eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Listopad 2009. - ePočetak .

Go down

Listopad 2009. - ePočetak        . Empty Listopad 2009. - ePočetak .

Postaj  Dalibor 14/12/2009, 21:26

Listopad 2009. - ePočetak        . Ekronikeheader

Eto došao je red i na mene da otvorim svoje eNovine, pa za početak da se predstavim.
Ime mi je Dalibor, dolazim iz Požege, a već neko vrijeme živim i radim u Zagrebu.
No u Slavoniju se često i rado vraćam. Nadimak sam slučajno odabrao, neimajući namjeru dugo se zadržavati u igri, no eto navukao sam se i tako je i on ostao.

U eRepu sam od dana 592, tj. nešto više od 3 mjeseca, te provodim nekoliko sati dnevno uz igru.
Aktivan sam na IRC kanalu #eskola gdje pomažemo novim i starijim igračima da skuže igru, a odnedavno i u Crvenom križu.

Budući da sam liberalnih svjetonazora pridružio sam se stranci HLD u kojoj radim na nekoliko projekata od kojih je najznačajniji eCitaonica, projekt sa ciljem prikupljanja svih članaka koji su utjecali i pridonijeli razvitku nase eDomovine na jednom mjestu.

U igri sam već upoznao puno super ljudi iz raznih krajeva zemlje, s nekima sam se i našao u RL, a ta socijalna komponenta me je i privukla u igru.

Ovim novinama pozabavit ću se događanjima u eHrvatskoj i šire, a bit će tu i raznih drugih tema.
Koliko će biti uspješne ocjenite sami.

Pozdrav do sljedećeg broja!

PS: Trebala je biti i pjesmica na kraju, ali nisam dobio dopuštenje od osobe koja se u njima spominje, pa ništa od toga...

--
Mr Dalibor
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.