eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2009. - OBRANA VAŽNO

Go down

Sijecanj 2009. - OBRANA VAŽNO Empty Sijecanj 2009. - OBRANA VAŽNO

Postaj  Johny Stulic 24/4/2009, 23:06

OBRANA VAŽNO

Sam sebi idem na živce s tim obrambenim sistemom, stalno pitam za njega čak sam otvorio i na forumu raspravu o tome i izdao članak i nije se baš previše ljudi uključilo u raspravu. Gledam jučer članak o reformi vojske i vidim novu podjelu i to nije dobro. Nakon toga odem na forum da vidim šta ima novog oko vojske i ništa. Poslije toga odem na Info - administration da vidim koji su zakoni donešeni kad imam što i za vidjeti. PRIJE 8 DANA donesen zakon o kupovini obrambenog sistema q2 od Blacksmith shileds i popizdim blago rečeno. Niti je to objavljeno niti je netko u ušaou veću raspravu o tome kao za bolnicu. ZANIMA ME ČIJA JE TO FIRMA ? TKO JE VLASNIK ? ZAŠTO SE NE RADI OBRAMBENI SISTEMKAO I BOLNICA U HRVATSKOJ zbog gospodarstva ?Odluka je donesena od kongresa SAMO SA 21 GLAS ZA, 2 PROTIV.Znači 21 njih je odlučio bez javne rasprave što je najbolje za nas. Moje je pitanje svim građanima e- Hrvatske : da li je to uredu napravljeno ?Mislim, mogao bi i ja odradit svoje svaki dan i biti dobar poslušan građanin e-Hrvatske ako je to ciljove igre i da Vi odlučujete o svemu bez ikakvih obveza. Ipak svi mi stvaramo ovu e-Hrvatsku.Moje mišljenje da treba što više ljudi biti uključeno u raspravu kad se donose tako važni zakoni. S bolnicom je to bilo u redu napravljeno. Vjerovatno ćete reć mi sad, ako uopće budete ovo komentirali, čist sumljam, nadam se da griješim da bi ta rasprava potakla pljuvanje, optuživanje kao i ovaj moj članak sad. Po meni je svaka rasprava korisna i iz svake rasprave se da izvući nekakvi korisni zaključci. MOLIM DA SE ODGOVORI NA GORE POSTAVLJENA PITANJA !

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.