eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rujan 2009. -27. Broj HLD Glasnika - izbori -

Go down

Rujan 2009.  -27. Broj HLD Glasnika - izbori - Empty Rujan 2009. -27. Broj HLD Glasnika - izbori -

Postaj  Dalibor 13/10/2009, 14:56

Dobar dan eHrvatska !
Jos jednom pozivamo sve clanove i simpatizere Hrvatskih Liberalnih Demokrata da 25.09. izadju na kongresne izbore i svoj glas daju kandidatu HLD-a.
Molimo vas da se prije glasanja obavezno javite Dino_zippo-u kako bi vas uputio kome ja glas najpotrebniji.Molimo vas da ne nasijedate na nicije poruke,sluzbene poruke stranke na dan izbora ili od danas mozete dobiti samo sa organizacije HLD stranka ili od voditelja izbora Dino_zippo-a.

Sa ponosom vas obavjestavamo da su SVI padobranci ispali iz utrke za kongres,ljudi koji su se kandidirali umjesto padobranaca imati ce na dan izbora avatar NO VOTE

obrazek

Službeni kandidati HLD stranke :

Central Croatia Joe Dimaggio i Doki1919
Slavonia Johny Stulic i Trenk
NW Croatia SinCr0 i Dancingwoman27
Lika i Gorski Kotar Zvoc i Diavolo_junior
Sjeverna Dalmacija Igy Blueyed i Moroplovac
Južna Dalmacija Mandrilo
Istra i Kvarner Lord Wrick

Vim Kola je ostao na listi kandidata ,on je bio sluzbeni kandidat ali je danas dobio bann radi multica i nikako se nije moglo to promjeniti stoga vas molim da ne glasate za njega a i da se ne igrate sa multicima jer kad tad cete pogrijesiti a onda ode sav mukotrpan rad.

U slucaju da na dan izbora opet podivljaju avatari i pocnu se ponistavati sami od sebe, kandidati za koje nemojte glasati po regijama su :

Central Croatia : Josip Josipovic
priljepak
Fran 0609994

Istria and Kvarner : Behemot

Lika and Gorski Kotar : spic

North Dalmatia : ivan9296

Northwest Croatia : ginglymus
GP.1
Sebenico
Slavonia : Dino_zippo
Sogi
Marculius

South Dalmatia : Vim Kola

Kandidature nasih clanova :

Dobar dan ja sam Moroplovac glasujte za mene i necete zazaliti uvijek za hrvatsku i za njenu ekonomiju

i to je to xD

Svoj nick: Moroplovac http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1253771
mjesece starosti: 16.12.2008 - Day 392 of the New World to bi znacilo 10 mjeseci
trenutnu lokaciju na eRepubliku Slavonia
online dostupnost (koliko često ste online i kad najčešće!): posto imam skolu ponkead ujutro ponekad popodne onda negdje rano ujutro ako popodne i onda navecer , ako ujutro onda nakon 14 h sam kuci pa sve do 21 h mogu bit online


Ja Moroplovac prisežem da ću vjerno obavljati dužnost koja mi je dodijeljena od strane građana eHrvatske,njene vlasti i mojih stranačkih kolega.
Dužnost ću obavljati časno,pametno i revno,te neću dopustiti njeno oskvrnuće i uplitanje osobnih interesa.
Također neću dopustiti da ju drugi omalovažavaju,niti ću bez argumenata i dogovora sa samim građanima eHrvatske dolaziti u sukobe sa drugim kongresnicima.
Ova dužnost mi je čast te stoga neću iznevjeriti povjerenje MOGA naroda.
________________________________________ _______________________
Dragi citatelji zelim Vas pozdraviti u svoje ime jer dugo nije bilo nikakvog clanka sa moje strane.
Prije svega prilozit cu kandidaturu za kongres koji svaki HLD clan mora napisati da bi njegova kandidatura bila sluzbena a glasi:

