eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2010. - HRISTOS SE RODI !! SRETAN BOŽIĆ SUSJEDI !!

Go down

Sijecanj 2010. - HRISTOS SE RODI !! SRETAN BOŽIĆ SUSJEDI !! Empty Sijecanj 2010. - HRISTOS SE RODI !! SRETAN BOŽIĆ SUSJEDI !!

Postaj  moretousic 15/1/2010, 07:21

HRISTOS SE RODI !! SRETAN BOŽIĆ SUSJEDI !!

6b01b0a9ddc9aaf74d3a364c5cab5b88_150x150

Evo, zbog obaveza nisam mogao vam čestitati tijekom vašeg Badnjaka, pa vam od srca, iskreno čestitam Božić danas!

Vidim da su dosta mojih sunarodnjaka već čestitali vam Božić, i to mi je iznimno drago. I vi ste nama.
volio bih da se stariji Srpski igrači sjete kako je bilo prije 6-7 mjeseci, odnosi između naših igrača, ružno, nepotrebno vrijeđanje i slično, a danas u velikoj mjeri, iako i dalje ništa manje eNeprijatelji, ipak se poštujemo, u člancima, komentarima, i chatovima mnogo kulturniji i civiliziraniji.

Bravo za svih nas!! Smile)

Imamo mi i druge neprijatelje kojima je danas Božić, pa ipak nemamo potrebu da im posebno čestitamo. Ali, moramo shvatiti da su naši odnosi puno kompliciraniji i kompleksniji...
Upravo zbog naše prošlosti i RL odnosa, moramo se nastaviti truditi biti bolji ljudi. Igra je igra, zajebancija je zajebancija, ali mržnja je zlo!
Onaj čije rođenje danas slavite, a mi prije par tjedana, je isti BOG.

"ljubi bližnjeg svoga kao samog sebe", tom je Bogu prva zapovijed.

Zato, budimo ljudi, budimo vjernici.

Uistinu, Hristos se rodi!! Želim vam svima sretan Božić, provedite ga u miru i ljubavi sa svojim familijama i bližnjima.

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.