eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac 2009. - Kandidatura za predsjednicu stranke - Josx

Go down

Prosinac 2009. - Kandidatura za predsjednicu stranke - Josx Empty Prosinac 2009. - Kandidatura za predsjednicu stranke - Josx

Postaj  Dalibor 15/12/2009, 14:11

Pozdrav svim članovima i članicama Hrvatske ujedinjene stranke,

Kao zastupnica HUS-a u Kongresu i aktivna članica tima sadašnjeg predsjednika stranke 123dude, objavljujem svoju kandidaturu za predsjednicu stranke.

Iako sam kratko u igri, vrlo sam aktivna u radu stranke i sudjelujem u svim stranačkim projektima.

Moj plan rada uključuje nastavak rada na stranačkim projektima poput projekta Pomozimo bebe, te rad na uhodavanju projekta HUS oružarnice kojoj je osnovna namjena dijeljenje oružja članovima i članicama stranke koji ne pripadaju vojnim organizacijama prilikom napada na Lijepu našu.

Nastavit ću s aktivnom promocijom stranke, te upoznavanjem novih članova sa radom stranke i njihovim aktivnim uključivanjem u rad stranke. Svaka ideja je uvijek dobrodošla.

Pozivam sve članove, postojeće i nove, da aktivno sudjeluju u radu stranke, te svojim timskim radom pridonesu boljitku kako stranke tako i eHrvatske.

Lijep pozdrav,
Josx
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.