Nick: Johny Stulic - http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1386764
mjesece starosti: 28.03.2009 - Day 494 of the New World - 6 mjeseci ne racunajuci stari nick
trenutnu lokaciju na eRepubliku Slavonia
online dostupnost: navecer i u toku dana par puta (navecer oko 2 sata ali preko dana po 5 min par puta)

Ja Johny prisežem da ću vjerno obavljati dužnost koja mi je dodijeljena od strane građana eHrvatske,njene vlasti i mojih stranačkih kolega.
Dužnost ću obavljati časno,pametno i revno,te neću dopustiti njeno oskvrnuće i uplitanje osobnih interesa.
Također neću dopustiti da ju drugi omalovažavaju,niti ću bez argumenata i dogovora sa samim građanima eHrvatske dolaziti u sukobe sa drugim kongresnicima.
Ova dužnost mi je čast te stoga neću iznevjeriti povjerenje MOGA naroda.

U koliko udjem u eHrvatski kongres svojih 5 Golda doniram u blagajnu HLDa i predsjedniku stranke GP.1 dajem iznos na raspolaganje.


Svoju povijest opisat cu u kratkim crtama:

Prva stranka HUS (sa prvim acc Borg Master) - clan vijeca HUSa, glasnogovornik HUSa, kongresnik HUSa, admin HUS foruma, statisticar HUS foruma
Druga stranka HLD - predsjednik HLD-a u 2 mandata, kongresmen HLDa, statisticar HLD foruma, admin HLD foruma, glasnogovornik HLDa, HLD veleposlanik za eBiH

Eto nadam se da sam Vam poblize prikazao moju kandidaturu.

Ono sto mogu garantirati da cu svoju kongresnu duznost obavljati u skladu sa ciljevima koji su predstavljeni pred eHrvatski Kongres i da cu raditi u suradnji sa ostalim kongresnicima te predsjednikom eHrvatske u ovome i sljedecem mandatu koji bude izabran.

Johny Stulic
Kandidat za kongres u regiji: Slavonia
________________________________________ ________________________________________ ____
Eej ljudi,

evo mene opet, ovaj puta nakon jako kratkog vremena.. Naime, ovaj puta nije u pitanju neka nagradna igra ili neka donacija, pa cak ni baby boom.. Ovaj puta vam javljam da sam se i ja odlucio KANDIDIRATI ZA KONGRES..

Za pocetak moja PRISEGA, a nakon nje nesto vise o mojoj kandidaturi i o meni..

„Ja „zvoc“ prisežem da ću vjerno obavljati dužnost koja mi je dodijeljena od strane građana eHrvatske,njene vlasti i mojih stranačkih kolega. Dužnost ću obavljati časno,pametno i revno,te neću dopustiti njeno oskvrnuće i uplitanje osobnih interesa. Također neću dopustiti da ju drugi omalovažavaju,niti ću bez argumenata i dogovora sa samim građanima eHrvatske dolaziti u sukobe sa drugim kongresnicima. Ova dužnost mi je čast te stoga neću iznevjeriti povjerenje MOGA naroda.“

Dakle, moram priznati da se do sada nisam bavio politikom.. Bio sam u nekoliko stranaka, ali to je sve bilo "zbrda zdola".. Uglavnom nista konkretno.. No kako bi si eZivot ucinio sto zanimljivijim odlucio sam uci u politiku, te vidjeti koliko uspjesan mogu biti u toj grani eRepublika..

Kako nisam bio aktivno niti u jednoj stranci odlucio sam pitati HLD da li bi me prihvatili kao svog kandidata na predstojecim kongresnim izborima.. Oni su na moj upit bez razmisljanja potvrdno odgovorili.. Ovim putem zahvalio bi HLD-u na podrsci..

Dakle kao sto ste mogli procitati, ja cu biti kandidat HLD-a u regiji Lika i Gorski kotar.. Eh da, Lika i Gorski kotar.. tamo bas nema mnogo ljudi, a nikome se neda kupovati dvije karte i gubiti 4 wellnessa kako bi otisao glasati za nekoga u drugu regiju.. Zbog toga sam ja odlucio da cu rado dati dvije karte i 4 gifta onome tko zeli glasati za mene u navedenoj regiji.. Tako da necete izgubiti niti novac, a niti wellness..

