eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2010. - ...:::: NOVI POČETAK RADA UREDA ZA DIJASPORU ::::...

Go down

Sijecanj 2010. - ...:::: NOVI POČETAK RADA UREDA ZA DIJASPORU ::::... Empty Sijecanj 2010. - ...:::: NOVI POČETAK RADA UREDA ZA DIJASPORU ::::...

Postaj  moretousic 7/1/2010, 07:38

...:::: NOVI POČETAK RADA UREDA ZA DIJASPORU ::::...

Poštovani građani i građanke eHrvatske

Ured za dijasporu je ponovno otvorio vrata.Od njegovog zatvaranja do danas prošlo je 5 mjeseci.Pošto su ovo teška vremena a i eHrvatsko tržište je prepuno proizvoda,novoosnovano Ministarstvo Ekonomije je ponovo pokrenulo ovaj ured.Ured je prije bio dio Ministarstva rada i socijalne skrbi RH ali je ono u međuvremenu ukinuto

Obavijesti

Ured sam preuzeo ja,Matija1995.Preuzeo sam ga 3 siječnja 2009.Od preuzimanja ureda pa do izdavanja ovog članak primo sam dvije prijave.Nadam se da će ih u budućnosti biti puno više.

Kako radi Ured?

Posaljete PM na nasu organizaciju u obliku zahtjeva…

U zahtjevu trebate napisati:
- koliko komada robe želite da Vam kupimo
- koje kvalitete i
- do koje maksimalne cijene mozemo ici da kupimo tu robu

Primjer zahtjeva:
"kupujem 10 kom Q1 oružja, max cijena do koje možete ići je 6 HRK"

(* ako nađemo 9 kom oružja po 5.90 HRK, a 1 kom po 6.10 HRK, kupljena će bit ova 9 komada, a ostatak će biti vraćen*)

Napomena:
- primamo SAMO gold i HRK-e
- ukoliko na marketu nema trazene robe ili je cijena prevelika gold ce biti vracen
- ured nema nikakav profit te se to može vidjeti na profilu ureda
- Odlučili smo ukinuti minimalnu uplatu
- gold pretvaramo po tečaju HNBa na MMu


To je sve za danas, nove clanke od mene ocekujte u Novinama ministarstva ekonomije
Matija1995

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.