eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Listiopad 2009. - ***ZASUCIMO RUKAVE***

Go down

Listiopad 2009. - ***ZASUCIMO RUKAVE*** Empty Listiopad 2009. - ***ZASUCIMO RUKAVE***

Postaj  Dalibor 13/10/2009, 15:13

Pozdrav eHrvatska!

Nakon razgovora s Predsjednikom eHrvatske Borkanom te ispunjenje mojih zahtjeva prihvatio sam mjesto Ministra obrane eHrvatske.

Prvo bi zelio pohvaliti rad prijasnjeg ministra malosanmaka, koji je ucinio ogroman posao u reorganizaciji i omasovljenju eOS.

Nakon obavljenih razgovora s potencijalnim kandidatima za mjesto doministra, stvorio sam tim za koji smatram da moze odgovoriti svim zadacima koje ce se staviti pred eMinistarstvo obrane.

Takoder zelim sa zadovoljstvom naglasiti da je Predsjednik Borkan pozitivno odgovorio na moj zahtjev za povecanjem budeta Ministarstva, povecanje budeta prvenstveno sam trazio jer zelim da se skrati vrijeme za pripadnike “Vatrenih Gustera” koje im je potrebno da dosegnu rank Captain koji je uvjet za ulazak u gardijsku brigadu, takoder zelim vecu aktivnost gardijskih brigada, koje su to aktivnosti navest cu u posebnom odlomku “Promjene u Pravilima sluzbe”


Zapovjedna struktura eMinistarstva obrane


Doministri: Traktor Tom i webstartm


Zapovjednik ZDRUG-a: elessar1977


Zapovjednici gardijskih brigada:

bbb_kambelovac – 1. gardijska brigada

Traktor Tom (privremeno dok ne nade zamjenika) - 2. gardijska brigada

InCHY - 3. gardijska brigada

Trenk74 - 4. gardijska brigada

Razz-VU - 5. gardijska brigada

JuniorSoprano - 6. gardijska brigada

Cro Ronin - 7. gardijska brigada


Zapovjednici Vatrenih Gustera:

Apachy i Zion I


Promjene u Pravilima sluzbe:

1. Zapovjednici i dozapovjednici rodova vojske dobivat ce tjednu placu.

2. U borbe izvan teritorija eHrvatske upucivat ce se ZDRUG i dvije gardijske brigade,
gardijske brigade rotirat ce se u upucivanju izvan teritorija eHrvatske.

3. Svi pripadnici eOruzanih snaga (ZDRUG, gardijske brigade,Vatreni gusteri) duzni su u inventory imati 2 ticketa i 5 weapon koje ce dobiti od Ministarstva obrane, u slucaju da iste potrose duzni su o svom trosku nabaviti nove.

4. Zahvaljuci nasim vrijednim programerima MO je u mogucnosti pratiti svakog pripadnika eOS te “in time” znati di se nalazi, dali se, gdje i u koliko sati borio. Ovo naglasavam jer zelim postici da se zapovijedi MO prate i striktno provode, svako nepostivanje zapovijedi povlaci ce za sobom i sankcije.

Takoder zelim objaviti da ce se osnovati Srediste za doktrinu eOruzanih snaga, cija namjena ce biti poboljsanje rada i same organizacije eOruzanih snaga kao i proucavanje pravila i taktika koja eRepublik dopusta a sve u cilju sto kvalitetnijeg odgovora na sve zadace koje ce biti postavljenje pred eOS.

Ovoj je ukratko moj Tim i pravila koja ce vrijediti u eOS dok sam ja na celu MO.

Otvoren sam za sve prijedloge,ali i pokude koje ce ticu MO.


Moja misao vodilja:
Ponasaj se prema svojim vojnicima kao da su ti djeca i sljedit ce te u najdublje spilje,
brini se za njih kao za najdraze sinove i sljedit ce te do smrti

Sun Tzu "Umjece ratovanja"

SEMPER FIDELIS

Kokach
Ministar obrane eHrvatske
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.