eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2010. - ♨♨♨ VRIJEME JE I ZA MOJU KAVICU ♨♨♨

Go down

Sijecanj 2010. - ♨♨♨ VRIJEME JE I ZA MOJU KAVICU ♨♨♨ Empty Sijecanj 2010. - ♨♨♨ VRIJEME JE I ZA MOJU KAVICU ♨♨♨

Postaj  moretousic 7/1/2010, 07:15

♨️♨️♨️ VRIJEME JE I ZA MOJU KAVICU ♨️♨️♨️

Drage sugrađanke i sugrađani,

Došlo je vrijeme da se i ja smijenim, no ne brinite jer će moje mjesto upotpuniti još jedna eDama koja je itekako sposobna nastaviti voditi ekipu obrazovanja u istom smjeru u kojem je vođen do sada.

Dečki nemojte očajavati jer i dalje vas očekuju sličice na kraju članka, tko zna, možda još i bolje od onih koje sam ja odabirala 3:)

Prije svega želim se zahvaliti ljudima s kojim sam bila u uskoj suradnji i koji su, onda kada ja nisam bila u stanju, uskočili na moje mjesto. Obavljali su korekture članaka, pomagali mi u odgovorima na brojne PM-ove i još mnogo drugih stvari koje bi prava ministrica morala obavljati sama: Friend Freeman i Selector

HVALA VAM OD SRCA =))))

Također se zahvaljujem onima koji su mi pomogli u realizaciji planova i projekata:

1. Mentori – Absentee (zahvala što je sama obavljala posao za 10-toricu i što je tek sad hvalimo!

2. eSkola – Friend Freeman, Dalibor, eArya, Vecc, Razz-VU, svi oni koji više nisu u eSkoli i svi oni koji su nam se pridružili

3. Vatreni Gusteri – ideja koja je proizasla iz obrazovanja i pretvorila se u pravu vojnu organizaciju koja pomaže svim novim igračima da stasaju u jake vojnike

HVALA CIJELOM MOM TIMU! PORUKA VAM JE: ČUVAJTE OBRAZOVANJE OVAKVIM KAKVO JE I BILO I SLUŠAJTE MOJU NASLJEDNICU eAryu!

Zahvala svima sa kojima smo postigli suradnju:

1. Ured dobrodoslice – Starac, Sexy Traktor, Zero_Z, Rijeka, Triple3…
2. Crveni kriz RH – Dalibor, eArya, Kadaj
3. Ministarstvo Informinranja RH - ponajprije Jelen od potoka, pred kraj Friend Freeman
3. Ministarstvo rada i socijalne skrbi
4. Zavod za zapošljavanje
5. Zavod za zdravstvo
6. Ministarstvo obrazovanja BiH
7. Sva ostala Ministarstva koji su nam davali prijedloge za tutorijale
8. Pojedinci koji su pisali tutorijale (kako u Hrvatskoj, tako u BiH i Srbiji ali i dalje) te mi dozvolili njihovo korištenje

:::EDIT:::
9. Zamalo smo zaboravili Trooli-ja koji se itekako iskazao sa svojim flash tutorijalima, te za sam kraj svojim INDEXOM FLASH TUTORIJALA

Ako nisam nekoga spomenula to je zato što je stvarno mnogo ljudi radilo iza moga imena! Ovim putem zahvaljujem svima na suradnji i ako se netko osjeća izostavljen slobodno neka komentira i ja ću potvrditi da je radio.

Odlazim totalno dobrovoljno i u potpunosti podržavam i preporučam buduću ministricu eAryu jer imam potpuno povjerenja u njezin dosadašnji rad u obrazovanju.

Hvala svima koji su izglasavali članke do top pet i koji su se pretplatili na novine za vrijeme mog vodstva MO-a.

Vidimo se u igri i moj vam je profil i dalje na raspolaganju za pitanja.


********* MOLIM MALO POŠTOVANJA PREMA OBRAZOVANJU BEZ POLITIKE !!! ************


obrazek

INDEX TUTORA

Tutorial za NOVE

1. EKONOMSKI TUTOR - Industrije i tvrtka
2. EKONOMSKI TUTOR - Vođenje tvrtke i izracun place
3. EKONOMSKI TUTOR - Monetary market i porez
Tutorial Zakona u Kongresu
Tutorial -Kako glasati na kongresnim izborima
Forumi i Chat kanali eSvijeta

Tutorial-za-vođenje-kompanije
Često-postavljena-pitanja-za-iskusnije
Često-postavljena-pitanja-za-početnike
Tutorial izvrsavanja zapovijedi
tutorijal-pravilnog-ratovanja + video
#eRepublik.hr + TUTORIJAL ZA CHATZILLA
Tutorial za Rad na eSkoli
Tutorijal za mentore
Kako biti savrsen dvokliker
Tutorial za buduce kongresnike

obrazek

Još Tutoriala na sljedećem linku
Tutoriali

obrazek

ZAJEDNICA
eDomovina Forum
Chat eSkole
Chat Vatrenih Guštera (#obrana)

obrazek


POZDRAV OD PATKICE VENAX ZADNJI PUT U OVIM NOVINAMA Wink Very Happy

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.