eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac 2009. - ▀ ▄ VRLI NOVI SVIJET ▀ ▄

Go down

Prosinac 2009. - ▀ ▄ VRLI NOVI SVIJET ▀ ▄ Empty Prosinac 2009. - ▀ ▄ VRLI NOVI SVIJET ▀ ▄

Postaj  Dalibor 14/12/2009, 17:05

ZADRŽIMO BEBE| PROMOCIJA| NOVOSTI IZ VOJNIH JEDINICA| POLITIKA| VIJESTI IZ VLADE|GEOPOLITIKA&MINISTARSTVO VANJSKIH POSLOVA| O MINISTARSTVU INFORMIRANJA| NOVO U EREPUBLIKU| RIJEČ MINISTRA|Zanimljivi erepublikanci|

Voljeni e-građanke i e-građani,
izašao je još jedan članak INFOminuta.



obrazek
.
ZADRŽIMO BEBE:
Ova akcija je još uvijek u prvom planu, a nadam se da neće još dugo jer bi trebalo postati nešto drugo, nešto
više od akcije koja traje par tjedana-trebala bi postati svakodnevica.
Dakle, kao što sam pisao u jednom od prvih članaka ovog ministarstva, a to potvrđuju
i članci poput onog Traktora Toma i Zeljinog-bebama se sve češće pristupa na drugi način.
Taj način je najbolji za kojeg znamo-to je kotakt osobnom porukom i shoutevima.

Proveo sam statistička ispitivanja i ova se metoda i na ovom testu pokazala velikim uspjehom.
Za sve je zasluzna voditeljica Mentora Absente Ministarstva obrazovanja, svi građani koji dnevno kontaktirate nekoliko bebica nudeći savjete, ako već ne i kruh ili pokoji dar. Mnogi rade, mnoge sam bio spomenuo u prošlim člancima, ali za ovaj broj moram izdvojiti nekolicinu zbog vlastite inicijative.

-Dux Power
- caminus_aqua
-Centar za pomoc bebama
-Hrvatska gifting organizacija
-HOS-ova firma
-akcija Hrvatske ujedinjene stranke

...za ovo mjesto imam jako mnogo imena i adresa, možete ih vidjeti i u prijašnjim brojevima.
▀ ▄BABY BOOM i RAZVOJ DOGAĐAJA OKO PERUA▀ ▄
▀ ▄ GRAND TUTORIAL -PROČITAJTE, NOVI IGRAČI ▀ ▄

Svaka vam čast, vi ste uzor svima nama.
Podsjećam vas još jednom na shout:

"pogledajmo svi u trening komp. i u info/country stats/who,
zadnje stranice. javimo se novim igracima.
pomozimo, uputimo i zadrzimo ih."

obrazek
.
PROMOCIJA

-BiH media mogul projekt

-novi stil za novine:Novi izgled novina

-Search eRepublik&TOOLS

-Sremic & Kvesko Co-banka za građane

obrazek
.
NOVOSTI IZ VOJNIH JEDINICA

Ukoliko želite pristupiti vojsci ispunite ovo \\OVDJE///

Ukoliko želite pristupiti paravojnim jedinicama linkove možete naći u prošlom broju pod istom ovom rubrikom.
Bilo je nekoliko uputa o osnivanju vlastitih paravojnih grupa, svi su savjetovani.

-Gušteri regrutiraju

-promjena imena brigade

-Vojna Policija


-deveta brigada HV-a regrutira:
http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dG5vME03TTRpZ3E5c29yWDdhUm9FVEE6MA


obrazek
.
Zanimljivi e-republikanci

Rupetot-najjači tenk novog svijeta; nedavno dobio petu Super Soldier medalju
dsokre-igrač sa najviše pretplatnika; uskoro dobiva nevjerojatnu šestu Media Mogul medalju
Quicksilver-odlazak legende

obrazek
.
POLITIKA

Kao što znate predsjednički su izbori iza nas. Čestitke novom predsjedniku rockeru-ma.
Oproštajni članak aurelija the family guya možete naći ovdje.

-kandidature:
rocker-ma
dsokre
Antun
Jelen od Potoka
Cabo_HR

obrazek
.
VIJESTI IZ VLADE

Nakon izbora stara vlada je na zalasku.
-kratki preged događaja:

USPJESI:
-baby boomovi i povećanje broja stanovništva;
u jednom trenutku bili smo četvrti u svijetu sa preko 14000 igrača
-obrana i očuvanje granica;svi se sjećamo onog zida od -850 000 u Sjeverozapadnoj Hrvatskoj
-stabilizacija tečaja
-reforme u RAW sektoru; promocijski članci u stranim zemljama i dogovori o uvozu jeftinih materijala za našu
prerađivačku industriju
-ekonomska savjetovanja i usmjeravanje razvoja gospodarstva;borba protiv stihijskih otvaranja kompanija
-velika unaprijeđenja u obrazovanju: izrade novih tutoiala, Darth Zeiderova skripta, EKIPINI ekonomski tutoriali
-infrastruktura:izgrađene su bolnice u hrvatskim regijama koje ih nisu imale; zbog pojeftinjenja drva trenutačno se dovršava
gradnja jedne q5 bolnice na organizaciji Hrvatska gospodarska komora.

