda trenutno, nece biti bas veselo. Ionake one price da PEACE placa svaku bitku su za malu djecu, 3 bitke za Slavoniju ukupno kostaju preko 2k golda.

- Ulaganja u tenkove kroz ova 2 mandata su smijesna. Tenkalo se strane masovno na bitkama za Slavoniju. Da objasnim, tankalo se strane igrace, koji su vec FM i ne mogu dalje napredovati. Bitke se nisu dobile. Velike mase ulozenog golda se nisu vratile, ni mrvicu se nije vratilo, makar da je pomoglo razvoju tih igraca, ali ni to. Sa samo jednim goldom se moze kupiti 7-8 komada q1 oruzja ugrubo, sada racunajte koliko je to ako se u 3 bitke potroslo preko 2k golda najmanje, samo u jednoj bitci se potrosilo 1.8k golda na tankanje, u prvoj ako se dobro sjecam.
2000 puta 7-8, oko 16 000 komada q1 oruzja koja su mogla biti potrosena za narod da se brze digne cin!
Da ne zaboravimo, tu su i tenkanja srpskih vojnika sa cinom colonel strenght 10 i slicno.

- Evo nekih dokaza da se prisjetite. Smile
Tenkanje za Iliju Bozica! Gdje je Ilija Bozic danas? Danas on danas nazalost ne igra jer ima perma ban, da na nadodam, taj igrac je uz sve to tenkanje samo General i strenght 11...

- Tenkanje nekih stranaca Samo na ovoj stranici ima oko 200 golda za tenkanje, ima jos 2-3 stranice iza i ispred ove gdje se daju goldi za tenkanje.
Nazalost uspio sam doci do 75. stranice donacije, nece dalje, tako da ne mogu naci ona tenkanja na prvoj bitci a ne da mi se traziti nasumicno tenkove i gledat im kada su dobili donaciju od banke. Smile

- Kupljeni srpski tenk je dobio nedugo 255 golda od Ministarstva obrane.. Sto Ano moze napraviti sa tim goldom? Racunajuci da je wellness pack 2 golda, i da se moze kupiti 40 na dan, to je 80 golda na jedan dan, 80 drugi dan, to je 160 golda, i racunajuci da je q5 weapon 1 gold, to znaci da Ano osvih 255 golda moze potrositi na full tank u nekoj bitci i napraviti oko 30k dmdga.
Za sto?
Za to da postane FM, i da mu se udarac sa 340 poveca na 360! Kao sto sam vec bio racunao, oko 255 golda je 2000 komada q1 oruzja.
Prosjecni udarac Colonela, strenght 9 sa q1 oruzjem je 70 dmdga (sa wellness 70). Sa jednostavnom racunicom, 2000 puta 70 = 140 000 dmga nasuprot Anovih 30k!

Ima jos jedan srpski heroj. Djoxovo tenkanje Za tenkanje u bitci koja je sluzila da se blokira Rusija
52 golda kako bi se tenkao igrac koji je imao strenght 10-11 i uz tih 9k dmdga jos uvijek nije postao FM.


Izgubih volju vise Smile, moglo bi se i dalje pisati, niske place, skupi proizvodi...bla bla. Onu koji ce sada raditi propagandu "i vi radite isto"...neka pogledaju bolje, ili neka pogledaju mene, imam samo jednu BH medalju, osvojenu dok je BorKan predavao srpske regije. Wink Tko se zeli bolje pozabaviti, neka pogleda malo bolje donacije...

Vas Sucko!
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.