eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2009. - :: IMENOVANJE VLADE RH ::

Go down

Sijecanj 2009. - :: IMENOVANJE VLADE RH :: Empty Sijecanj 2009. - :: IMENOVANJE VLADE RH ::

Postaj  Johny Stulic 18/4/2009, 22:10

:: IMENOVANJE VLADE RH ::

Postovani sugradjani, po prvi puta vam se obracam kao sluzbeni Predsjednik eRepublike Hrvatske. Zahvaljujem svima koji su izasli na izbore i glasali, posebna zahvala onima koji su dali glas za ekipu koja je vodila drzavu tijekom prijelaznog razdoblja. Vasi glasovi potvrda su da smo radili dobro i daju nam poticaj da nastavimo tako i u slijedecm mandatu.

** Uspjeli smo **

S ovim izborima zatvoreno je poglavlje samog stvaranja eRepublike Hrvatske i jedan ciklus koji je poceo prije skoro dva mjeseca. U danima najave stvaranja domovine bili smo zabrinuti, mali i slabi, bilo nas je svega 70-ak i postojala je velika mogucnost da cemo ostati bez svega sto nam je obecano.

Danas - dva mjeseca poslije - imamo nas novac u Hrvatskoj Narodnoj banci, cekamo jos 50000 HRK koje su nam admini obecali, koje cu takodjer prebaciti u HNB i nema vise nikakvih mogucnosti da nas netko politicki preuzme. stoga, osobno mogu reci da je jedinstvo i rad koji smo ulozili u stvaranje Domovine - polucilo velik uspjeh.

** Prva Vlada eRepublike Hrvatske **

Ovlastima koje imam kao Predsjednik, sluzbeno imenujem Vladu eRepublike Hrvatske koja ce tijekom sijecanjskog mandata voditi i uredjivati poslove vezane uz drzavu:

Ministar rada: Sulla
Ministar vanjskih poslova: Split1700
Ministar obrane: Kokach
Ministar obrazovanja: Antimon
Direktor Zavoda za statistiku: imekojesepamti
Direktor Zavoda za Zdravstvo: Sumski
Direktor Zavoda za Zaposljavanje: rocker-ma
Direktor Crvenog Kriza: Jegulja

Planiram postaviti i potpredsjednika ali za to cu pricekati jos nekoliko dana.

Njih pozivam da odmah krenu s poslovima i zadacima koje smo prije vec dogovorili i krenu u organiziranje svojih sektora.

** Imate ideje - javite se **

Dodatno k ovim ministarstvima i zavodima koje imamo - pozivam sve gradjane koji imaju kvalitetne ideje i zele pokrenuti svoje programe na drzavnoj razini - neka daju prijedlog Ministarstvu ili meni osobno, neka me ulove na chatu ili MSN-u i prezentiraju - sve sto podize razinu kvalitete nase drzave bit ce odobreno i mozemo razgovarati i oko subvencioniranja programa.

Dobri i kvalitetni programi generator su razvoja društva. Imamo veliku drzavu s velikim brojem stanovnika, i velik broj ljudi bi radio dodatno nesto, a ne zna kako i kamo. Zbog toga i otvaram vrata za sve inovacije i prijedloge i poticat cu ih koliko ce god biti moguce, odnosno dok god budu transparentni prema gradjanima.

** Planovi za sijecanj **

Osobno ne volim obecavati stvari pa ih necu ni sada. Generalni je plan nastaviti dalje po smjernicama i koracima koje smo zacrtali jos prije dva mjeseca: opstanak - organiziranje - jacanje - snaga.

Opstanak smo odradili, a temelje organizacije vec imamo i sad je moramo razviti, da bi krenuli u fazu jacanja zemlje po svim sektorima. Ceka nas velik i zahtjevan posao, i tim koji je odabran preuzima veliku odgovornost na sebe. Da ne filozofiram previse - do sada smo mjesec dana radili, a sad krecemo raditi jos jace i jos sire, odradjujuci veci broj sektora i pokusat cemo to odraditi sto kvalitetnije.

** Nemojte me PM-ati **

Zahvaljujem svima koji su poslali cestitku na PM. Zahavljujem i svima koji me svakodnevno kontaktiraju i pisu. Ali molim vas - nemojte vise ako nije uistinu neophodno, ako ne smatrate da je vazno ili ako je zbilja osobno.

Ja vas sve volim, ali kad god dodjem na eRepublik imam 20-30 PM-ova u inboxu i jednostavno ne stignem sve procitati i odgovoriti na svaki PM, jer se tada ne bih mogao baviti stvarima koje idu uz moju fuknciju, a njih je dnevno vrlo mnogo.

Opcenita pitanja pitajte na forumu, tko me treba nesto privatno ili ima ideju - lako me nadje na chatu, cesto sam gore i u pravilu sa svakim tko mi se javi popricam i odgovorim.

Tako cete i sigurnije i kvalitetnije doci do odgovora od moje strane, a koristenjem foruma i chata dobit cete odgovore puno prije nego da cekate na moj.

Linkovi:
:: hrvatski forum ::
:: hrvatski chat ::
:: tutorijal za pocetnike ::


Hvala jos jednom svima na datom povjerenju i nadam se da cu zajedno sa svojim timom opravdati vas glas.

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.