Eeh, sada na red dolaze ona pusta predizborna obecanja.. hehe.. Ja mogu obecati samo da cu glasati za svaki prijedlog zakona, uz predhodne konzultacije sa iskusnijim politicarima.. Drugo nista ne mogu obecati, za sve ostalo cu se potruditi.. I napraviti sve sta ce biti u mojoj moci.. A o tome ce naravno ovisiti i moje RL obaveze.. Nadam se da cu imati dovoljno vremena za sve sto zelim napraviti..

Dakle sto zapravo zelim postici ovim clankom.. Pa eto zelim vas samo obavijestiti sve one koji bi zeljeli glasati za mene da se kandidiram za kongres.. I naravno kao i svaki drugi kandidat nadam se da cu zauzeti jedno od mjesta u kongresu.. Smatram da sam to zasluzio svojim dosadasnjim radom u zajednici.. Iako znam da mozda ima onih koji bi glasali za mene, ali ne zele zbog stranke preko koje sam se kandidirao.. Ta odluka stoji na vam..

Jos jednom bih vas zamolio da 25.9. izadjete na izbore i povjerite svoj glas meni..

PODSJETNIK: regija Lika i Gorski Kotar, stranka HLD, ukoliko vam trebaju ticketi za preseljenje slobodno mi se javite..

Nadam se da cete glasati za mene, i zelim srecu svim ostalim kandidatima, ma iz koje stranke oni bili.. Ja nemam bas nista protiv nikoga.. NEKA BOLJI POBIJEDE...!!!

Puno pozdrava,

do sljedeceg citanja,

Zvoc
________________________________________ ________________________________________ ______
Ja sam Joe, i odlučio sam se kandidirati za još jedan mandat u kongresu. Mnogi od vas su me upoznali tek u proslih mjesec dana otkad sam počeo aktivnije sudjelovati u igri u Hrvatskoj kao kongresnik i ponovnim pokretanjem Hr. MM akcije.

Pošto sam i ovaj mandat kongresnik u Hrvatskoj, uvjeravam vas da vas neću iznevjeriti ukoliko ponovno postanem zastupnik, jer smatram da sam prošli mandat kvalitetno odradio.
Ukoliko uđem u hrvatski sabor, neću samo grijati fotelju već ću se truditi izložiti konstruktivne prijedloge za boljitak eHrvatske i njenog građanstva, te po svojoj savjesti i obavezi glasati za ostale koje će izložiti moji budući suradnici, zastupnici.
Obećajem da ću prije nego što glasam za predloženi zakon shvatiti i utvrditi o čemu je riječ a ne samo površno prijeći preko toga.
Osim što budem glasao, trudit ću se sudjelovati u raspravama o prijedlozima i glasati samo za one sa čvrstim argumentima.

Nadalje želim časno i pravedno služiti eHrvatskom narodu unutar kongresa, na način na koji bi to svaki kongresnik trebao obavljati i izglasavati zakone koji su u interesu samih građana eHrvatske te koji će se vezati na bolji standard zivota eHrvatske i koji će biti raspravljani sa kolegama kongresnicima.

Glasajte za Joe DiMaggia u Središnjoj Hrvatskoj!

Hvala na potpori i živite mi dugo, slobodno i uspjesno!!!
________________________________________ ________________________________________ ____
[SinCr0] Kandidatura za kongres (NW CROATIA) [HLD]

“Ja SinCr0 prisežem da ću vjerno obavljati dužnost koja mi je dodijeljena od strane građana eHrvatske,njene vlasti i mojih stranačkih kolega. Dužnost ću obavljati časno,pametno i revno,te neću dopustiti njeno oskvrnuće i uplitanje osobnih interesa. Također neću dopustiti da ju drugi omalovažavaju,niti ću bez argumenata i dogovora sa samim građanima eHrvatske dolaziti u sukobe sa drugim kongresnicima. Ova dužnost mi je čast te stoga neću iznevjeriti povjerenje MOGA naroda.”

