eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac 2009. - **** ZDRUG – TRAŽE SE ZIDARI MASONI, I OSTALI ****

Go down

Prosinac 2009. - **** ZDRUG – TRAŽE SE ZIDARI MASONI, I OSTALI **** Empty Prosinac 2009. - **** ZDRUG – TRAŽE SE ZIDARI MASONI, I OSTALI ****

Postaj  moretousic 12/1/2010, 00:17

**** ZDRUG – TRAŽE SE ZIDARI MASONI, I OSTALI ****

59a3ee8a5d935c9e4582fe370eaba36c_150x150



Napokon je došlo vrijeme kada se u vojsku mogu primati i radnici sa construction skilom, koji su do sada u jednu ruku bili zakinuti iz razloga što vojska nije imala construction firme u kojima bi zaposlila radnike.


Jedan od zapovjednika squada u Zdrugu Trenk74 je došao na ideju o proizvodnji vikendica za brigadire i ostale pripadnike vojske, u svrhu održavanja wellnessa, jer kako je svima poznato, plaće u vojsci nisu velike.

No ostale prednosti vojnog života su nemjerljive sa ničim drugim, a naročito ne sa visinom plaće.

Osobno se cijelo moje bivanje u vojsci odričem plaće, samo da mi niko ne uzme onaj doživljaj zajedničkog udaranja na vojnim kanalima, uzbuđenje koje se pritom doživljava, upoznavanja raznih zanimljivih ljudi, putovanja po cijelom svijetu itd. itd.



Sam program rada oko navedenih kućica će biti objašnjen vojnicima i pripadnicima vojske.
A sada ZDRUG s ponosom može prerezati vrpcu otvaranja nove firme, te ovim putem:



pozivamo 20 construction radnika da se prijavi za ZDRUG, kako bi firma mogla krenuti sa radom.


obrazek



Takoder, pozivam i ostale, da se prijave u ZDRUG. Najelitniju jedinicu Oruzanih Snaga eHrvatske.



Da bi se prijavili, odnosno da bi vasa prijava mogla biti uzeta u obzir prilikom odabira,
3 uvjeta moraju biti zadovoljena:



NAJVAZNIJE: Izrazito aktivna osoba (posjecenost chatu, forumu itd)
Minimalni strength level: 10
Minimalni rank: GENERAL



Svoje prijave možete podnijeti na slijedećem linku:

PRIJAVA ZA ZDRUG



Napominjemo da brojno stanje ljudi koji već jesu u Zdrugu, može uzrokovati odgodu prijema od 7-10 dana.



O prijemu u Zdrug, sa uputama za daljnje postupanje, dobit ćete putem PM-a ingame.



Do skorog viđenja na Združenom lupanju za eHrvatsku i Saveznike

Pozdravljaju Vas:

Starac – Zapovjednik I SQUAD-a Zdruga

Trenk74 – Zapovjednik II SQUAD-a Zdruga

Raquelors – Zapovjednik III SQUAD-a Zdruga



I moja malenkost

elessar1977 – Zapovjednik Zdruga

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.