eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac 2009. - Hrvat - budući predsjednik eIrske?

Go down

Prosinac 2009. - Hrvat - budući predsjednik eIrske? Empty Prosinac 2009. - Hrvat - budući predsjednik eIrske?

Postaj  moretousic 8/1/2010, 08:59

Hrvat - budući predsjednik eIrske?

U eIrskoj se naizgled ne desava previse zanimljivih stvari, ali jeste li znali da je moguci slijedeci predsjednik eIrske porijeklom eHrvat? Nas ambasador u eIrskoj, matija1995, donosi intervju sa Kit Fistom, jednim od najzanimljivijih osoba eIrske.


1. Možete li nam se predstaviti?
Moje ime je Kit Fisto i državljanin sam eIrske

2. Što vas je potaklo da svoje eživot provodite u eIrskoj?
Svoju igračku karijeru sam zapoćeo u Hrvatskoj ali sam Hrvatsku napustio nakon manje od mjesec dana.A zašto u Irsku? Zato što jednostavno vilim tu zemlju, uRL i u igri.

3. Kako ste saznali za Erepublik?
Preko RL prijatelja koji također igra,frunc006

4. Koji su bili vaši prvi dojmovi(ako ih se još sjećate)?
HeHe,prvi dojam je definitivno bio "Šta je sad ovo?".Kao i svima trebalo mi je par dana da se uhodam.

5. Da li ste ražmišljli da odustanete?
Nekoliko puta,tijekom prvih par tjedana,ali nakon toga ne.Dobro sam zagrizo.

6. Tko je najviše utjecao na vašu igru (karijera i slično) ?
Teško je izdvojiti jednog pojedinca,ali ako baš moram jednog onda bi to bio Severin,bivši igrač i Predsjednik Irske Radikalne Stranke

7. Kako je djelovao na vašu karijeru?
Severin je bio veliki politicki vođa, njegove ideje su se usko poklapale s mojima, sama njegova prisutnost mi je pomogla da se oblikujem kao e-politicar

8. Koji događaj je obiježio vašu karijeru?
Kada sam bio izabran za Ministra obrane i Predsjednika Irske Radikalne Stranke.Oba dva

9. Kako ste postali vojnik i dogurali skroz do Ministra?
Na Irskom forumu sam vidio oglas da traže vojnike pa sam se prijavio. Nakon nekog vremena sam Proglašen zapovijednikom jedne brigade i poslije toga sam upao u vladu.Sada sam opet vođa brigade

10. Da li mislite da ste dobro izvršili svoju ministarsku dužnost?
Kao i u svemu,uvijek može biti bolje, ali mislim da sam bio na razini zadatka

11. Da li se planirate kandidirati za Predsjednika eIrske na skorašnjim izborima?
Zapravo da, bit ću službeni kandidat svoje stranke.

12. Koji je vaš Cilj kao predsjednika?
Vratiti Irsku na pravi put i napraviti radikalni napredak

13. Da li ste se iskušali u poduzetničkim vodama?
Jesam, imo sam Q1 wep firmu ali sam ju prodao. Ne namjeravam se vratit u poduzetnike

14. Da li znate što se događa u eHrvatskoj?
Naravno, suban sam na većinu važnih Hrvatskih novina i svakodnevno pogledam što ima novoga u news.

Zahvaljujem se na razgovru i želim vam puno sreće na predstojećim izborima
Nema na ćemu i hvala.




Sretno Kit Fistu na slijedećim izborima, a svim gradjanima eHrvatske, pa i Novog Svijeta čestit Božić želi Ministarstvo vanjskih poslova!

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.