eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Listiopad 2009. - //// Kongresni izbori ///

Go down

Listiopad 2009. - //// Kongresni izbori /// Empty Listiopad 2009. - //// Kongresni izbori ///

Postaj  Dalibor 29/10/2009, 12:04

HSP je nakon ovih izbora zasluženo izašao kao najjača stranka. Rezultat nebi bio tako dobar da nije bilo marljive ekipe u izbornom stožeru. Zato dečki jedno veliko HVALA! Također bih želio čestitati ostalim strankama na borbi i rezultatima.

U novome sazivu kongresa su:

Aurelije the family guy, Jurij Aly, Hrvoje Sutic, John Vorsha, SinCr0, Picoskop, Markisim Dart,
CroCarlito, Mad Croat, Dino_zippo, Sindrato, marko-st, sokl96 xD, dado007, ratrak, Joe DiMaggio
o_O, Matheus von Stenjevec, Spalato, teXew, shoepuck, MikiST, disaster martin, marac2809,
Djani Ujkan Marich, firelord11, dancingwoman27, Antun, Pero Pero, SorrowCro, tripl3, ivan9296,
Big-Mac, sshadow11, Mracane, Ahileus, Flaminije, SubaSTi, sapy, InChY i kocunar.

Stanje kongresa je sljdeće:

HSP-11
HDS-10
HLD-6
ND-6
HUS-3
Libertas-2
RPR-1

Na izborima je ukupno glasovalo 1901 glasač iliti 32.45% populacije.

VIDEO

Druge izbore za redom HSP ima više glasača od druge stranke u kongresu. Znači 555 HSP-538 HDS.

Najviše glasova je imao aurelije the family guy, naš predsjednički kandidat (131).



Kongres je već u prvome danu kiksao. Predloženo je par glupih zakona bez prijašnjih rasprava na forumu od strane članova Libertasa i ND-a. Što se tiče ratraka, on nije bio službeni HSP-ov kandidat te on sam je nepoznanica unutar stranke. Za njegove poteze mi ne odgovaramo. Također bih želio napomenuti da je u kongres ušao preko HLD-a.


Praksa moje stranke je već odavno doniranje goldi od medalja u HNB.

obrazek

Uključite se u rad stranke na forumu.

I na irc kanalu , server rizon, kanal #ehsp .

Predsjednik HSP-a

Matheus von Stenjevec
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.