MANJE USPJEŠNI PROJEKTI:
-donošenje proračuna;unatoč trudu nismo uspijeli potpuno planski potrošiti novac
-svjetli primjer transparentonost predstavljaju izvješća Crvenog Križa, Zavoda za zdravstvo, Ministarstva informiranja...
-cjelovitost, naime zbog raznih RL događaja neki članovi vlade bili su prisiljeni odstupiti i prepustiti svoje
mjesto zamjenicima
-dug prema EDEN-u: iako se ovaj problem vuče još od borkanove vlade i ne bi smio biti dostupan javnosti
ponajviše zbog naših istočnih susjeda, no budući da je on objavljen u
jednoj kandidaturi dužan sam vas obavijestiti vas(pročitajte predsjednikov članak)


obrazek
.
GEOPOLITIKA&MINISTARSTVO VANJSKIH POSLOVA-novi forum


Ministar Inchy obavio je odličan posao u reorganiziranju ambasada i foruma.
Vlada smatra da se propust sa privremenim banom ne smije ponoviti, ipak tko radi taj i griješi.


ePeru: službeni članak
Tenutačno Peru drži tri svoje regije, među kojima i HIGH WOOD/IRON regiju Great Andes.
Osim već potojećeg MPP-a s Poljskom sklopljen je i novi sa SAD-om koje će ujedno omogućiti i trening rat.
Peruanska vlada kupila je novu q5 bolnicu i tako ponovno stabilizirala zemlju.
Novi predsjednik zemlje je Poljak Growin, a parlament je također u njihovim rukama.
MPP Mađarska Argentina je odbijen, ali je Indonezija dala punu potporu argentinskim težnjama.


Neprijateljski PEACE je umro, ali se vratio kao PHOENIX.
Dozvolite da citiram jednog člana vlade o ovoj temi:"korito se promijenilo-svinje ostale iste".

obrazek
.
O MINISTARSTVU INFORMIRANJA:
Određene političke prozivke o beskorisnosti ovog ministarstva ne bih komentirao. Ono se je ekonomski opravdalo
već trećeg dana postojanja, dakle prije gotovo dva mjeseca.

-troškovi kroz dva mjeseca:

MINISTARSTVO:
-organizacija: 5 golda
-avatari&grafika: 5 golda
-novine: 2 golda
-"prva pomoć" bebama: 5 golda i 600 kuna
-promocija: 6 golda
-povrat donacije jednom građaninu: 50 kuna
-u više je navrata GRAĐANI SU DONIRALI ORUŽJE I HRANU; većina je podijeljena bebama
-razmjena firme: 0 golda; firma je razmijenjena s jednim građaninom i poslije je vraćena

MINISTAR:
-Extra Storage for 10 shouts/day and more- 3 eura
-Extra Storage for 10 shouts/day and more- 10 eura
-poklonjena q1 firma u sklopu potpore projektima za zaržavanje beba- 20 golda
-s osobnog račun- 10 golda i 700 kuna

BUDUĆNOST:

-trening firme trebale bi biti glavni projekt koji treba koordinirati, budućnost je ovo.

obrazek
.
NOVO U EREPUBLIKU-eRepublic Insider-članak

Admini najavljuju nove vojne i ekonomske modele.
Prema onome što je "procurilo" i što je objavljeno trebali bi biti više nego inovativni i zanimljivi.
Potrebno je naglasiti da će onaj koji će se najbolje prilagoditi istima imati veliku početnu prednost, stoga
pozivam novu vladu da razmotri stvaranje nekog gold fonda koji bi nam tu prednost omogućio.

.
obrazek

RIJEČ MINISTRA

Poštovani građani,
u protekla dva mandata neizmjerno sam se trudio olakšati Vama, a posebno vašim mlađim sugrađanima se aspekte
ove ne uvijek jednostavne igre. Vjerujem da sam u tome uspio, a znam da pravi uspjesi ovog ministarstva tek
slijede. Friends lista MI-a broji gotovo 3000 članova, od kojih su velika većina manje aktivni i dvoklikaši.
U taj broj se uvijek ubaraja i određen broj multija, o čemu sam vodio statistiku.MI je služio kao veza između
Vlade i naroda, koordinator i promotor kvalitetnih akcija i članaka u koje je uloženo mnogo truda i koji nisu spam.
Ministarstvo je na neki način kolektiv, procesor.
Svaki upit dobio je odgovor, moja je uvijek bila zadnja...reklo bi se.
Vjerujem da će moj nasljednik nastaviti raditi dobar posao, ako igdje zapne ja sam mu na raspolaganju.

Jelen, ministar

MI-budimo povezani jer zajedno možemo sve

VOTE&SUBSCRIBE&COMMENT
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.