Tko sam ja?

Moje ime je SinCr0. Igram eRepublik oko 10 mjeseci ( počeo sam 10. 12. 2008. godine). eRepublik je jedina "browser based" igra koju igram. On-line sam u prosjeku oko 3h dnevno. Najcesce oko 16h i 22h. Redovito pratim sve događaje u igri. Komentiram, pratim forume, budem na chatu, pomažem potrebnima, kupujem hrvatsko, itd... Bio sam aktivan član vojske od početka , pa narednih nekoliko mjeseci! Usao sam I u ZDRUG, ne dugo nakon njegova osnutka. No, poslije sam otišao iz vojske i odlučio se posvetiti političkom životu. Moja prva stranka bila je HUS (Hrvatska Ujedinjena Stranka), gdje sam bio sve do osnutka HLD-a (Hrvatski Liberarnih Demokrata).

U kojoj sam stranci?

Član sam u HLD-a, gotovo od samog osnutka stranke. Došao sam u stranku jer je "Center, Libertarian", ne želim biti ni "lijevak", ni "dešnjak". Uz to, i moji prijatelji su osnovali ili se priključili toj stranci. Tu namjeravam ostati, ako Bog da do kraja mog eŽivota. Smile

Zašto baš mene za kongresnika?

Zato što sam svaki dan on-line, imam vremena za pratiti rasprave o svemu, te uredno glasovati na svaki prijedlog u kongresku, naravno nakon rasprave, te dogovorom sa mojim kolegama u kongresu. Uvijek sam "friendly" raspoložen, te dostupan svim igračima eRepublika, pogotovo početnicima. I ja sam nekada bio početnik, te znam koliko mi je značila pomoć od starijih igrača.

Gdje i kako glasovati za mene?

Za mene možete glasovati ukoliko se nalazite u regiji "North West Croatia" u eHrvatskoj. Glasovati možete ako ste skupili 35 EXP-a, tj. postali lvl 6. Svoj glas dajete tako da kliknete na VOTE pored imena kandidata ("SinCr0", ukoliko želite glasovati). Nakon toga će se pojaviti prikaz privremenih rezultata na tim izborima.

Unaprijed zahvaljujem svojim glasačima.
Lijep pozdrav, iz North West Croatie.

Ponosni član HLD-a,
SinCr0
________________________________________ ________________________________________ ____________________________________
Ja sam mandrilo igram erepubil od 4.07.2009 - Day 602 of the New World.Još sam nepoznat igrač ali sam aktivan i nastojim biti što više upečatljiviji.Ako postanem zastupnik budite uvjereni da ću svoj posao odraditi najbolje što mogu.U HLD stranci sam skoro od početka svog igranja i smatram da ću biti uspješan i pošten kao stranka čiji sam član.Dat ću sve od sebe da eHrvatska napreduje,ako glasate za mene znajte da niste pogriješili.
A ovo je moja prisega koje ću se striktno držati:

„Ja „mandrilo“ prisežem da ću vjerno obavljati dužnost koja mi je dodijeljena od strane građana eHrvatske,njene vlasti i mojih stranačkih kolega. Dužnost ću obavljati časno,pametno i revno,te neću dopustiti njeno oskvrnuće i uplitanje osobnih interesa. Također neću dopustiti da ju drugi omalovažavaju,niti ću bez argumenata i dogovora sa samim građanima eHrvatske dolaziti u sukobe sa drugim kongresnicima. Ova dužnost mi je čast te stoga neću iznevjeriti povjerenje MOGA naroda.“

Vaš Mandrilo

Kao sta vidite neki od nasih kandidata nemaju bas razumijevanja za vase oci niti za vase vrijeme pa su napisali malo vece pripovjetke o sebi kako bi vi imali sta citati (malo sale ne skodi Johny Razz)
Zahvaljujem vam se na citanju,a nasim kandidatima zelim puno srece na nadolazecim izborima.

Predsjednik HLD-a : GP.1
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.