eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studeni 2009 - Peace-ov plan o osvajanju Hrvatske

Go down

Studeni 2009 - Peace-ov plan o osvajanju Hrvatske Empty Studeni 2009 - Peace-ov plan o osvajanju Hrvatske

Postaj  Zerocool12 28/12/2009, 00:14

Sve u svemu dosta loše pripremljen, ideja je bila pokrenuti bitke po cijelom svijetu i tako odvući damage hr saveznika.

Napad na SAD je ključ plana napada na Hrvatsku, jer vec postoje aktivirani MPP protiv SAD, tako da time ne aktiviraju novi MPP,

Dakle tu je moguć bio Ruski i Francuski napad na SAD. Ruski napad se desio ali imao je manu jer se vrlo lako može blokirati, sto se i desilo.
Više o tome možete pročitati u prošlom mom članku koji sam pisao i prije napada na hrvatsku.
(toliko o prozirnosti plana, kad jedan običan neuk novinar ih prozre)

Francuski napad se ne bi mogao blokirati bez aktiviranja dodatnih MPP, (recimo da ih Španjolska napadne) pa se i vjerovatno ne bi niti išlo na blokiranje.

Zbog unutarnjih problema u PEACE-u nije se desio Francuski napad
vjerovatno ste čitali i razlog, ako niste evo riječi francuskog predsjednika

http://www.erepublik.com/en/article/peacegc-and-hatred-1014059/1/20

Očito PEACE propaganda najviše djeluje na njih same, i oni su mislili da su toliko jaki da mogu sami sa 3 zemlje i hrpu vojnika koji bi se preselili na 12 hrvatskih MPP i nabrijane hrvate.
Sto je glupost totalna, ali eto

Kad se već nisu dogovorili sa francuskom , trebali su prekinuti plan jer sve ostalo je čisto bacanje golda.

Kako PEACE trenutno funkcionira najbolje je prikazano u ovom napadu na Hrvatsku.

Kao prvo glavni cilj u ovoj akciji je ugasiti aktivirane Hrvatske MPP .
(madjari su to vise puta naglasili, da aktivirane MPP treba i ugasiti jer tko zna sta sutra donosi)
neka vas ne zavarava ona priča o osveti hrvatskoj za osvajanje srbije, jer tu se neradi o tome

Da bi madjari ugasili svoje MPP, i da bi bili oni cisti oni su trazili od

1. slovenaca da sebi stave na vrat 12 MPP,
2. tražili su od rusa da sa 11 aktiviranih MPP skoče na 17 aktiviranih MPP
3. tražili su od latvije da aktivira 5 MPP (rumunjska, španjolska, usa itd..)
4. tražili su od francuza da sa 10 aktiviranih MPP skoče na 17 aktiviranih MPP
(francuzi su ih otkantali)


To vam je kao da , imate tempiranu bombu u svom dvorištu i molite susjeda daj molite pričuvaj mi ovu bombu u svom dvorištu, nemaš se šta bojati ona neće sigurno eksplodirati !!!

Bez francuske plan je osudjen više manje na propast, a meni samo nije jasno kako su si oni zamislili osvojiti cijelu hrvatsku, jer uglavnom se moraju tuci 3 na 12, i da bi se tu dobilo trebaju ogromne količine golda

Da nepričam o tome kad bi osvojili zagreb onda bi samo jedna drzava mogla napadati, srbija ili madjarska, ili bi morali srbi kroz bosnu, ili madjari kroz sloveniju,

Za takve akcije trebaju postojati pripreme, trebaju imati otvorene ratove sa BIH i sa Slovenijom
jer neće biti vremena da se objavi rat izmjene teritorije itd..

Isto tako recimo da su osvojili i slavoniju i nw hrvatsku, šta onda pitam vas ja, i madjarski i srpski a i hrvatski borci išli su do kraja tj. i polje bolnice, ali večina hrvatskih MPP nije,

I onda bi recimo napadali zagreb i sa max 6 napada po vojniku bi se borili protiv 12 MPP
Nebi išlo.

Zato se ja iskreno nisam previše zabrinuo kad se desio napad na hrvatsku sa 3 strane, jer ti napadi niti su imali glavu niti rep

Zerocool12

Broj postova : 73
Join date : 28.10.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.