eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studeni 2009. - JEDNOM ZDRUG - ZAUVIJEK ZDRUG !

Go down

Studeni 2009. - JEDNOM ZDRUG - ZAUVIJEK ZDRUG ! Empty Studeni 2009. - JEDNOM ZDRUG - ZAUVIJEK ZDRUG !

Postaj  Dalibor 14/12/2009, 17:17

ZDRUG - Elitna jedinica hrvatske vojske treba baš VAS ! Da tebe, što se čudiš ?!

ZDRUG stvara i popunjava 3. SQUAD !

- Ako si jak preko 10, ako si general, ako ti je dosadilo troklikašiti, ako želiš doživjeti novu perspektivu ERepublik-a, družiti se sa veteranima ER, vojnicima koji su bili u pohodnji na svim kontinentima i pronosili slavu avatara na slici onda je ovo članak za VAS !
- ZDRUG postrojba od koje se našim neprijateljima ledi krv u žilama. ZDRUG - moćna, silna potrojba za brza djelovanja - task forces (airbornes) sastavljena od entuzijasta, postrojba koja je odlučila mnoge važne bitke.

- Kad sam pitao jednog rumunjskog prijatelja: "Do you know what ZDRUG is?" On kaže; "ZDRUG, of course that I know what is ZDRUG !" "Those crazy Croats with sculls and arrows."

Kad sam prisustvao dramatičnim događanjima u zadnjemu svjetskome ratu pada Kanade i SAD na kanalu zruzenih snaga EDEN/FORTIS Eugine Harlot zapovjednik USMArines rezignirano kaže razočaran nesuglasicama u američkoj državi i stalnim gubljenjem teritorija, nešto slično ovome: "When I will pissed off finally, I will go to Croatia and join ZDRUG."

- ZDRUG je postrojba koja je poznata diljem svijeta. Zanimljivo je da je priznatija i popularnija u inozemstvu nego u našoj zemlji, barem ja imam taj dojam.

- Primjerice znamenita bitka za oslobađanje Grčke, Central Greece RW

I da završim, kriterij za prijavu na natječaj:

1. Aktivnost, aktivnost i samo aktivnost.
2. Disciplina.
3. Snaga veća od 10.
4. Rank general i veći.
5. Prednost imaju pripadnici HV (Pripadnici brigada, tuljana, guštera)

Svi zainteresirani javite se sa in game private message dozapovjedniku ZDRUG-a elessar1977

Raspisujem natječaj !

Ministar obrane: HisAirness

JEDNOM ZDRUG - ZAUVIJEK ZDRUG !
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.