eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozujak 2009. - intervju sa Mariom Kamenjakom...

Go down

Ozujak 2009. - intervju sa Mariom Kamenjakom... Empty Ozujak 2009. - intervju sa Mariom Kamenjakom...

Postaj  Johny Stulic 19/4/2009, 18:48

intervju sa Mariom Kamenjakom...

evo kao što piše napravio sam intervju sa Mario Kamenjakom pa krenimo:

za početak reci nam nešto o sebi?

Ja sam prije imao account pod imenom gotcha1234.Taj account je bio bannan zbog adminove zablude.Ja se planiram i u rl učlaniti u HSP i aktivno baviti politikom,a erepublik smatram samo poligonom za vježbanje.Također,ako mislite da u eSvijetu i u rl-u budem imao istu politiku,varate se,jer je u stvarnom svijetu situacija puno dirljivija.

kada ste započeli svoju političku karijeru?

Svoju političku karijeru sam započeo 7.mjeseca prošle godine.

kako ocjenjujete vojno i ekonomsko stanje u eHrvatskoj??

Vojno stanje u eHrvatskoj je relativno dobra,iako mislim da uvijek može bolje,na primjer u oružju gdje mislim da bi trebala biti bolja raspodjela oružja visokih kvaliteta poput q4 i q5 za regularne vojnike,a oružje bi se dobivalo po snazi svakoga vojnika.Ekonomsko stanje je samo stabilno.Samo stabilno govorim jer food,grain i gift sektor ideju relativno dobro,dok je u nekim sektorima poput housea gotovo nemoguće imati profit,a bolje kuće su najbolja potpora koju naši vojnici mogu imati.To se mora popraviti.

što mislite o mogučem ratu u eRH?

Rat je uvijek moguć.Ajmo se njime barem okoristit.

gdje vidite eRh u budučnosti??

eRh u budućnosti vidim kao državu broj 1. i kao državu koja će osvojiti sve regije u eSvijetu ne dajući niti mrvice kruha drugim državama.

zahvaljujem Mariju Kamenjaku na intervjuju i vama čitateljima

Elbobo

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.