eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac 2009. - RPR dijeli 500 kruhova!

Go down

Prosinac 2009. - RPR dijeli 500 kruhova! Empty Prosinac 2009. - RPR dijeli 500 kruhova!

Postaj  Dalibor 14/12/2009, 16:43

Dan: 726.
Broj: 6.
Autor: Don Perignon i Uprava RPR-a


OBAVIJEST: FAQ za Radnike | klik!

obrazek

REVOLUCIONARNI POKRET RADNIKA DIJELI 500 KRUHOVA


Prošli mjesec je na hrvatsku političku scenu stupala nova stranka, tj. više pokret: Revolucionarni Pokret Radnika | Više!

U manje od mjesec dana našeg (vrlo kvalitetnog) rada smo osnovali sagradili zajedno:
> 3 tvrtke
> Preko 100 GOLD-a na stranačkom računu
> Prešli 4 stranaka po članstvu
> Imamo najbolji postotak aktivnog članstva (unutar-stranački izbori)
> Aktivno sudjelujemo u Internacionali (organizacija komunista u eRepubliku)

Mnogi su nas optuživali da prenosimo RL ideologiju, da smo zločinci, te da sistem komuna i sam komunizam po sebi ne radi.
Ja mislim, kao i moji drugovi, da smo ovim podatcima (vidi gore) dokazali baš suprotno. Sada dvaput promislite ako nas želite bezrazložno optuživati Smile
I molim vas, nemojte da ovo preraste u dogmatiku!

Naravno, kao što je i vlada uočila potencijal novih igrača, tako i naš pokret novim igračima nudi sredstva, točnije hranu.
Revolucionarni Radnički Pokret će nuditi svim novim igračima ispod levela 6 čak 500 kruhova kvalitete Q1. Dovoljno je samo da se javite na Komunu sa zahtjevom za kruh.

Nadam se da ne zloupotrebljavate ovo darivanje jer je to u interesu naše države i novih igrača.


Ako ste još u nedoumici da je sustav komuna (barem u eRepubliku) dobar, pogledajte samo koliko smo ovisni o novcu!
Osivanje raznoraznih organizacija od poslodavaca kako bi regulirali cijene, opasnost od TakeOvera kod kojeg bi neprijatelj zaradio izdašnu količinu novca, te...pogledajte članak koji doslovno dokazuje našu ovisnost o moneti!
Kako smo ovisni o nečemu, tako nas je lako i izmanipulirati, a to upravo čine poslovne organizacije, poslodavci, te svi željni osobnog profita ne mareći za malog čovjeka.


Zapitat ćete se, a po čemu je komunizam (u eRepubliku) onda bolji?
Ja sam od početka u komunama i nemam ni jednu zamjerku.
Neovisno o vašoj produkciji (koja kod privatnika određuje plaću) dobivate sve potrebne elemente za eŽivot, tj. 1 kruh (Q1/Q3), 1 weapon te jednu kunu; makar vi svojim radom (produktivnošću to ne zaradite).
Naravno, RAW materijala nikada ne fali te vam je osiguran normalan rad; koji je CIJENJEN!
Nadalje, svi aktivniji članovi i redovni radnici u komunama će uskoro dobiti kuće visoke kvalitete, a to je samo jedna od povlastica kada ste član RPR-a.


Hvala, uprava RPR-a i Don Perignon!

obrazek
Na vrh!

Dakle, Join The Party!

obrazek

(klik na sliku)
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.