eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studeni 2009 Za koga glasati?!?!?!?!?!?!?!?!?

Go down

Studeni 2009 Za koga glasati?!?!?!?!?!?!?!?!? Empty Studeni 2009 Za koga glasati?!?!?!?!?!?!?!?!?

Postaj  Zerocool12 14/11/2009, 23:54

Sutra su pred eSvijetom novi Predsjednički izbori. Naš stari voljeni predsjednik odlazi u mirovinu, te je pred eHrvatskom pitanje a što sad? Koga da izaberemo????
Pred nama stoje dva kandidata:

aurelije the family guy i rocker-ma

Borba mladih i nadobudnij idealističkis stavova sa starim prokušanim liscem. Obojica imaju svoje mane i svoje prednosti. Moram priznati da rockera znam duže vremena i moram priznati da je čisto solidan, dok sve što sam čuo o aureliju su priče kako je splitov multi.

Od obojice smo imali prilike pročitati programe i izborna obečanja. Neznam za vas ali osobno mi je draže besciljno gledati u zid nego čitati obečanja koja uvijek naiđu negdje oko izbora, kao i sastav vlade koji ću ionako zaboraviti za koji dan.

No i što sad, za koga se odlučiti!!!!!!! Kome onda dati svoj glas??????

Možda ste se zapitali čemu uopče glasati? Imali to smisla, i jedan i drugi se čine sposobni da obavljaju predsjedničke zadače, pa prema tome tako svejedno tko će od njih to i činiti.

Ako je to tako onda napravite kao što ću ja napraviti. Kupite si par ticketa i dajte otkaz u firmi i sutra se selite u Srbiju, te zatražite državljanstvo i glasajte za KUKEE!!!!!!!!!!!!!!!!

Sad mora da se negdje pitate: "Pa zašto bi išao glasati tamo preko dunava?!??!" Jel to neki trik??? Neka fora, šala ili kalabura??? Jel KUKEE hrvatska špijunka koji će nam predati Srpske regije????

I ne KUKEE nije špijunka, nema veze sa Hrvatima i vjerojatno će nas za svoga mandata napasti. No sve to nije nimalo bitno jer je KUKEE zakon i zaslužuje biti predsjednica!!!!!!!!!!! To je već i više nego dovoljan razlog zašto da sutra idete u eSrbiju i glasate za Kukee.

A, ako ste toliko skeptični i treba vam nešto konkretnije, razmislite si samo o tome kada budete u poznim godinama svoga života i kada vas vaš unuk ili unuka pogleda svojim predivnim očima i pita: "Pa dobro koji je tebi bio k***c što nisi išao glasat za Kukee???? A vama se stegne grlo te samo oborite pogled i pustite suzu žaljenja nad največom pogreškom života.

I zbog toga nemojte uzaludno potratiti život, te sutra glasajte za KUKEE!!!!!!! JER JE KUKEE ZAKON!!!!!!!!!!

Zerocool12

Broj postova : 73
Join date : 28.10.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.